new babys

68yafa

New member
הפיניש מיוחד..........

לפני כמה ימים ביקשת הסבר למכפלת של מכנס מבורדה.........שיש בו וולן מכווץ..............לפי התוצאה נראה שהסבר היה מספק......שמחתי לעזור

McGee

New member
מכנסיים מקסימים!! הזכרת לי שרציתי להכין

לאחיין הבית גם כאלה. אהבתי את הצבעוניות והשימוש בפליז (פתרת לי בשניה את רוב הבעיות ובלבטים)... שאלה של מתחילה - המכנס מבד כותנה רגיל או שעדיף משהו יותר אלסטי? השמיכה משגעת והארנק בדיוק הטעם שלי אבל לצערי הוא נראה לי מתקדם מידי למתחילה כמוני (אבל אם יש הדרכה אשמח לאגור לעתיד...)

המכנסיים מכותנה

עם גומי במותן. כל צד צבע אחר (המאחורה הוא צהוב) עשיתי אותם מאוד רחבים כך שלא צריך אלסטיות.... המלצה שלי (כי אני לומדת בדרך הקשה) את הברכיות והפילים לתפור לפני שאת עושה את המכנס! אחרת זה מסבך את העניין) את גוזרת 2 מלבנים (קחי בחשבון שרק החיתול זה חצי מלבן !!) גוזרת באמצע וזהו השמיכה זה 60 ס"מ על 2 וחצי מטרים קיפלתי ל3 ואז תפרתי (את הבורדרים תופרים לפני הקיפול כמובן שלא יהיה תפר בצד השני וזהו נורא פשוט ככה יש לך מילוי כי זה יוצא 3 שכבות

McGee

New member
תודה רבה על ההסבר ../images/Emo140.gif

שני צבעים למכנס? איזה כייף!! משגע כל כך, כבר בלבטים איזה אפליקציה לשים לאחיין

תודה ../images/Emo140.gif

האמת שהזמינו ממני עוד 2 שמיכות כאלה עם כל הטטרם שבעטיפה והכל ב100 שקלים (לי זה יוצא הכל עם הבד והגימור וכל הפיצ'פקס שבחבילה בערך 50) כמתנה לברית (
) הארנק יצא לי די עקום, זה הראשון שאני עושה והריץ'רץ' היה ארוך מידי אז הוא מקופל שם לתוך השכבות וזה די מעוות אבל בסך הכל שבועיים שאני תופרת אז אני די מרוצה... מתי את מעלה עבודות

ofrarm

New member
כשמתמחרים משהו שמוכרים

צריך לתמחר גם שעות עבודה, ניראה לי שלא עשית את זה, אז בפעם הבאה....

חחח זה מאטסי, אבל הסתבכתי

כי הקיפולים יצאו לי עקומים בהמשך, זה היה אמור להיות הכל קיפולים אז תפרתי על זה עוד בד שיסתיר את כל מה שיצא לי עקום בטירוף
ונשארו רק החלקים העליונים שיצאו די סימטרים

68yafa

New member
אז כמו שאמר...לומדים בדרך הקשה..........

אבל מה.........יצאה ארנק משגע בטירוף.........אולי הכל לטובה

למעלה