NXT- גמר עונה 2

Beer Money

New member
שזה בעצם הדבר הכי חשוב אצל הפרוז

כריזמה ועבודת מיק ביזבזו כבר את לייקול בNXT הרגיל אז כבר בקושי נשאר להם פרוז נורמלים לשים בNXT של הדיוות ככה זה כשבקושי יש היום בWWE בחורות שאשכרה יודעות לתת פרומו או סגמנט נורמלי ומה שמצחיק זה שגם לייקול שהן הכי טובות היום בWWE הן חיקוי עלוב לBP של וולווט ואנגלינה שהן היום 2 הבחורות הכי טובות בביזנס

last caress

New member
האמת

נראה לי שהם פשוט רצו לעשות אנגל של ביטדאון רגיל של כל הרוקיז על קאבל במטרה לבנות עוד סטייבל ירוק או משהו, אבל הפרוס "נתקעו להם בדרך" והבוקרים שכחו מהם לגמרי.לדעתי הם לא היו אמורים להתערב בכלל, אבל חשבו שזה יראה מטופש אם הם פשוט ישבו בצד ויסתכלו(למרות שיותר מטופש ממה שקרה בפועל לא יכול להיות), אז הם התערבו ולאט לאט פרשו לדוקים.

deathcaster

New member
חחחחחחח

זה בדיוק מה שחשבתי על כל הברול הזה ברגע שראיתי את טיטוס אוניל לאחר הבעיטה של MVP, לאחר המבעיטה הוא פשוט הסתכל על MVP במבט של "OK ומה קורה עכשיו" ? ...מזל שהוא לא התחיל לנבוח.... לפחות ללייסי ואן אריק יש מה להראות.... לטיטוס יש רק נביחות (למרות שלא הייתי מתנגד שלייסי תנבח לי קצת
) הבלבול שם היה מטורף

deathcaster

New member
ועוד משהו

האלואיז הזו פשוט מפלצת (ביחס לנשים האחרות), השילוב עם ויקי דווקא יכול לסייע לה אם היא תהיה בגימיק של הילית. אני מעריך שהגובה האמיתי שלה הוא לא "6.9 אבל ראבאק, עם הגודל שלה הייתי נותן לה "9.6
והכי חשוב..... הברול הקטסטרופלי בסוף התוכנית ? מכסה זמן שידור שלם של בוצ'מניה 148

dannygoosh

New member
תיקון לשורה הראשונה

אלואיז פשוט מפלצת ביחס לבני אנוש

דעות וסיכום העונה

מארק-אאוט מומנט ענק בשבילי כאשר קאבל זוכה בעונה השנייה של NXT2. אני מאוד חששתי שייתנו את הנצחון למתאבק הג'נרי ההוא עם הגנים שקפצו דור. פשוט צרחתי מרוב השמחה.
הברול בסוף הרס את הכל. היו בו דברים מאוד מגוחכים. אבל מה שהכי מטריד אותי זה היווצרות לכאורה של עוד סטייבל, ג'נסיס. כאילו מה הקטע, כל מי שעף מהתכנית יכול מיד לקבל סטוריליין משלו אם יצטרף לסטייבל? מעבר לזה, כבר יש נקסוס, די להרוס רעיון טוב עם שימוש מוגזם בו. הפתרון הוא לאחד את שני הסטייבלים ולקחת רק את אלה שיודעים להתאבק או לדבר. מעבר לזה, הייתה עונה מצוינת, אולי אפילו יותר טובה מהקודמת, כי המתאבקים היו יותר מגוונים ויותר מוכשרים. NXT >>>>> ראו+סמאקדאון. אני די חושש שהעונה הבאה תהיה מעפנה, אם כי AJ לי הזאת נראית חמה אש.

deathcaster

New member
חחחח

מסכים איתך, גם אני התחלתי באמצע היום (לפני שעה בערך) למחוא כפיים למסך המחשב.... שמחתי מאוד שקאבאל זכה, בהחלט מארק אאוט מומנט. ומסכים עוד יותר לגבי איחוד 2 הסטייבלים ולהעיף חבר'ה כמו דארן יאנג, טיטוס אוניל, קוטונווד ולאקי קנון וכמובן שאת אוטונגה. וחשבתי על כך בשנייה שלאקי קאנון נכנס לזירה ותקף את קאבאל העונה הבאה תהיה מעפנה..... אבל כולנו נראה אותה כי אנחנו מכורים

dannygoosh

New member
לאאאאאאא

עם כמה שנהניתי מ2 העונות של NXT, יש דברים שפשוט אי אפשר לראות. אולי איזה סמפל של המפלצת, לראות אם היא באמת שווה משהו בזירה או סתם קאהלי על הורמונים

Mr Socko2

New member
עצוב

כמה ה-WWE מטומטמים. כל התוכנית הלכה גרוע. הקרב המשולש היה סביר, ריילי לא עשה בו כלום, כך שהוא היה בעיקר קרב אחד על אחד. הניצחון של אלכס ריילי היה חלש, צפוי מידי וממש היה דומה לניצחון של בארט בקרב המשולש בעונה הקודמת. לא הרגישו אפילו את התוכנית.. כמו עם העונה הקודמת, הניצחון היה פשוט מידי. קאבאל לא היה צריך את NXT כדי להיות ב-WWE, כך שאני חושב שהניצחון שלו היה מאוד מיותר. מה עזר ל-WWE שחברי NXT2 תקפו אותו? זה היה פשוט בדיחה... ריילי תקף את ווטסון ואחרי זה שיתף איתו פעולה, טיטוס החליט שהוא לא מוכר את הבעיטה של MVP, וממשיך כרגיל למרות הכל.. כל הסיום היה ממש לא מובן, מיותר ושטותי. אגב, כמו שאמרתי, התוכנית הייתה מאוד דומה לעונה הקודמת במהלך הקרב המשולש, וגם כך בנוגע לסיום - חברי NXT (עונה ראשונה; עונה שנייה) תוקפים כקבוצה.

KactusMan

New member
דיעות לתוכנית הסיום

אני מת על קאבאל אבל הוא לא צריך היה לזכות בNXT, אני חושב שהסיבה היחידה שעשו את זה היה בשביל סטייבל הג'נסיס שילחם מול הנקסוס או יצטרף אליו... מישהו אמר בראגינג רייטס? אני מסכים עם מי שרשם שהסוף היה "אנטי-ברול"... נעשה בצורה כ"כ מרושלת וחסרת אימפקט.

REDSKINS

New member
דעות ../images/Emo58.gif

אני יתחיל בטוב: קאבאל זכה בדיוק כפי שהיה צריך בלי שטויות סטייל דניאל בריאן (למרות שיצא מזה הרבה דברים טובים בסופו של דבר אבל שוב פעם לדפוק את המתאבק הכי טוב זה מעצבן). והרע: NXT הפכה מהרעיון גאוני ומהנה לביזיון אחד גדול. עונה לדיוות בלבד?! קשה לי לדמין את עצמי רואה את זה. מנסים לשחזר את אחד הדברים הטובים של השנים האחרונות - נקסוס. בזה שהמודחים מתאחדים לברול ענק. לא רק שהם לא מקוריים גם הברול עצמו היה ההפך המוחלט מהתקיפה הראשונה של נקסוס. כמו שאמרו זה ממש אנטי-ברול. אחת הבעיות בNXT היא שנגמרת עונה וישר מתחילה חדשה והדיוות יכולות להיות רענון טוב. יש כמה דיוות שנראה שיכולות להצליח ב-WWE (ולא רק בגלל בלונד וסיליקון). אבל תוכנית 45 דקות רק קרבות נשים לא נשמעת מעניינת כמו תחרות של 8 מתאבקים או לפחות איך שהוא עונה משולבת 4 דיוות ו-4 מתאבקים.

elvis18

New member
לדעתי ספויילר העונה של אנ אקס טי

בעונה הבאה יש 7 מתאבקות וגורילה ,באמא שלי אפילו שסינה סופרמן אני לא חושב שהוא היה לוקח אותה ,תאמין לי אני אם הייתי יוצא למלחמה הייתי לוקח אותו יותר ממה שיייתי לוקח את גולדאסט ועוד כל מיני יצורים כמו טאטסו וכדומה ...היא הרבה יותר מפחידה. הקרבות שמה כנראה יהיו משולבות הרבה עם גברים ככה שלא יכול להיות מצב שכל התוכניות רק דיוות מתאבקות ,אני בטוח שיהיה גם הרבה קרבות גברים אבל הכי מגניב שיהיה שמה הרבה תחרויות מגניבות בין בחורות ...אנ ילא יודע אם תחרות עינטוזים הורדה בגלל הפיג'י הדבילי אבל אם לא ..הולכת להיות לנו עונה מצויינת(הרבה לראות,פחות האבקות),יש שמה כבר איזה 2-3 שנראות חבל"ז

deathcaster

New member
תגיד

אתה קורא את ההודעות שלך לפני שאתה לוחץ על כפתור "שלח" ?

dannygoosh

New member
דבר קטן שלא הזכירו פה

הבן של מיסטר פרפקט תופס את קבאל בפרפקט-פלקס ומייקל קול קורא לזה "פישרמן סופלקס"??

למעלה