NIGGERS - INDIANA..עוד 150 דקות..

Malcolm X

New member
זה אתה רוצה או חושב?

את מי אתה מעודד בכלל, עכשיו שהקינגס בחופשה?

capsl0ck

New member
שניהם (רוצה וחושב).

בעצם לא... אוהד כרגע את דטרויט. הם תמיד היו קבוצה חביבה עלי ועכשיו שסקרמנטו יצאו מהמירוץ אז זה מה שנשאר. ואני מאמין שהם יכולים לתת יופי של פייט ללייקרס בגמר. באמת.

סלים וארזה

New member
מנהל
אני בעד שאינדיאנה תנצח הערב כדי שהסדרה ביניהם תימשך עד למשחק שביעי בו דטרויט יקחו בבית של הפייסרס. פשוט יופי של כדורסל עם הגנות קשוחות ומלחמה על כל כדור וכל סל עולה בדמים. אז נכון שאין FINNESS אבל יש SOUL

eitan007

New member
איזה מין אוהד של דטרויט אתה ?

אם אתה בעד אינדיאנה היום ? ואתה מודע לכך שאם העסק יגיע למשחק שביעי, הסיכויים יהיו בצד של אינדי, נכון ?

סלים וארזה

New member
מנהל
ממש לא אני פשוט נהנה מהסדרה ואני משתדל לדחות ככל האפשר את המפגש של דטרויט מול הלייקרס

WorldCenter

New member
מקווה שאינדיאנה תנצח

בשביל זה אמורים לקרות 2 דברים מילר עם מעל ל10 נקודות, טינסלי עם משחק של 30 דקות לפחות, גרמיין אוניל עם משחק של 45 אחוז מהשדה. אתם תראו... אם זה יקרה אינדיאנה תקח, למרות שללא קשר אני מקווה שהפייסרס ינצחו.

Malcolm X

New member
הרבה תלוי באדם ה"משוגע" הזה...

אם הוא יתרכז בכדורסל (שהוא יודע לשחק טוב)....ויפסיק לדבר עם השופטים..אז דטרויט יכולים רק להרוויח...

Malcolm X

New member
כנראה הסניף לפני המשחק...

הבחור בHIGH כנראה...ומחייך

capsl0ck

New member
זה 3 דברים, גאון...

ג'רמיין אוניל, בלי לבדוק, שחקן של לפחות 45% בעונה הרגילה... יש סיבה שטינסלי מגרד את ה30 דקות לעתים קרובות... רג'י לא מפתח ולא שוודי. הוא לא פקטור, לפחות לא עד שתי הדקות האחרונות.

WorldCenter

New member
להההה

טוב תראה שאם זה ככה ניצחון פייסרס. רגי מפתח! נקודות שלו זה בונוס אם הוא נכנס למשחק יהיה מעניין ביותר.

capsl0ck

New member
למה? פרינס ישמור על ארטסט

כמו שהיה עד עכשיו. וההיפך. ריפ יקח את רג'י.

Malcolm X

New member
פשוט התכוונתי לגג המדהים....

אני יודע שריפ ייקח את רג'י... לדעתי המשחק תלוי בדטרויט...אם הם ישחקו כמו שהם יודעים, יהיה בסדר..

eitan007

New member
רוצה שאני אקל עליך ?

ראית את עשרת החסימות של העונה. היה שם גג של פרינס על מישהו, כשפרינס בא משום מקום ? (הוא בא בריצה מאחורה, אבל זה נראה כאליו הוא לא קרוב לשחקן, ואז פתאום, בום, הוא חוסם אותו) זה העתק של אותה החסימה.

למעלה