Lords and Ladies

Death of Rats

New member
Lords and Ladies

(לא, זה לא קשור לספר
). הגיע הזמן ל... אר... הצגה רשמית. מי שמעונין כמובן. אני מאמינה שזה יעזור לגבש את הפורום ולהתחיל קהילה חדשה של עולמהדיסקים... ובכן, אני אתחיל. שם: אור תחביבים: ספרים, חשיבה, בנות גילמור (סדרת הטלוויזיה היחידה שאני רואה. הא, טלוויזיה). ספר אהוב מעולם הדיסק: תרועת מוות (כבר ציינתי שאני רגילה לקרוא לו מורט? אני פשוט רגילה לקרוא לכל הספרים בשמם האנגלי). עוד ספרים אהובים חוץ מפראצ´טים: בשורות טובות (אוקיי, חצי פראצ´ט אבל הספר האהוב עלי), הארי פוטרים למניהם. אייסיקיו: 137065894 מה אני מקווה שיהיה בפורום (וואו, זה נשמע כמו תיאום ציפיות בפעולת נוער): אני מאוד מקווה שנהפוך לקהילה מגובשת ונצליח להרחיב את הפאנדום בארץ ולהביא את הפראצ´ט לתודעה נרחבת יותר (למשל, שכינרת יפרסמו עוד ספרים מתורגמים, שהסדרה תחזור, שטרי פראצ´ט עצמו ירצה לבוא לבקר בהולילנד [
אשליות
]). ומה איתכם?

N a a t z

New member
מה זה טלוויזיה?|||../images/Emo12.gif../images/Emo181.gif

נעץ פאנפיקשן נט, אינויאשה, סאקורה...
סול מיוזיק שיר של אש ושל קרח
אשליות

Soul Cake Duck

New member
אהמ...

שיר של אש ושל קרח? עוד מעריץ של זה? יופי. רק בעיה אחת... בבקשה, בבקשה, אני רוצה לדעת שמדובר בסדרה באנגלית. לא לקרוא את זה בעברית. פשוט לא. או אם הנזק כבר נגרם, לרוץ לקנות את הספרים באנגלית. הרמה שלהם מדהימה. אין סיכוי שמישהו יצליח להעביר חצי מזה בתרגום. אני אישית משוכנע שמדובר ביצירת הפנטזיה בחשובה ביותר מאז טולקין, אולי כולל טולקין, אבל זה נכתב באנגלית עתיקה. כמו פראצ´ט, שמשתמש הרבה במשחקי מילים שקשה (סליחה, בלתי אפשרי) לתרגם, "A Song of Ice and Fire" עובד היטב באנגלית אבל מאבד מקסמו בשפות אחרות, עברית במיוחד. טרם פגשתי ספר שניזוק כל כך, בפוטנציה, מתרגומו, ללא קשר למתרגם וליכולותיו. רק אזהרה.

*קליאו*

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo79.gifתרועת מוות../images/Emo79.gif../images/Emo41.gif../images/Emo105.gif

או שלא.
שם: מאיה. תחביבים: לקרוא, בנות גילמור (סדרת הטלוויזיה היחידה שאני רואה. הא, טלוויזיה.
). אממ.. כתיבה, ציור, מוזיקה.. פורומים?!
כל מיני דברים - אבל העיקר שלא משעמם לי.
ספר אהוב מעולם הדיסק: ארר.. מכיוון שעדיין לא קראתי את כולם אני אדלג על הסעיף הזה, אבל אני רק אומר ש..ש..
אני אוהבת את כולם.
מה אני מקווה שיהיה בפורום: אממ.. גמני מקווה שנהפוך לקהילה מגובשת, ושנוכל להחליף דעות על הספרים, פיקים, מחשבות, הרהורים, הגיגים וכו´..
ומה איתכם

Cruvi7

New member
Here we go...

שם:מתושלח. אלמוניות היא לא דבר רע. כמו כן פרנויה. תחביבים:ספרים, מוזיקה, גיטרה בס, ציפייה לרגע האמת. ספר אהוב מעולם הדיסק:בינתיים, זה יהיה פירמידות. עוד ספר אהוב של טרי פראצ´ט: אנשי השטיח. אין על הספר הזה. עוד ספר אהוב: כדור(ספירה) של מייקל קריצ´טון. ספר חובה. אייסיקיו:157588030. מה אני מקווה שיהיה פה? הגיגים, סגידה לאל הפגאני שלנו, שחיטה של חתולים ושאר מנהגים ביזאריים. כמו כל פורום אחר.

ganooov

New member
הי

שם: הוא מגעיל, לא בא לי לומר לכם. תחביבים: ספרים, טרי פראצ´ט, דאגלס אדאמס, מוזיקה, גיטרה בס, מארק קנופפלר, פינק פלויד, מטאליקה, כמה אנשים ועוד רבים וטובים. ספר אהוב: כולם. ICQ: נטשתי אותו לאנחות. מה אני מקווה שיהיה בפורום: לא יודע, מה יש לכם להציע? (שזה כבר ציטוט מראי-נוע). ולמה לעזאזל יש כרטיס אישי?

ganooov

New member
ולגבי התקווה שלי:

שהפורום הזה לא יהיה בסוף כמו פורום הארי פוטר. אמן, סלה, ועד. אמן!

...../images/Emo19.gif

שם:יעל תחביבים:ספרים,ציור,בעלי חיים,לקפוץ ולהסתובב במקום עד סחרחורת. ספר אהוב מעולם הדיסק:קראתי רק את צבע הכשף. ספרים אהובים חוץ מפראצ´טים:הארי פוטר. ספר השלושה והמשכיו. המשחק של אנדר. האסופית והמשכיו. בשורות טובות. אבק כוכבים. טוב, אני אפסיק...
אייסיקיו:אין. מה אני מקווה שיהיה בפורום:כל מה שכתבו פה.

coolit

New member
י-ע-ל...|בלוןכ|

ספר השלושה זה יפה? זה כל כך לא מעורר חשק, טרן הסגן חזירן הזה.. זה נראה תמהוני משהו, וזה דווקא מתאים לי מאוד. יש לי את הסדרה בבית אבל אני לא קוראת אותה. איפה לעזאזל אפשר להשיג את בשורות טובות? זה מעצבן! האסופית זה שולת, אממ... תורידי כבר אייסיקיו! ובקשר לחתימה שלך- זה "ארקוד אקפוץ ארחף באוויר... כדי שתשמחחחח"
ברית.

אהה, וואלה...*חובטת את הראש בקיר*

וספר השלושה זה מדהיםםם! אני יודעת שהכריכה ממש לא מושכת, אבל זאת סדרה מדהימה... איילונוי...וליאן
וגלודות...
כל הדמויות שם מעולוות...בעיקר גלודור ודולי! אבל גם איילונוי...וליאן...וגורג´י. רק גוידיון הוא קצת סתם...

coolit

New member
Am I Original..|בלוןכ|

יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא... אמ איי דה אונלי וואן? יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אמ איי סקסוא-האאאאאל? יאאאאאאא אמ איי אבריסינקס יו ניד יו בטר רוק יור באדי נאו... בלה... ובכן!!!!! אני גמרתי רק ספר אחד של טרי פראצ´ט ומאוד מאוד אהבתי אותו (מורט- תרועת מוות(למה תרגמו את זה ככה?..)), ובכל זאת אני רוצה להיות בעוד הרבה פורומים.. וסתם להכיר עוד חברים. אזזזזזזזזזז אני ברית שרייבר, בת אחת עשרה וחצי (אני צריכה להפנים שעוד פחות מחודשיים אני כבר בת שתים עשרה...) מפתח תקווה, אוהבת מאוד לקרוא ומאוד מאוד לקשקש ולשגע אנשים, ועל זאת יעידו חברים שמכירים אותי מפורומים אחרים. אממממ... חברתי לא מומלצת לחולי לב ובכלל לאנשים נורמליים. אם אתם משוגעים- תבורכו, אני יכולה להיות לכם חברה טובה, אם כי יש לשמור מרחק- אני נושכת, ואני נוטה ל.ממ..מריבות. אני ושנאת טלוויזיה, אולי זה בגלל שאין לי כבלים, אבל אני מזה לא רוצה.. זה סתם שעמום, ספרים זה דבר נפלא. אני אוהבת גם לכתוב. האייסיקיו שלי: 158872472 האימייל שלי (שנבדק פעם שארבע מאות שנה לערך): [email protected] מה אני מצפה מהפורום: כלום. עוד פורום נפתח.. הפורום של אור!!! בהצלחה! ברית. שצמה ובכלל לא מרגישה את זה..

אסתר1984

New member
אוקיי, גם אני פה!

אז ככה: שם:אסתר. תחביבים:ספרים, כתיבה, ציור, מחשבים, ועוד כל מיני דברים ששכחתי כרגע... ספר אהוב מעולם הדיסק:הממ... כולם! אבל הכי- מכשפות בחוץ לארץ- באנגלית... ספרים אהובים בלי קשר:טוב, נתחיל בבשורות טובות, שיר של אש ושל קרח, הרוזן ממונטה כריסטו, ג´ון גרישם, דוד גרוסמן (אממ... קראתי רק שניים שלו...), שר הטבעות, סטיבן הוקינג (תרגעו, בדיחה... למרות שבאמת קראתי את "קיצור תולדות הזמן" בכיתה ז´...), ועוד המון ששכחתי... אייסיקיו:אין. מה אני מקווה שיהיה בפורום:כל מה שבא לאנשים לכתוב על הספרים של טרי, על כל ספר אחר, ועל כל נושא אחר שבעולם! זהו, בהצלחה לנו!

DviRincewind

New member
נעים להכיר, אני דביר ואני מטורף!

שם: דביר תחביבים: בעיקר לקרוא פראצ´ט, אבל גם לבנות את האתר שלי באינטרנט (לא, לא על פראצ´ט) ספר אהוב מעולם הדיסק: Small gods, Carpe Jugulum, Sourcery, Interesting times ותרשו לי להוסיף גם את Only you can save mankind מטרילוגית ג´וני (אופס! זה היה ספר ביחיד?) אייסיקיו: 14600153 מה אני מקווה שיהיה בפורום: שנשכור מטוס פרטי ונטוס לדיסקוורלד קונבנצ´ן בלונדון! אני כל הזמן קורא את הזימונים אליהם בסוף הספרים ומת מקנאה!

Kodachi

New member
רק כי זה פורום של פראצ´ט...

שם: איתמר תחביבים: ספרים, מנגה ואנימה (היי נעץ), self-abuse ספר אהוב מהדיסק: Interesting Times, The Light Fantastic (סתמרוח+זוגפרח = מתכון להצלחה) Witches Abroad אייסיקיו: 32472688 מה אני מקווה שיהיה בפורום? Lots of quoting :E ד"א, אני לא מכיר את ולא משתמש בשמות העבריים לספרים so... bare with me

למעלה