Match Race Cup 2004 - מקצועי ומרתק

Match Race Cup 2004 - מקצועי ומרתק

לאחר 2 ימי תחרויות מוקדמות בין 5 קבוצות המקצוענים - עלו לגמר לאחר סבב של 10 תחרויות מוקדמות מרתקות: קבוצת גינוסר - סקיפר זאבי קלך לאחר 8 נצחונות ו - 0 הפסדים במוקדמות קבוצת שייט חיפה - סקיפר אייל לוין לאחר 4 נצחונות ו- 4 הפסדים במוקדמות כל הקבוצות נתנו הצגת שייט מדהימה ו- fight אדיר.

../images/Emo47.gif והדרמה בגמר !!!

כאמור, עלתה קבוצת גינוסר לגמר עם אפס הפסדים במוקדמות לאחר קרבות שייט מרהיבים. לצוות 'גינוסר' היתה זו התחרות השלישית והיא הגיעה כמחזיקת הגביע משנת 2003. בצוות: דוד שוורץ, אלעד רונן, ישי אייזיק ועידן ז'ק. סקיפר: זאבי קלך. מולה עלתה קבוצת 'שייט חיפה' בהופעה ראשונה בתחרות זו. הסקיפר וההגאי בצוות הוא אייל לוין, שייט 470 בן 18 (מקום שלישי באליפות אירופה) ועימו: יניב סוזין, אלכס ספרוב, יבגני שטינברג ואלמוג אמיר. בתחרויות הראשונה והשניה ניצח צוות גינוסר (עד כה 0 הפסדים בתחרות מתחילתה). בתחרות השלישית ניצח צוות שייט חיפה והדרמה החלה. בתחרות הרביעית ניצח שוב צוות שייט חיפה והדרמה הגיעה לשיאה. התחרות החמישית והמכריעה עצרה את הנשימה אצל כל הצופים. הקרב הצמוד הוכרע בשיוט נפלא של הקבוצות כאשר 'שייט חיפה' מוביל מתחילתו. שייט חיפה חצו את קו הסיום ראשונים ולקחו את הגביע. זאבי קלך אמנם הפסיד בקרב אולם הגלולה המרה הומתקה עקב העובדה שהוא משמש כמאמנו של אייל לוין...

ואצל החובבים... ../images/Emo23.gif ../images/Emo14.gif

זכה בגביע צוות חב' טבע. בתחרויות הגמר ניצחה טבע את קבוצת אורקה בתוצאה 3:0. עונה חדשה נפתחת במועדון החובבים, והכל נפתח מחדש...

אכן היה ארוע

מרתק ומיוחד במינו. שמחתי להשתתף שוב. הארגון היה נפלא . הצטערתי לראות כי למרות שהיתה ספינת צופים(הקנט),הענות היתה קטנה למדיי. מקווה כי בפעם הבאה יהיו יותר מתעניינים(קהל) בתרות. שהרי אין לנו הרבה ארועי שיט מיוחדים במינם כדוגמת זה.

חיוך של מנצחים !!

אייל לוין ויניב סוזין מצוות שייט חיפה גלריית תמונות תעלה באתר שלנו מחר

100 צופים יצאו לים לצפות על התחרות

מעל גבי ספינת ה - Kent. לא הייתי מתייחסת למספר זה בביטול, לולא היה קהל הצופים מורכב במידה רבה ממקרובי המתחרים. במחשבה שניה - להביא בני משפחה לצפות - גם זו התקדמות די נאה למשפחות מהסוג האישי שלי (שמתה על ריח שדות פרחים דוקא....ותשקול ברצינות להגיע אם אני אתחרה על המלגסים...)

easy swissa

New member
תענוג של שיוטים

תחרות המאצ' רייס- תענוג של שיט, הרבה ספורט ורוח לחימה. אני התאהבתי מחדש במאצ' רייס, מבטיח להשתתף מאד ברצינות בתחרות הבאה. כל הכבוד רחל (וגם לצרפתוש) על החזון ומימושו איזי

תגובות טובות מהשטח

השיוט יוצר מתח לענין בין השייטים והמעורבים בנושא - השייטים שסיפרו לי רשמים נהנו מאוד אני שמח על ההצלחה לחבר יחדיו דורות של שייטים מצטינים בשייט הישראלי ולהעלות חיוך שפתם ישר כוח ולהתראות באירוע הבא

למעלה