La Caya cigars

noam541

New member
La Caya cigars

שלום לכולם חזרתי ממיאמי לא מזמן ויצא לי להתקל שם בסיגרים דומיניקנים פרימיום מעולים בשם LA CAYA האם משהו יודע אם והיכן אפשר להשיג אותם בארץ אני פשוט לא מוצא באף חנות

tcbelvis

New member
לא יודע מי משוק את הסיגרים אך טוב שכך

לפחות לטעמי הסיגרים הם חסרי טעם ואיכות בלי שום ריגוש אני מעיז לומר ממש באיכות של אקוורם.תנסה סיגרים אחרים כמו פלור דה אוליביה או דון חוזה שהם הרבה יותר טובים לפחות לטעמי וקל להשיג בארץ .אם את מתעקש על הסיגרים הללו אתה יכול בלי הרבה מאמץ להזמין מארצות הברית או לבקש מחבר או מכר לקנות לך 2 קופסאות הסיפור לא יעלה לך יותר מ400 שקל ל50 סיגרים.אם תזמין לבד אחרי משלוח ומכס המחיר יעלה בערך ל700 שקל שתי קופסאות. אגב לטעמי הגרסאת מאדרו טובה יותר מאשר העטיף הטבעי אבל שוב לא התלהבתי מהסיגרים הללו בכלל בלשון המעטה אבל איש איש וטעמו

noam541

New member
LA CAYA PREMIUM

הי תודה על התשובה אבל אנחנו כנראה לא מדברים על אותו סיגר אולי אתה מתכוון לסיגר עם שם דומה (ויש הרבה כאלה ברפובליקה) או לסדרת הווינטאג' שלהם שהם סיגרים די פשוטים. אבל אני עישנתי את הפרימיום מסדרת הקמרון והוא פשוט סיגר מעולה, ולטעמי (כמו לדעת חברי במיאמי) אחד הדומיניקנים המשובחים שיש. אגב אתה מוזמן לקרוא עליו גם ביקורות באתרי סיגרים מובילים באינטרנט. חבל שלא הבאתי איתי פשוט היתי בטוח שיש בארץ מאחר ויש פה הרבה דומיניקנים אחרים אבל זה כבר לקח לנסיעה בחודש הבא... דרך אגב גם המחיר שציינת לא מציאותי הסידרת פרימיום שלהם עולה הרבה יותר בארה"ב. בכל מקרה לדעתי הפלור דה אוליביה או דון חוזה אינם מהווים תחליף הולם ל LA CAYA יש תחליפים דומיניקנים טובים מהם... אבל שוב תודה על התשובה ועל העצה. נעם.

אם אתה מחפש דומיניקנים מצויינים

לפחות לטעמי הם כאלה, נסה את מאקאנודו. היבואן יושב בסלמה 61 כמדומני. שמו ברח לי.

tcbelvis

New member
מאקנדו סיגר בינוני מינוס .לגבי דומניקאנים טוב

המגון הוא עצום לטעמי הטוב ביותר ביחס למחיר הוא AVO כל הסדרות מעולת כמובן דוידוף אך המחיר לא שפוי ובטח לא שווה לה ארוארה או לאון חימנז הם נפלאים אם אני לא טועה בריל סיגר מכור את הסיגרים הללו במחיר ממש טוב בערך 40 שקל לסיגר

rafui18

New member
מקנודו מדורו לוקח אותו בסיבוב!!!

כרגיל על אין להתווכח על טעם וריח אבל יצא לי לטעום את הסידרה הגבוהה של LA CAYA ולא נפלתי מרגלי הכל באמת תלוי במחירשל הסיגרים האילו... מה שאינני יכול לומר על מקנודו מדורו דיפלומט- סיגר ארומטי מדהים בגודל פרפקטו לא שיגרתי, בהחלט עישון טוב וגם המחיר פה בארץ סביר ביחס לקובנים.

tcbelvis

New member
המקנודו הרבה יותר טוב מאשר לה קיאה אך

עדין סיגר בינוני.בארץ הוא הוא נמכר ב 40 שקל לסיגר.לגבי סביר ניתן לקנות בארץ ב 40 שקל את הפדרון וציינתי בעבר במחיר הנ"ל פדרון הוא הסיגר הטוב בעולם.בארצות הברית קופסאת פדרון עולה פלוס מינוס כמו המאקנודו או הAVO ס ביבי ה 100$ אין הרבה סיגרים בעולם וכן גם קובנים שמדגדים את האיכות של פדרון אפרופו פדרון השנה הסיגר נבחר על ידי ההתנך של הסיגרים לסיגר הטוב בעולם כולל הקובנים מדובר בסדרה של 1926 שהתייחסתי לגביה בעבר לצערי לאנ טעמתי את הסיגר המדובר[פדרון 1926 ] היות וברמת המחיר הוא לא בליגה שלי בערך $40 פר סיגר בודד בארצות הברית.אני לא חסיד של לקנות למען ארוע או למען החויה אם אני לא יכול לעשן את הסיגר על בסיס יום יומי אני מעדיף לוותר להלן קישור לגבי הפדרון http://www.cigaraficionado.com/Cigar/CA_Top_25/Top_25_Display/0,4320,2007_1,00.html

כאמור

אני מאד אוהב את המקונודו, אבל תמיד שמח לנסות סיגר חדש. היכן משיגים את הפדרון?

למעלה