of change

of change ../images/Emo121.gif

נראה לי שאני אמור לינדוד מכאן בקרוב, כך שמי שיש לו מידע ( מיקום, מחיר... ) לגבי למודים בסין / תאילנד / מזרח, של קורסים קצרים בשיאצו, טוינא, עיסוי..... אשמח לשמוע. מה שנשאר לי זה לחכות לענן לבן... THE WAY OF שמע ישראל ה´ אלוהינו ה´ אחד.

חיה 36

New member
אח שלי הגדול../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

עד שהכרנו אותך... עד שהתלהבנו מהענין של חצי כוסי
ועד שהוקמנו מהאישיות הנפלאה שלך אתה עוזב אותנו... בהצלחה אחי הגדול אוהבת אותך ומקפיצה את ההודעה שלך

dudi adler

New member
לימודים בתאילנד

2 בתי ספר טובים לתאי מסאז´. א. בבנגקוק. הוא נמצא בוואט פה(=מקדש הבודהה השוכב) בית הספר הנחשב ביותר לעיסוי תאילנדי. ב. בצפון, בעיר צ´נג מאי. בית ספר טוב של בית חולים בשם:eek:ld medicine hospital. משך הלימודים באולד מדיסין- כ11 יום לזרים. לגבי וואט פה, אינני יודע. דודי

נועיק

New member
איזה יופי בשבילך

אוי כמה נתגעגע תודה שבינתיים אתה פה ומצטערת, עדיין לא יכולה לעזור בנושים ששאלת עליהם. נועה

אח גדול ויקר- תהיה באשר תהיה תשמר.

שולחת לך אור אהבהוהמון ברכות ומגן דוד ענק שישמור עליך בכל מקום שבו תהיה , ביחד או לחוד לא לשכוח להיות מחובר לעצמיך . אוהבים אותך דיוויד

היי אלין מה נשמע?

מה קורה? מה המצב? ומה פשר המישפט תהיו רגע בשקט ותשמעו את אלוהים צוחק הסבר בבקשה....

אסתי69

New member
בהצלחה בכל אשר תלך

חבל לי שלא תהיה איתנו אבל...... שיהיה רק טוב ומוצלח :)

ביזכות הפרדה החמה...

יהיה לי חשק לעזוב יותר מוקדם מהמתוכנן, ( וגם כדי לא לאכזב אתכם
) התכנון הוא בעוד כחודשים... אולי ראשית אני יעבוד על אונית נופש ואחכ לסין. ביינתים אני אוסף מידע, וזה קצת קשה לקבל מידע על סין, ואשמח לטיפים. לרויה... נראה לי שאני יגמל מהכוסיות שבי, ונראה לי שאני צריך לבדוק למה אני נוטה להגדיר את עצמי ככוסית שיטחית - חיבת להיות לזה סיבה? יש לך רעיון? לדודי... מה לגבי מחיר? וזה קורס רציני שמכשיר אותי לטפל ( נראה קצר מידי )? לנועיק... אבל אולי תוכלי לעזור לי ב... יש לך במקרה קמבוצ´ה בגינת הירק? לאלין... תודה חמודה, אפשר גם חיבוק? לאסתי... האח הגדול נמצא בכל מקום. ומה בסין אין אנטרנט DA SHANG WANG? וטוב אני עדין פה מחפש מתנדבים לשיאצו. ובכל מקרה אני כותב קצת לגבי הנסיעה אז אולי אשתף אתכם. שמע ישראל ה´ אלוהינו´ ה´ אחד.

חיה 36

New member
היי אחי ואסתי

אולי השבוע אבוא לאסתי אז הנה עוד מתנדבת
אני מוכנה וזמינה לנסיונות

אסתי69

New member
יוווווווווווווווווווווווווווווווווו

כייף לי וכייף לי וכייף לי יש יש יש :)

dudi adler

New member
אח גדול

יש גם קורסים ארוכים יותר שם. אלה בתי ספר טובים. מחיר? אינני יודע. אני לקחתי רק קורס קצרצרון בתאי מסז´ בן 3 ימים שעלה לי 2000 באהט=220 ש´´ח. דודי

4U : למה לנדוד למה???

ובכן זה היה אמור להיות מסר פרטי, אבל אשתף אתכם ואולי אחכים. למה לנדוד... לרגע ראיתי למה לברוח. ובכן, מכיוון שאני מודע למצב היום במשק, ורק יהיה יותר... והמקסימום שאני יוכל לעבוד זה עבודות שלא רציתי לעשות בתור בחור צעיר, אז היום שאעשה זאת, זה יהיה עם תסכול גדול. בשביל מה ? בשביל לשלם את המינוס בלי לחסוך כלום? מה גם שלפני חצי שנה התכוונתי לנסוע, אולם התחלתי לעבוד, ומה זה נתן לי? תסכול, מרירות, מקום עם אנשים תת רמה,,, היום אפילו אני לא זכאי לאבטלה. אז או שזו בריחה, או שפשוט מאד דבר נכון לעשות. במקום לשלם מינימום 10,000 שח לשנת לימוד אני יוכל ללמוד חודשים איזה קורס, להנות, לחוות חויות ולהיות מאושר, לשפר את הסינית ומי יודע אולי זה יעזור לי עם עבודה. כמובן שאני מתכוון לעבוד בחול, דבר שעשיתי בעבר , נהנתי וגם הרווחתי. אני אראה אם השיאצו... מתאים לי ואני רוצה להתמיד בו, ואני יודע שאני טוב בו! כל הזמן היתי לומד ותוך כדי קופץ לנושא אחר שלא קשור לקודם, וסתם מבזבז אנרגיות לכל מני כיוונים. כולי תקווה שהפעם זו לא בריחה, אלא משאלת לב, למרות שהמצב הוא זה שיוצר זאת. בכל אופן זה יקח לפחות חודשיים עד שאתפוס ענן. אז אני מקווה שלא אמצא עבודה שיהיה לי טוב בה וגם לא אהבה, כדי שאהיה חופשי לעוף מפה. שמע ישראל ה´ אלוהינו ה´ אחד.

למעלה