LG G3 - תקלה מוכרת?

LG G3 - תקלה מוכרת?

יש לי מכשיר LG G3.
לאחרונה המסך שלי מתחיל לעשות בעיות: כל כמה שניות המסך מחשיך את עצמו עד שלא ניתן לראות ולעבוד בכלל עם הפלאפון. יש כמה רגעים של חסד בהם המסך עובד כמו שצריך.
בהתחלה חשבתי שמדובר בסדק ושהמכשיר נפל, אך הלכתי למעבדה קניונית והורידו ממנו את הכיסוי - וגילו שהסדק היה בכיסוי.
החליפו שם מסך למסך חדש וזה לא עזר.
מאותה מעבדה מסרו לי שזוהי בעיה מוכרת בלוח של LG G3, ואם אעשה על זה חיפוש בגוגל אמצא המון תלונות זהות. האמת היא שלא מצאתי (מצאתי תקלה אחרת על G4 שהפלאפון נכבה לחלוטין אך זה לא המצב. הפלאפון עובד אצלי, רק המסך מחשיך את עצמו).
באותה מעבדה אמרו לי שהם יכולים להחליף לוח אבל זה לא כדאי כי התקלה תוכל לחזור על עצמה.

מוכר? יש פתרון? לא בא לי להוציא כמה אלפים על מכשיר חדש.. אבל אם זה באמת לא משהו שאפשר לתקן כנראה שאין לי ברירה?

motti261

New member
קרה לי בדיוק אותו דבר

המסך של ה-LG 3 שלי התחיל לרצד, נדלק ל 2 שניות ואז כבה בפתאומיות, או לפעמים כבה בצורה איטית כמו בפייד-אאוט, לאט לאט "משחיר".
לקחתי למעבדה (של רונלייט) ואמרו לי שם שלוח האם התקלקל, והחלפה תעלה כ 950 שקלים, אלא אם אני אעשה ביטוח, ובמקרה כזה התיקון יעלה 500 שקלים בלבד.
ויתרתי על התיקון וביקשתי שיחזירו לי את המכשיר בחזרה.
בנתיים זה לא קרה, המכשיר עדיין לא חזר אלי, או לפחות לא הודיעו לי שהוא חזר...
(בנתיים קיבלתי G3 אחר, ואפילו דגם מתקדם יותר מאחר ושלי היה גרסת ה-16 ג'יגה וקיבלתי את גרסת ה- 32).

איזה תסכול, התקלה שלך ממש זהה לשלי

אני ממש לא רוצה להוציא סכום מופרך על תיקון, מצד שני, לא רוצה להוציא סכום עוד יותר מופרך על פלאפון חדש..
&nbsp

נצלש

גם לי היית אותה בעייה..המסך מתכבה ולא ניתן להדליקו ללא הוצאת הסוללה. זה יכול לקרוא באמצע שיחה או משו דומה עכשיו אני שם לב שאני לא לבד.

על פניו בעיה ידועה ב G3,G4 ,V10,N5X ...

תודה!!! עבד!!

מדי פעם חוזר לרצד ואני מחליפה/ממקמת מחדש את הנייר - והכל חוזר לעבוד.
&nbsp
תודה! מקווה שימשיך לעבוד!

למעלה