marcus miller"- "the ozell tapes "

byrdparis

New member
marcus miller"- "the ozell tapes "

"כמה דברים עוד אפשר לבקש ? " marcus miller"- "the ozell tapes "" "מרקוס מילר" הוא הבסיס שיודע גם לנגן סקסופון , קלרינט , להפיק , לארגן , להופיע והרשימה פשוט לא מסתיימת עם האמן האדיר הזה . "מרקוס מילר" נולד ב 14 ביוני "בברוקלין" "ניו יורק" ומאז סוף שנות ה 70 מנגן, מקליט ,ומופיע בסגנונות שונים , גאז ,רוק ,רית'ם אנד בלוז . הוא כותב , מופיע , מפיק , ומנגן על אין סופר כלים מגיטרת הבס שהוא ידוע בסאונד האדיר שלו ועד לכלי נשיפה וכו .. באפריל 2003 יצא לעולם אחד אלבומי ההופעה הטובים ביותר שיצאו בשנים אלו . והאלבום הוצא עיי ה לייבל כ "official bootleg" , האלבום הוקלט בעת הטור של הלהקה בשנת 2002 ישר מהקונסולה ללא "רימיקסינג" או "אדיטיג" באולפן . כבר כאן אפשר לשמוע את רמתם של הנגנים וההפקה המדהימה שהיית להם בהופעות ! הסאונד מרגש, מדוייק ומהנה על כל 16 הרצועות של האלבום . אמנם האלבום לא הוקלט ב "one take" בהופעה אחת אלה ממיגוון ההופעות באותה השנה. "מרקוס מילר" פשוט בחר את הקטעים הטובים ביותר מכל ההופעות וריכז אותם לאלבום אחד. את "מרקוס מילר" אפשר לחוש בשניה שההופעה מתחילה הסאונד המוכר והאופיני של גיטרת הבס החשמלית שלו והגרוב המדליק שלו פשוט מנתקים אותך מכל מה שאתה עושה , ופשוט מרתקים אותך לכסא עם הפנים לכיוון הרמקולים . את האלבום ובכלל את ההופעות ב 2002 "מיילר" חילק לשירים שכתב בעצמו בתוספת של "קאוורים" מעניינים שעיבד והפך אותך כמובן "לשלו" הטאץ' הגרובי שהכניס לג'אז הרך ביותר נתן לזה את השפעת ה"מיילר" האהובה שמכניסה חיים אפילו לקטע כמו your amazing grace" " ( רצועה 10 ) . בתוספת לשירה מופלאה של הזמרת והטאץ' המיוחד שלו על הקלרינט והבס הלהקה יוצרת את אחת הגרסאות היפות ביותר שיצאו לשיר הנוגע הזה. מיילר מנגן ועיבד גם קטעים של "מיילס דיויס" באלבום- "so what") ) בנוסף לקטעים של "ג'ון קולטריין" "lonnies lamet" קטעים נוספים באלבום לקוחים מהאלבומים הקודמים של "מיילר" עם הוספות ושינויים כאלה או אחרים שעשה במיוחד להופעות הללו .. 2 קטעים מיוחדים נוספים ש"מיילר" הכין להופעותיו ב 2002 עם הלהקה וגם ניכנסו לאלבום זה, הם הקטעיםkilling me softly" " ו ""people make the world go round האגדים. לדעתי מילר פשוט מביא את "הג'אז" המוסדי משהו לכיוון חדש מרענן ונושם הרבה יותר . בעזרת עיבודיו והטאץ' המיוחד של נגינתו על הבס החשמלית הכל נשמע חדש וטוב הרבה יותר. זה פשוט אלבום שאי אפשר להפסיק לשמוע אותו בכל מקום שיש מערכת סטיראו טובה . אני בעצמי לוקח את ההופעה הזאת כמעט לכל מקום לבדוק מערכות או סתם להשמיע לאנשים מה זאת מוסיקה טובה . מומלץ ביותר לאוהבי הג'אנרים : רוק , גאז' , רית'ם אנד בלוז, פיוזיין .. . ל"מרקוס מילר" מצטרפים נגנים מדהימים שביחד עושים את האלבום לאחד ההופעות המוקלטות הטובות ביותר ששמעתי . אביעד

רומן ט

New member
וואו. הסקירות המקיפות שלך לא מפסיקות

להפתיע ולרתק אותי. המון תודה, ואל תפסיק!

ttbar

New member
../images/Emo45.gif כל הכבוד

מה דעתך על פינה קבועה (בדומה לעדכון השבועי של רומן)?

byrdparis

New member
תודה לכולם ../images/Emo72.gif

את האמת שזה נראה כאילו הגיבו בגלל התגובה שלי לרומן
חחחח לגבי "הטור השבועי" אני לא חושב שאני יכול לקחת את זה לעצמי ...נראה לי שזה צריך לבוא ממנהלי הפורום .. בלי קשר יש כמעט כל שבוע אחד או שניים שאני כותב ככה שתמיד יש מה לקרוא ולהתחדש ... (מקווה לפחות שאני מחדש ) בכל אופן אשמח להמשיך אם יש הענות לזה מצד הפורום ... בברכה לכולם אביעד

Raffael

New member
בהחלט לא מהמנהלים

כדי לכתוב טור שבועי של המלצה, או כל דבר אחר, כל שאתה צריך לעשות הוא לכתוב טור שבועי של המלצה, או כל דבר אחר
אם תרצה, אפשר יהיה לקבץ את הטורים יחד, תחת "קישורים" או "מאמרים" וכדומה. אבל רק אם תרצה ותבקש מהמנהלים.

למעלה