mfc - הארור

micmuk

New member
mfc - הארור

אני צריכה לכתוב תוכנית שיוצרת תפריט של שלוש צורות ויכולת בחירה של צבע (ok - את זה עשיתי...) הרעיון הוא שאני אוכל לגרור צורה מהתפריט אל משטח העבודה - ושם אני גם אוכל להלחיך ת´צבע. יש שלוש צורות (כפי שציינתי קודם) - ריבוע, עיגול ומשולש (כמה לא מקורי...) בכל אופן - זה עובד מעולה עם המרובע (כבר חצי נחמה) אבל עם העיגול זה מסרה לעבוד. הוא בכלל לא מזהה את הלחיצה בעיגול. ברור לי שהבעיה היא משהו בקורדינאטות אני מצרפת קובץ- אם מישהו יוכל להאיר את עיניי אני אשמח... תודה ענקית מיכלי

micmuk

New member
רגע עוד משהו

אם מישהו.י יודע כיוון לתשובה והוא / היא מאיזור ר"ג - ת"א אני אשמח לקבל עזרה אמיתית ולא וירטואלית
מיכלי (053391796)

gilad_no

New member
מאזור גבעתיים ../images/Emo6.gif

ואם את במקרה לומדת גם לומדת במתמטיקה, אני מחפש שותפ\ה ללימודים (בעיקר למבחן)

gilad_no

New member
מספר הערות,

אם את עובדת עם צורות אחרות מריבוע, כדאי להשתמש בRegion ולא בRect. כך יהיה לך גם יותר קל לבדוק לחיצות עכבר בתוך האיזור. דבר נוסף, לא כדאי לשים את פונקציית הציור בתוך OnDraw. עדיף ליצור CDC נוסף, לצייר בתוכו ובמימוש של OnDraw רק להעתיק את התוכן למסך. כך את מונעת היבהובים (flicker free) וגם ישנה האצה קטנה בפעילות היישום (הוא לא צריך לצייר כל פעם מחדש את האובייקטים)

micmuk

New member
קודם כל תודה

על ההתיחסות. דבר שני - זה עובד!!!!! בסוף הצלחתי (יחד עם עוד חברה) לעלות על הבעיה.. כרגיל בתכנות תמיד זה משהו מפגר כזה ששוברים ת´ראש שעה בשבילו. בקיצור מה היה - החלפנו ת´שורות של top ו- bottom ברגע שהפכנו ת´סדר (כמו שזה אמור להיות) הכל עבד. אח - איזה יופי - מחר צריך להגיש את זה! יום ניפלא לכולם מיקי

למעלה