NBA- שלישי

soccerstand

New member
NBA- שלישי

יש כמה דברים טובים מצוינים היום אני לא אפרסם כרגע אני מחכה למועצה שתטעה ותפרסם אחר כך אעדכן יש פציעה חזקה ועוד כמה מתנות

soccerstand

New member
כמה משחקים טובים שאפשר

לדבר הם: לא מבין למה ניו יורק מקבלת בבית 7.5 מול דאלאס דאלאס נראים כמו שיט בזמן האחרון כאילו הם נחים ניו יורק חייבים כל ניצחון הם עדיין נאחזים בסיכויי לפלייאוף והליין גבוה לדעתי גם גולדן קיבלו ליין גבוה ביוטה גם נראה לי גבוה נכון יוטה לא ניצחו הרבה זמן אבל הם לא נראים טוב וןגולדן חייבים כל ניצחון בשיניים וליין של 9 שנותנים מוגזם בקיצור באנקר חזק לדעתי היום ניו יורק יש להם על מה לשחק דאלאס אין לה על מה הם מקום ראשון מובטח כמעט בוודאות

252LIRAN

New member
אבל ניו יורק פשוט שערורייה

הם יכולים בכל רגע נתון פשוט פתאום להתפרק ולקבל סטירה. פשוט אי אפשר לסמוך עליהם. תמיד שיש להם סיכוי למשהו הם מחרבנים במכנסיים. ואני יוצא מנקודת הנחה שדאלאס יינצחו אותם אז אני אישית לא נוגע בזה. הם פשוט קבוצה שנותנת למהמר לסבול.

וכמו ששמתם לב היום..

יש אפשרות לסינגל במש' בין הנטס לדנבר.. אולי תהיה שם מתנה קטנה:) נחכה לליין

הבנתי למי אתה מתכוון אילן..

הבעיה היא שאין עדיין ליין...=/ ובטח המוצצה הזאת לא תוציא ליין.

F3raRi

New member
אילן אני מחכה למידע שלך

הלכתי לתחנה היום השארתי שמה 20 שקל רק בגלל שאני יודע שתביא לי 3 משחקים טובים להימור היום ב-NBA יאללה אני מחכה לך :X

F3raRi

New member
סתכל למטה בליינים

ותגיד לי 3 הימורים שלדעתך הכי טובים אני אתקשר שתשלח לי

לדעתי הכי טוב זה להמר סינגל היום

במשחק של ג`רזי דנבר מאשר לחפש 3משחקים אם כי במבט ראשוני הליין שכנראה יעמוד על +1לדנבר נראה מסובך ובכל זאת אם יגיע הרבה מידע ודעות אולי יהיה בסופו של דבר כיוון לאן הרוח נושבת

דנבר ואייברסון בפרט בתקופה ..

נהדרת מנצחים כל מה שזז בינתיים ועוד ב3 מש' חוץ לא קלים בל.א,אריזונה ואורגון ועל הדרך ניצחון בקליפורניה על הקינגס.. הקיצר הם בתקופה נהדרת ובפרט התשובה.. הנטס אני לא מאמין ביומרות הפלייאוף שלהם אבל אחרי שרשרת הפסדים ארוכה, הם בתקופה קצת יותר טובה,אחרי 32 ני ביתיים רצופים על קב' עלובות כמו הצרעות והגריזליס.. הקיצר הימור לא פשוט בהמשך היום יהיה חידושים אבל בינתיים אני עם הנאגטס שרוצים מקום גבוה בפלייאוף

F3raRi

New member
הליינים:

אנדר / אובר (208) ניו ג'רזי נטס/ דנבר נאגטס ממפיס גריזליס (1+) - ניו אורלינס הורנטס שיקגו בולס - לוס אנג'לס קליפרס (7+) יוסטון רוקטס - אינדיאנה פייסרס (9+) פיניקס סאנס - מינסוטה טימברוולבס (12+) א. סטודמאייר - פיניקס (3+) - קווין גארנט - מינסוטה ניו יורק ניקס (8+) - דאלאס מאבריקס יוטה ג'אז - גולדן סטייט ווריורס (7+) אנדר / אובר (20) '/ ק. בוזר - יוטה

מכת פציעות רצינית לקב' שאילן התכוון

בוא נראה אם המועצה תפרסם ליין כי אם כן אז אולי יש סוכרייה להערב:)

למעלה