NTFS Error

anony3

New member
NTFS Error

היי, האם נתקלתם פעם בבעיה שלאחר העתקה של הקבצים הם נעלמים מהדיסק? במקרה הספציפי הזה מדובר בדיסק שיתופי, הEXPLORER מראה שטח תפוס אבל אין LISTING של הקבצים ורק אחרי העתקה מחודשת ניתן לראות את הקבצים... האם defrag יפתור את הבעיה? האם יש רעיונות ללמה זה קורה ואין למנוע בהעתקה הבאה? תודה רבה

ezaton

New member
נתקלתי, אבל אני לא יודע כמה זה קשור

זה היה בעת העתקת המון (אלפי) קבצים בתת ספריה אחת, וכיבוי לא מסודר של המחשב תוך כדי הפעולה. הרבה קבצים היו חסרים, והרבה קבצים היו בגודל 0, שזה לפעמים יותר גרוע. מה הקשר בעניין לדיסק שיתופי? האם אתה מעתיק לדיסק שיתופי, ומחפש לצפות בקבצים מאותו המחשב שממנו העתקת? האם אתה מעתיק לדיסק שיתופי, ומנסה לצפות בקבצים ממחשב אחר? האם ההעתקה היא מקומית, והצפיה היא דרך הדיסק השיתופי? קצת פירוט בבקשה. אנא ציין, כמו כן, רמת עידכונים (SP). היה עם זה גם משהו, אבל זה מזמן, ואני לא זוכר.

guruB

New member
רעיון

נתקלתי בתופעה דומה פעם. אני לא יודע באיזו תצורה אתה עובד, אבל אצלי זה היה בדיסק בודד. הרצתי CHKDSK שמצא כמה תקלות בFAT של הדיסק. לאחר התיקון הקבצים הופיעו ויכולתי לעבוד איתם (החלפתי את הדיסק אחר כך, ליתר בטחון). defrag לא יעזור לדעתי. גור

anony3

New member
פרטים

win2000 adv server sp4 העתקתי מדיסק שיתופי לדיסק שיתופי בסיום העתקה פעם אחת היה שטח תפוס אך ללא קבצים על הדיסק החדש בפעם שניה העתקה הסתיימה ולא ראו את הקבצים ולא נפח בדיסק החדש... הלוגים event viewr יש כניסות של NTFS ERROR מאחרי ההעתקה... ידוע משהו?

guruB

New member
בעיה בדיסק

אני חושב (כמעט בטוח) שזו בעיה בדיסק שלך. מעולם לא ראיתי תקלה כזאת, וזה לא נראה משהו שמערכת הפעלה דפוקה תעשה. NTFS היא טבלת הקבצים על ההארד דיסק עצמו ולכן זה נראה לי בעיה פיזית. אני לא יודע אם עשית את זה כבר, אבל תריץ חיפוש ב KB של מיקרוסופט עם ההודעה מה EVENT VIEWER ותראה את אתה מוצא תשובה יותר מדויקת. גור

antidot

New member
---->

הבעיה כנראה באמת בדיסק, אבל תוודא בנוסף שיש לחשבון שלך יש User Right בשם ChangeNotify

למעלה