K2 Fastplan או Rome MOD Rocker

idotriple

New member
K2 Fastplan או Rome MOD Rocker

אני רוצה K2 אבל כולם פה בפורום גולשים על מוד רוקר ומפרגנים לו.

אני רוצה בורד פארק אבל שיהיה טוב לכל ההר. יענו אול מאונטיין.

מה אתם אומרים?

Snow Fiend

New member
שני בורדים שונים...

הקיי2 הוא בורד אדיר לפארק, הוא ממש רך וגמיש וחזק בעיקר בריילים, קיקרים וג'יבינג.
גלשתי עליו לפני חודש וממש אהבתי.

אבל - הרום הרבה הרבה יותר אגרסיבי ממנו ויהיה יותר מוצלח מחוץ לפארק - למסלולים, למהירות ולפאודר.
,
ההשוואה לא ממש נכונה, כי מלכתחילה אתה אומר שאתה מחפש בורד פארק ואז קורא לו אול מאונטיין...
אתה צריך להסגר על בדיוק מה שאתה מחפש - בורד פארק או בורד אול מאונטיין (פריסטייל).

תשובה

2 קרשים שכביכול פונים לאותה מטרה,שנהם מעולים ומהטובים ביותר שכסף יכול לקנות אבל הבדל גדול בינהם-

הקי 2 הוא קרש שעשוי במבוק מלא ולכן נחשב לקרש החזק והעמיד בעולם, הוא מדוייק להפליא,קופץ טוב אוחז מעולה ובגדול יותר "אולד-סקול" פריסטייל לכל ההר הDNA שלו קשיח יותר ולכן לא הייתי ממליץ אותו למתחיל או ל"גיבר"..

הרום מוד רוקר ו קל ממנו משמעותית,מדויק קצת פחות אבל זה לחיוב, קופץ מעולה וללא תחרות וגם מחזיק לא רע ובגדול קרש "ניו-סקול" מס 1 היום על ההר,יתרונו הגדול הוא בהתאמתו לכל אחד -מתחיל או מתקדם,פריסטיילר או פאוודריסט, הוא הסטאנדארט החדש, הקרש שכולם רוצים.

גילוי נאות-גלשתי גם על דגמי 2014 ולמרות שהפאסטפלנט המחודש מעט רך יותר בשנה הבאה זה עדיין ליד המוד רוקר ולא ממש שם.

לא "תיפול" עם אף אחד מהם האופי קצת שונה והבחירה בכל אחד מהם מעולה .

idotriple

New member
מי גמיש יותר מבין השניים?

חשבתי שהקיי2 הוא מיועד לג'יברים, מפתיע מה שאמרת

ממש לא נכון

גם גלשתי על שנהם{על המוד אני גולש ברגיל } אתה יכול לכופף אותם בחנות ולהבין שהרום גמיש יותר בין הביינדינגז אבל "סנפי" יותר בגלל הקוולאר והקרבון מתחת לבינדינגז-בקי 2הקרבון העיקרי הוא בין הרגליים.

הרום גם מתפתל טוב יותר.

למעלה