music poll

unsure

New member
כן... אני מקשיב להרבה מוזיקה

כשיש לי מספיק זמן, רצון וריכוז, אני שוחב על המיטה, שם אוזניות, סוגר את העיניים ומקשיב לאיזה אלבום שלם...

כבר לא. וקשה לי להגיד לך מה גרם לזה

להפסיק, אבל פעם הייתי שומעת מוסיקה 24 שעות ביממה.

DrunkGoat

New member
כן!

אני מבלה את רוב הזמן שלי בהקשה לפרל ג´אם, נירוונה, סאונדגרדן, אליס אין צ´יינס, מות´ר לוב בון, קריד וטמפל אוף דה דוג.

teen-spirit

New member
NO MUSIC NO LIFE!

אמממ... אפשר להגיד שמי שאני מגיעה הביתה ועד שאני הולכת מהבית יש מוזיקה! (למרות שלפעמיים הרדיו מפריע לי בלילה ואני נאצלת לכבות)

teen-spirit

New member
ו...

מתי שאני הכי יכולה להתרכז במוזיקה ובמילים זה בלילה כשאני הולכת לישון עד שאני נירדמת (שבד"כ זה הרבה אחרי הדיסק).

POET-

New member
MUSICOHOLIC...

כן... יש לי תחושה שאני מכורה.. אם אני לא מקשיבה למוסיקה אז אני מנגנת ואם אני לא מנגנת אני מדמיינת כזאת בראש. זה דיי מפחיד אצלי אבל גם המחשבות שלי הן מוזיקליות תמיד יש להן מוזיקת רקע יש לי גם נטיה כזאת לתופף עם אצבעות הידיים כל הזמן נהנית מזה...

teen-spirit

New member
גם אצלי זה ככה:

כל דבר בחיים שלי מתחיל ומסתכם במוזיקה ות´אמת אין לי מושג מאיפה זה בא לי אף אחד בבית אצלינו לא כזה מוזקלי כמוני

New member
מודה באשמה ../images/Emo9.gif ../images/Emo72.gif

מכור אמיתי של מוזיקה.אבל לא רק. גם של אממ,טוב נו בטח הבנתם מהאייקון למעלה... :) אבל אני בשלבי גמילה (ולא ממוזיקה)

peace and love

New member
אני מרשה לעצמי להגדיר

את עצמי כמכורה אני כל היום או שומעת מוזיקה או מנגנת עם עצמי ועם אנשים... זה בערך מה שאני עושה כל השבוע...

~*~gaL

New member
אפשר להגיד.

בזמן הפנוי שיש לי (שבזמן האחרון הוא לא ממש קיים), אני פשוט שוכבת במיטה ושמה מוזיקה. או שאני פשוט יושבת מול המחשב, שמה שיר ומקשיבה לו. אני גם נחשפת לזה מחוץ לבית בגלל השירה, ככה שזה ממלא חלק נכבד בחיי גם.

למעלה