MR. MONDAY NIGHT חסר לכם?

Rated RKO

New member
MR. MONDAY NIGHT חסר לכם?

ב-ONS הקרוב אנחנו "נציין" שנה בלי RVD(פרט להופעה החד פעמית שלו בחגיגות ה-15 לרו) ועולה השאלה האם הוא חסר. מצד אחד, גם ככה הוא לא היה כ"כ פעיל בתקופה שלפני ה"חופשה" שלו, היו לו כל מיני פציעות, הוא לא היה משמעותי ברוסטר, היה מושעה בגלל סמים, אך עדיין אני חושב שהוא חסר לי והייתי מקווה לחזור לראותו שוב בזירה ונותן את השואו שלו. האם גם לכם הוא חסר? הייתם רוצים לראותו שוב? אני הייתי בעד ציוות מחדש שלו עם ריי מיסטיריו, הם היו טובים בתור TAG, ושניהם סובלים מחוסר מזל של פציעות חוזרות. קרבות זוגות יכולות להקל על שניהם וגם יהיה נחמד לראות אותם שוב ביחד כטאג טוב.

Nurd4Life

New member
ממש לא חסר

RVD נהיה לא רלוונטי כבר לפחות לפני 4 שנים (ויש האומרים כבר לפני 6 שנים פלוס) וברגעים היחידים שהוא חזר להיות רלוונטי, הוא הצליח לקלקל את זה במהירות שיא. שילך לTNA, אין לי בעיה לראות אותו שם.

Frostey

New member
מסכים עם כל מילה.../images/Emo45.gif

RVD מעולם לא היה אותו הדבר אחרי הפיוד שלו עם HHH ב2002. בTNA הוא יוכל להתאבק לפי הסיגנון שהוא רוצה ולא מה שמכתיבים לו.שלא לדבר על קרבות ארוכים יותר מ5 דקות...

האמת היא שחסרונו לא מורגש

למרות שבהתחלה אני מודה שהתבאסתי לא לראות אותו על המסך. תמיד אני אזכור אותו כאיש שניצח את סינה בקרב בלתי נשכח, עם אווירה בלתי נשכחת.

tomkane

New member
בשבילי הוא חסר .

לא הייתי רוצה לראות אותו במיין איבנט אבל בפיוד עם קנדי,פאנק,ריגל,ואפילו ג'ריקו הוא יכול להשתלב מעולה. במניה היו שמים אותו בMITB והוא ופאנק היו פותחים פיוד בעקבות זה. זה היה יכול להיות ענק..

תלוי

אם ואן דאם היה חוזר לראו או סמאקדאון אז הוא בטח היו תוקעים אותו בתורק מידקארדר ועד שהוא היה יוצא מזה שוב הוא היה מגיע לקרב הפרישה שלו נגד סאבו ברסלמניה 37 . ואן דאם בשבילי תמיד יהיה מין פיספוס עקב הטעות שעלתה לו בחגורות האליפות שלו. אם ואן דאם חוזר היום , אני הייתי רוצה לראות אותו בתור אלוף ECW שייתן קצת לגיטימציה לתואר ואולי קצת חיים לבראנד הזה . חבל שואן דאם לא אלוף והיימן לא מנהל את ECW כמו שהיו צריכים לנהל אותה .

BeN ShaDe

New member
RVD.

את האמת , הוא ממש לא חסר לי והייתי שמח שאם הוא כבר חוזר אז זה ל-TNA. זה יהיה טוב לשני הצדדים לדעתי.

Crack It

New member
Absoultly NOT

לא מרגיש בחסרונו, בשנתיים האחרונות שלו בארגון הוא נע בין מידקארדר לאלק-לג'נד שעושה ג'ובים. מה כיף בלראות את רוב ואן דאם ככה ? נכון, הוא קיבל אליפות WWE, אבל מהרגע שאיבד אותה הוא רק הלך והתבלבל בינו לבין עצמו והמצב שלו בבוקינג היה בקאנטים. לא רואה שהיה או שיהיה להם מה לעשות איתו.

שי מילר

New member
מנהל
לא חסר

כשואן דאם עזב הייתי בטוח שהוא יהיה חסר מאוד, אך חסרונו הרבה פחות מורגש מכפי שציפיתי. הגוף שלו ספג נזק רב בשנים האחרונות, עדיף שינוח.

pufpuf

New member
האמת

אף פעם לא הייתי מחסידיו של אר וי די, אבל אני כן חושב שהוא חסר. אני נזכר בתגובות שהוא קיבל ברו שהוא חזר להופעה חד פעמית, וואלה, הבן אדם אובר ברמות. מישהו כזה עכשיו בסמאקדאון למשל היה יכול לחזק את התוכנית מאד.

Rated RKO

New member
הוא תמיד היה אובר, אבל באותה תכנית במיוחד

בגלל שהיא הייתה חד פעמית. אפילו אם תחזיר עכשיו את לאשלי להופעה חד פעמית הוא יוציא מעט פופ מהקהל.

Rated RKO

New member
או שאולי לא לאשלי, ניתן דוגמא אחרת:

מר. קנדי לאחר שחזר מפציעתו לפני שנתיים הוציא פופ בתכניות הראשונות שלו מהקהל.

tomkane

New member
../images/Emo6.gifלאשלי וקנדי יקבלו מעט פופ יחסית למה ש..

יוג'ין יקבל אם הוא יחזור להופעה חד פעמית .

Rated R Edge

New member
כן הוא חסר

אבל אני אומר את זה בגלל שהוא מתאבק שאני אוהב,כל מי שאומר שהוא לא חסר זה בעיקר בגלל שהוא לא אוהב את המתאבק הספציפי,ומי שאומר שהוא חסר זה בגלל שהוא אוהב את המתאבק, כי בקשר לשאלות כאלה קשה להיות אובייקטיבי.

talhorm

New member
מאוד חסר

לא יודע למה כולם טוענים שהוא הפסיק לעניין לפני שנים רבות לדעתי בתור אלוף הWWE הוא היה גדול, חבל שרק הוא עשה את הטעות המפגרת הזאת, אבל בחודש כהונה שלו כאלוף הוא נתן את הקרבות הכי טובים שהיו בWWE באותה תקופה, מול סינה, אדג', אנגל בECW - קרבות שזכורים לי מאוד לטובה, ולי יש חרא זיכרון דווקא

למעלה