l.o.v.e.-משימה לפני הגמר!

hili האחת

New member
l.o.v.e.-משימה לפני הגמר!

הניקוד: סליינט- 589 מיכלי ובן-588 הפרק: *בארוחת הערב* רובין: טוב, מה קורה? אתם נראים לחוצים... מיכלי: טוב, מחר הגמר. מייקל: אין מה להבהל! מקס *לוחש לדינה*: מעניין מה יהיה בגמר. דינה *לוחשת למקס*: נכון, הלוואי שידענו. מיה: המשימה של היום היא מחר ב7:00 בקניון שבכתובת הזאת: בשכונת האהבה, 455. מחר תגיעו עם מונית לשם. *בחדר של מיכלי ובן* בן: אני רוצה לקנות דברים בחנויות שם. מיכלי: אני אקנה את השמלה החדשה של קוקו שאנל. בן *לעצמו*: הבנות והבגדים שלהן... מיכלי *מתרגזת*: מה אמרת? בן: לא, לא אמרתי כלום! בואי נלך לישון. *בקניון, 7:00 בבוקר* מיה: סאם, היום אתה תגיד מה המשימה. סאם: יש!!!!!!!! מיה: בגלל שכולם הגיעו, נתחיל. סאם: בתור התחלה, כל זוג יכנס מצד אחר, לחדר אחר. *בחדר מצד ימין, דינה ומקס* דינה: מה עושים עכשיו? מקס: אין לי מושג. *פתאום קול ברמקול מלמעלה מקפיץ אותם* הקול: שלום, כל הזוגות שומעים אותי? הזוגות: כן! הקול: זה סאם. עכשיו אתם צריכים לשבת על הכיסאות שבצד שמאל שלכם. *אחרי שהם מתיישבים* סאם: עצמו עיניים עד שאגיד לכן לפקוח אותן. *אחרי 10 דקות* סאם: תפקחו עיניים! המשימה: הזוגות נעולים בחדר. עליכם להחליט כמה אתם משלמים לבנאים בשביל שיתקינו דלת, מתוך 1,000 סמוליונים. לפי כמה שתהיו מוכנים לשלם, אני אחליט אם הבנאים יבואו או לא. אם אחליט שהם באים, עליכם לצלם את הזגות בחדר וליד הדלת לשים אנשים (רצוי שדומים לבנאים) שכאילו בונים דלת ושמים לכם. שימו לב, את הכסף שישאר תצטרכו למשימה הבאה, משימת הגמר.

למעלה