mio p350 או סוס שנותנים בחינם.....

gilallon

New member
mio p350 או סוס שנותנים בחינם.....

אז ככה העבודה שלי רכשה לי את המכשיר הנ"ל ככלי עבודה מורחב לחלוטין- 2 תוכנות ניווט כל ההרחבות האפשריות כרטיסים לגלישה אלחוטית ועוד ועוד..... אבל מה כמה בעיות שכיוון שאני לא חזק בתחום מחשבי הכף יד אינ פונה אליכם: 1. המכשיר באיזשהי חוקיות לא מוסברת לעיתים מכבה את עצמו ולא ניתן להדליקו רגיל אלא רק לכבות עם המפסק on/off שלמטה ואז הוא מאתחל את עצמו- קרה לי כשניתקתי אותו מהסינכרון לדוגמא אבל מקרי כי לא קרה בפעמים אחרות. 2. מבצע איתחול עצמי במקרים כאלו ואחרים שגם לא הצלחתי להבין את הלוגיקה שלהם.... 3. הורדתי את tcpmp ניסיתי להתקין על ה sd אבל משום מה לא מוכן התקנה על המכשיר עצמו אפשרית. 4. ניסיתי לנגן פרק של אבודים ( פורמט avi) אבל הסרט מנגן מאוד איטי מקוטע וקול ותמונה לא תואמים, הורדתי את כל הורדתי את כל הקודקים שהיו רלוונטים ועדיין - על הפנים. 5. מי מכיר אתרים להורדות של משחקים תוכנות ועוד? אז חברה בבקשה תרופות בבקשה

gilallon

New member
ליליה כולם ישנים....רק שמשון ויובב.

איפה כולם? אין לכם תינוקות? אתם לא קמים ב 6 בבוקר יום שבת אחרי שהלכתם לישון ב 4 לפנות בוקר? רגע, אני אעצור את הבכי .... אנשים עזרה בבקשה!

AYELET1

New member
כבר לא, תודה לאל

(אין ילדים קטנים
) 4. השאלה איך קודד הסרט. אולי הוא גדול מדי? אולי הזכרון עמוס מדי? נסה קודמקול לבצע סופט ריסט לפני ניגון הסרט 3. למיטב זכרוני אין בעיה להתקין TCPMP על כרטיס, אבל מצד שני מזמן לא התקנתי. איךך אתה מתקין? 1. עדכוני רום ביצעת? 5. תן הצצה ב-PDACE גם בתוכנות המומלצות וגם בסקירות - יש מאמר עם לינקים לאתרים כאלו. 2. אולי הזכרון עמוס? כשנדמה לך שאתה סוגר תוכנה היא עדייו נשארת פועלת ברקע. כדאי להתקין Magic Button. ב-PDACE (לינק אדום בצד שמאל של דף זה) יש מדריך (במאמריםם וסקירות) אודות התוכנה וגם לינק להורדה. התחדש ותהנה

gilallon

New member
איילת היקרה תודה ועכשיו בעברית...

4. תגדירי גדול מדי! (הסרט אני מתכוון.........) ,בסופט ריסט את מתכוונת בהדלקה וכיבוי רגלים עם הכפתור שבפנל הקדמי? אז הייתי שם לא עוזר.... 3. עשיתי כך: חיברתי ל PC סינכרון הרצתי את התוכנית ב PC וכששאל איפה סחבק רוצה- בחרתי storage card עשה קולות של כאילו מתקין אבל גורנישט.... ניסיתי אגב על מכשיר אחר זהה לחללוטין שקניתי לסגן שלי וכנ"ל. 1. עדכוני רום? הוא אצלי פחות משבוע ?!?! כבר?...... 5. PDACE? אתר?

AYELET1

New member
גי אלון היקר

4. לא יודעת איך הסרט קודד. נראה לי שהגודל לא קובע
ואפרט: אאל"ט פחות חשוב הגודךל הכללי של הסרט אלא איך קודד: תצוגה מעולה שהופכת את הסרט לענקי או משהו מצומצם יותר, כך שאיכות הסרט פחות טובה אבל הוא פחות גדול (והגודל בהסופי תלוי באורך הסרט, וזה פחות חשוב). 3. זה לא קובץ CAB? ואם עשה קולות כאלו אז תתקין על הזכרון הראשי... 1. זה לא שייך. השאלה אם קיבלת אותו עם או בלי עדכוני הרום שיצאו (צר לי, אבל אינני זוכרת אם יצאו. בדוק במיו). 5. כן, אתר. כתבתי שהלינק בצד שמאל. ובשבילך: www.pdace.com

למעלה