NiGa

Morbid Angel

New member
NiGa

(התחלתי שרשור חדש, כי נמאס לי מכל השרשורים המפוזרים האלה!!
) במדריך כתבת ש: "הרמות (למיטב ידיעתי) הולכות מעץ היקורי, לעץ מייפל לבירץ´" אבל זה הולך מהיקורי (הפשוט יחסית), לעץ בירץ´ (הטוב) ,ורק אז למייפל (המדהים והמשובח). חוץ מזה, למה אף אחד לא עוזר בקטע של העורות? שמישהו יכתוב קצת פירוט על סוגי העורות, חברות וכו´, GOD DAMN IT.
חוץ משני אלה, המדריך יצא חזק ביותר. אני אחזור עכשיו קצת אחורה עם הפורום, ואחפש שאלות של מתחילים שחוזרות על עצמן.

NiGa

New member
אוקיי תכנסו לכאן גם, מומחים,

כדי ליישב באמת... איכות עץ התופים הולך היקורי -> בירץ´ -> מייפל? כי אני תמיד הבנתי אחרת...

Morbid Angel

New member
אני מדבר על המערכות

לא על המקלות. ולדעתי זה באמת הולך ככה (היקורי -> בירץ´ -> מייפל).

orion rules

New member
תראה

היקורי הוא פחות נפוץ במערכות. עכשיו, זה לא שבירץ´ יותר טוב ממייפל.....כל אחד והטעם שלו.....עובדה גם שמייצרים פרל מסטרס משני העצים וגם ממהגוני! עכשיו, ההבדל הוא בסאונד שבירץ´ הוא יותר אגרסיבי ופחות "עגל" בצליל... בד"כ הצילילם שמייפל מפיק יותר נמוכים ויותר צבעוניים כמו ש"מודרמן" אומר..... אישית יותר אהבתי מייפל.....ושוב אני אומר זה הכל תלוי בטעם אישי.

HelloweeN

New member
כן, הצדק עימך.

לא שמעתי על היקורי כעץ למערכות תופים.

NiGa

New member
אז ממה המערכות הפשוטות עשויות?

כמו רוקסטאר וכד´

Mother Man

New member
המממ מתי דיברתי על המייפל?

ד´א אני משתמש במקלות מייפל.

orion rules

New member
אופיר ממך אני מתפלא...

אתה יא מפלצתי אחד מנגן בטח כל החיים ואתה לא יודע שמייפל ובירץ´ זה אותו הדבר מבחינת רמה.... זה כולה תלוי בהעדף אישי.....עובדה שעושים מסטרס של פרל גם מבירץ´ גם ממייפל וגם ממהגוני....ואתם יודעים מה? המסטרס סטודיו (בריץ´) יותר יקרה מהMMX (מייפל)

chinchila

New member
סוכריה שלי...

ההבדלים בינהם באמת מורכבים מטעם אבל מה לעשות שהמייפל יותר יקר ברוב המקרים... אז אני כן צודק במובן כל שהוא...

HelloweeN

New member
כן.. במובן כלשהו..

הסטארקלסיק מייפל הרבה יותר יקר לסטרקלסיק בירץ´ למשל..

למעלה