MEXMEX ה
ממשיך להעלות

• פותח הנושא r929
  • פורסם בתאריך

r929

New member
MEXMEX ה ../images/Emo47.gifממשיך להעלות

הישראלי היחיד בתחרות, נמצא במקום ה4 בדרוג הכללי, ובמקום הראשון בקטגוריה. עדין מחכים לו שלושה ימי תחרות לדירוג הסופי.

r929

New member
מתוך כתבה בספרדית

תורגם ע"י X Another prominent pilot was the israelian Yoram Lavee that was in the first place of his group with a time of 07:36.35. This stage was a little bit harder than he thought in the beginning. I have to say I didn’t expect to have it this way, but that makes it funnier and mainly more special. Part of my strategy is to ride alone in order to get the maximum concentration. It is not that I don’t like to ride with the rest of the guys, we are a family, but being alone you take more care of the details and you don’t put attention of taking care of the others.

פחחחח,מקום 4,

מקום 1 : יוסי פרץ מקום 2 : ישו (המכונה: זבאלה) מקום 3 : מונית אוקטביה אני חושב לפחות את הטקסי הוא היה יכול לעקוף
VIVA MEXMEX!!!!!!!!!

../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif ותיסע בזהירות עיוני

ותיזהר מכל המושוגעים שם ואל תעקוף! מה אתה צריך להוכיח משהו למישהו ותשמע למדריך ואל תסטה מהשביל אתה זוכר מה קרה למוישלה בטיול השנתי בכיתה גימל מה זה משנה מי מנצח ומי מגיע אחרון אני אוהבת את כולכם רק תהיו לי בריאים וכבר תתחתנו.

../images/Emo132.gifתסבירו לי מה קורה פה

מה הסיפור של התחרות הזו ? זו תחרות רצינית מבחינת רמת הרוכבים ? היה לנו פה מנהל פורום שרוכב כמו סטפן מרימן ולא ידעתי ? טל"ש, מישהו, תנו קצת פרופורציות שנבין באיזה רמת ניצחון של המקסיקני מדובר ? אם הוא מקום רביעי בדירוג הכללי הוא כבר יכול לחתום חוזה עם הונדה לא ?

למעלה