Lenovo IdeaPad S10-3T 0651-4RG Tablet לשטח ?

Lenovo IdeaPad S10-3T 0651-4RG Tablet לשטח ?

להלן הנתונים של ה מחשב מחשב נייד Lenovo IdeaPad S10-3T 0651-4RG Tablet תצורה: Tablet , דיסק קשיח: 250 GB , משקל: 1.5 ק"ג , סוג מעבד: Intel Atom , סדרה: IdeaPad s10 , מצלמת רשת: כולל , סוג הזכרון: DDR2 , Bluetooth: כולל , דגם מעבד: N450 , משקל: עד 2 ק"ג , יצרן: Lenovo . השאלה האם יש למישהו נסיון איתו בניווט שטח ? האם המעבד חזק דיו להפעלת תוכנת שטח תלת מימד ? ובכלל בתודה

AYELET1

New member
יכול לתת לינק למפרט?

לא הוספת למשל כמה זכרון יש. מדובר למעשה על NET BOOK מעניין מאד אם הוא יעמוד בדרישות.

erezgur

New member
יעבוד טוב לצרכים שהצגת

הי, אני מכיר מישהו שרכש מחשב כזה לצרכים דומים. דרישות החומרה משל תוכנת ניווט שטח כמו נאוויגייד אינן גבוהות במיוחד. רבים מנווטים עם מחשבי פנטיוןם 3 ישנים ולכן התצורה הזו תעבוד מצויין. לגבי תוכנת שטח תלת מימד - אם אתה מתכוון לגוגל-ארץ במצב לא-מקוון או ל- twonav עם יכולות תלת מימד - יעבוד סביר בהחלט. הנקודה היחידה שצאיך לשים אליה לב - מדובר במסך "רחב", הרזולוציה היא 1024X600, כלומר למרות שמדובר ב- 10'' המסך הינו רחב אך "נמוך" - רק 600 פיקסלים לגובה. כלומר הרבה פחות מהפוג'יטסו 10'' הישנים והנפוצים. נסה להציג מפה (אפילו תמונה) עליו לפני הרכישה. נקודה נוספת - בדוק את נתוני הבהירות והניגוד כדי לוודא שהוא מתאים לעבודה באור יום ברכב. ארז גור

תודה ארז

הבעיה כרגע היא הבהירו/ניגוד, לכן אני חושב ש"אלך" על מחשב "אסוס" שהוא עם נתונים קצת יותר טובים, אבל תאורת לד- המחיר עוד כ 350 שקל

udi500

New member
תאורת לד

לצורך עבודה באור יום, לד נותן פתרון טוב, שווה כל שקל. מנגד, אם הנהג והנוסע לובשים חולצות שחורות - שיפור מדהים (בהתחלה גם אני צחקתי בביטול) ואם עדיין יש בעיה - מצחייה קטנה למסך גם כן עוזרת. מיקום המסך והזווית ביחס למתבונן - עושים את ההבדל.

למעלה