Masters of rock

Masters of rock

אם שאלתם איך אפשר להשיג את דיסק הבונוס, שכולל את הסינגלים המוקדמים, מקופסת שיין און שיצאה ב92 אז אפשר אומנם קצת קשה כי הפסיקו להוציא אותו ונחשב לפריט חובה לאספנים קוראים מאסטרס אוף רוק יצא בגרסת ויניל בשנת 74 וכולל קצת מפייפר אבל הרוב הם הסינגלים המוקדמים כמו אלו שהתעסקנו איתם בפרוייקט ניתוח השירים. אז לצומת לבכם עוד דיסק פלוידי רשמי וחוקי אך מוסתר.

להלן רשימת השירים באוסף(!)

Chapter 24. Matilda mother. Arnold layne. Candy and a current bun. The scarecrew. Apples and oranges. It would be so nice. Paintbox. Julia dream. See emily play. סה"כ פחות מחצי שעה

עוד דברים

האוסף יצא בכמה מדינות באירופה כvolume1 ולא יצאו עוד חלקים. @ ההבדל היחיד בינו לדיסק הסינגלים הוא השיר point me at the sky וצד ב` שלו המוהל יוג`ין(קרעת אותי מצחוק צנעני) וזהו ל"ט

זה לא הסוף

בטח אתם אומרים לעצמכם איפה בייק ולמה הוא לא אחרון אז ככה חיפוש נוסף בגוגל בסלולארי שלי מעלה את הדבר הבא, emi עשו אוסף נוסף באותה שנה שכולל את רילקס והאוסף הנ"ל ועוד כמה כמו Embryo, cirus minor, point me, וכמובן בייק נועל את האוסף בנוהל

תיקון

במקום circus minor הכניסו את crumbling land מ"נקודת זבריצקי" ועוד שינוי שאין את ה שירים מפייפר, פרק 24 ואימא מתילדה. כמובן שחוץ מבייק. זהו עכשיו באמת לילה טוב

חרטושה

New member
דווקא האוסף הזה נראה לי

יותר ממצה מאוסף הסינגלים. במקום Matilda Mother ו- Chapter הכניסו באמת את יוג'ין ו- Point Me באוסף הסינגלים. חבל שהאחד בא על חשבון השני, אבל מה לעשות. Relics לעומת זאת, מכיל די הרבה שירים שלא נמצאים לא בזה ולא בזה. Interstellar Overdrive, Remember a Day,The Nile Song, Biding My Time יש אוסף אחר משנת 83 שנקרא Works שמכיל עוד כמה דברים.

כן אבל אלה לא סינגלים

הם נמצאים באלבומים שלהם. וחוצמזה השירים האלה נכללים באוסף הבא של אותה שנה כאמור חוץ מintersteller overdrive

חרטושה

New member
../images/Emo45.gif

האם אפשר לדעתך להשיג היום את Masters מחוץ לגירסת הויניל? (בטח גם את הויניל זה לא פשוט להשיג ...)

אולי פלאורבוי יודע

משום שזה נחשב לפריט אספנים. ומי יודע אולי אפשר להשיג אותו בחנויות דיסקים בחו"ל.

חרטושה

New member
אממ מאד מעניין. סקרנותי התעוררה

הלכתי לבדוק עוד קצת פרטים . 1. יש גירסת CD 2. ראיתי שהאוסף שוחרר רק בכמה ארצות נבחרות באירופה (כפי שציינת) כדי ל"דפוק קופה" בעקבות צאת הדארק סייד. 3. השתמשו בשתי עטיפות שונות לאוסף שאחת מהן לקוחה מ Meddle. עד פה מה שבטוח. מה שלא בטוח הוא שראיתי שהאוסף מופיע גם ברשימות של ROI0 למרות שהוא נראה לגיטימי.

זה יצא בדיסק? את בטוחה?

למיטב ידיעתי האלבום יצא רק באירופה, בויניל, בשנות השבעים.

חרטושה

New member
עדיין לא הלכתי לקנות.

יותר נכון, עדיין לא הזמינותי, אך כך נראה. אני לא אביא לינק מטעמים השמורים עימך.

בדיקה העלתה

שהאלבום לא יצא באופן רשמי בדיסק: EMI לא הוציאה הדפסה חדשה שלו בשנות השמונים. היינו, מה שמצאת זה כנראה דיסק מזוייף.

vegetable man

New member
המממ

כשהייתי בתיכון ממש רציתי להשיג את זה...במקום לקנות קופסא עם 9 דיסקים שכבר יש לי ממילא!!! אני יודע שזה הודפס בכמות מוגבלת של ויניל ואזל די מהר באירופה... אם ניתן להשיג דבר כזה ב-cd מקורי אני אשמח לדעת...אבל אני חושש שהרבה מהאתרים שמציעים חומרים נדירים באינטרנט מציעים בעצם כל מיני זיופים וכל מיני אוספים שהם סלט של כל מיני שירים...אז צריך להיזהר

אחת מהן. היו ארבע, או יותר....

הוא עיצב את העטיפה שבגרסה שנמכרת בארץ. במקור זה היה איור בשחור-לבן, ויש גרסה גם בוורוד (שיש לי אותה). בגרסת הדיסק פשוט בנו את ה"מכשיר" שמייסון הינדס, וזו העטיפה של הדיסק כיום.

למעלה