mmv או club du soleil?

schredder

New member
mmv או club du soleil?

בles arc
מה עדיף?
בtripadvisor אף אחד מהם לא נשמע להיט
מצד אחד mmv נראה יותר טוב ומצד שני המרחק מהמעליות
כמה רחוק זה?
אשמח לכל עצה מנוסה לגבי המלונות האלה
תודה!

מה אתה רוצה לדעת?

לא הייתי באף אחד מהם בלז ארק, אבל הייתי בכל אחת מהרשתות באתרים אחרים. אני אהבתי הרבה יותר את club du soleil. האווירה נחמדה יותר והאוכל מגוון יותר. מצד שני אוכל לא כל כך מעניין אותי, אז אני לא האדם הנכון להמליץ על איכות האוכל (אם יש הרבה סלטים, מבחינתי האוכל מעולה)
&nbsp
לטעמי קלאב דה סוליי נתן תמורה טובה לכסף, כי הוא לא היה יקר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

schredder

New member
המחירים דומים

רוצה לדעת האם המרחק מהמעליות סביר ולא מעיק, ומה מצב החדרים
אשמח להתפנק בערב בבריכה מחוממת/ג'קוזי
לא ממש בררנית באוכל ואף פעם לא הייתי בקלאב מד אלא רק בדירות.. אז אין סטנדרטים בשמיים רק נגיד עדיף אמבטיה על מקלחון, ושתהיה מיטה זוגית ולא שתי מיטות מוצמדות

alien life form

New member
MMV בלז ארק ממוקם מצויין בתוך ארק 2000

מעל המרכז המסחרי וקרוב לרוב המעליות.

שתי הרשתות אמורות לתת אלטרנטיבה זולה לקלאב מד אז אתה אמור להגיע עם ציפיות לא גבוהות.

לפני שלוש שנים הייתי באלפ דואז בזמן שחברים שלי שהו ב MMV. הם רצו קלאב מד ובסוכנות שיכנעו אותם ש MMV עדיף. נכנסתי לשם כמה פעמים כולל בחדרים שלהם. המועדון היה אחרי שיפוץ ולפחות זה באלפ דואז נראה נחמד ונעים אבל לגמרי בכיוון העממי. לפי מה שהבנתי מהם האוכל מאד פשוט אבל טעים. בשורה התחתונה הם החליטו לא לחזור יותר, לא ל MMV ולא לסוכנות הנסיעות ההיא. אז הכל שאלה של ציפיות ותמורה למחיר. תלוי באיזה מחיר אתה יכול לקבל את המועדון. אם זה מתקרב למחיר של קלאב מד כמו שהיה אצלם אז אין הצדקה.

schredder

New member
קרוב למעליות?

החשש שלי נבע מכך שמגדירים את זה הליכה של 100 מטר ובגוגל מפס רואים 350 מטר (כמובן שאי אפשר לדעת אם יהיה שלג בדרך שאפשר לגלוש עליו, בכל מקרה זה יהיה רק לכוון אחד)
אין פה השוואה מבחינתי לקלאב מד כי לא הייתי ואני לא מצפה למשהו מטורף..
כרגע ההתלבטות בין mmv ל club du soleil

J3di

New member
נצל"ש - איפה מציעים חבילות ל-MMV/דה סולי שכולל טיסות/העברות?

יש המלצה על סוכנות נסיעות ספציפית שמתעסקת עם זה ?
אשמח לשמוע עוד נסיון של חבר'ה שהיו באחד הקלאבים האלה, לאו דווקא בלז ארק
תודה!

I Gabe

New member
לדעתי הרבה סוכנויות שעוסקת בסקי משווקות את MMV

ספציפית פינגווין הציעו לי אותם בעבר בחבילה. אני כבר לא טס עם פינגווין אז לא יכול להבטיח לך שזה המצב גם היום אבל סביר להניח שכן.

I Gabe

New member
MMV שבארק 2000?

לא יודע איך הוא כבית מלון אבל המיקום שלו טוב. המעליות בארק 2000 ולמעשה בכל הארקים מפוזרות על שטח גדול. הכי קרובים זה הchairlifts שיוצאים מאזור המרכז המסחרי שבתכלס הם כמעט בדלת המלון.

schredder

New member
אני לא מכירה

והשאלה האם אדרש למסע כומתה עם הציוד בכל בוקר/ערב או שזה סביר

alien life form

New member
אז אנקוט בזהירות

עד כמה שזכור לי זה בניין ענק ומכוער ממש מעל המרכז המסחרי עם יציאה ישירות למרכז המסחרי. אני זוכר אותו רק בזכות שלט ענק בסגול למעלה MMV. אם זה באמת הקלאב, אז יש מעלית אחת שיוצאת ממש משם ועוד כמה מעליות שיוצאות מנקודות שונות בסביבה הקרובה. רוב הפעילות מדרום למרכז הזה שבנוי בצורת האות ח ובאמצע יש מין רחבה כזאת.

לגבי ההליכה אני חייב לציין שלז ארק הוא אתר גרוע מאד למי שמחפש שהכל יהיה לו מרוכז כי האתר מפוזר מאד לכל הכיוונים. קחי את זה בחשבון. אמנם יש הרבה מסלולים אבל הם מפוזרים על פני 4 כפרים ושטח ענק. לא דומה לאתרים בסגנון אבוריאז, אלפ דואז או טין שם יש פחות או יותר נקודה אחת מרכזית.

schredder

New member
אהה לא נשמע טוב

הסתכלתי עכשיו במפה ועושה רושם שיש יתרון בלהיות ב1800 מאשר ב2000
כמה ריאלי להגיע ללפלאן מ2000?
(בהנחה שנגיד את הסיבוב של הסלה רונדה אני עושה בערך ב3/4 יום)

matar

New member
זה לא בעיה , תוך פחות משעה את בלה פלאן

לפני שנתיים הייתי שם עם חברים שהם כולם מתחילים וגם להם זה לקח שעה וחצי ( יש מסלולים כחולים כל הדרך )

עקרונית עד כמה שאני זוכר ה MMV צמוד ל CLUB MED ARC EXTRAME
אני לא זוכר לגבי היציאה לגלישה ממנו, אבל יש שם חנות השכרה במחיר טוב

schredder

New member
הMMV אכן צמוד לקלאב מד

טוב מקווה שזה לא אומר שהמקום קטן
בסוף הלכתי על הMMV

alien life form

New member
אני לא ממליץ על 1800

הוא מבודד יחסית.

לגבי לה פלאן אפשר לשער שזה ייקח לך שעה-שעה וחצי באמת לפי מה שאת מתארת.

מה זה "להגיע ללה פלאן"?

מ-ארק 2000 ועד למעלית המחברת לקח לי 15 דקות. כמעט הכל רק גלישה בלי מעליות.
עכשיו תלוי אם באה בדיוק מעלית או שאת צריכה לחכות 10 דקות, והופס, את בלה פלאן.
&nbsp
אם התכוונת להגיע למרכז לה פלאן (שאין דבר כזה), כלומר, לאיזור איים לה פלאן, זה יקח לך כמו שאמרו כאן, וזה קצת גלישה, והרבה מעליות.

למעלה