JS

orly85

New member
JS

שלום שמי אורלי ואני מניחה שכמו כולם פה, בונה אתרים. נתקלתי בקוד כלשהו שאני לא מצליחה להבין. באופן כללי אני מבינה את הסינטקס שהוא תנאי של JS. אבל משהו לוגי לא מתסדר לי. משום שלIE יש סינטקס שונה בנוגע לקבלת מידע על EVENTS, הקוד אמור להביא את הסינטקס של IE לסטנדרט של W3C. אני לא ממש מבינה איך זה מתבצע. אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את זה. הקוד מתבצע בשורה הראשונה של הפונקציה. תודה.

xyxyxy

New member
ככה..

השורת סקריפט הזאת מכילה 2 תנאים טרנאריים אפשר לפשט את זה ולכתוב את זה ככה
var evt; if (evt) { evt=evt; } else { if (window.event) evt=event else evt=null; }​
עכשיו אקספלורר מטפל באירועים ע"י ה אובייקט event לעומת זאת מוזבל וחבריו מקבלים את ה event דרך הפונקציה (דיי טיפשי ועלוב לטעמי ) ולכן בודקים אם ה evt קיים, זה אומר שזה לא ie.. ומשתמשים בו אם הוא לא קיים.. סימן שצריך להשתמש ב event של ie

מה עם האתגר, xyxyxy ?

בעניין אבטחת התמונות? אני כבר שלושה ימים לא יוצא מהבית, לא אוכל, לא מתקלח שלא אפספס את האתגר שלך...

DakaBoaz

New member
אפשר להפוך תמונות לרקע

אני מזמין אותך לאתר של www.2be.co.il בעמוד הבית או עמוד המנחים. תנסה להוריד תמונה של אחד המנחים... לא קשה, אבל לא כזה פשוט. אתה תשים לב שיותר קשה להוריד את תמונת המנחה למחשב האישי כי היא לא באמת תמונה - היא רקע ל- DIV... זו הגנה מטופשת שקל לעקוף, אבל היא סבבה נגד Laymans וסתם אנשים שלא באמת מנסים להפר זכויות יוצרים אלא עושים זאת כדרך אגב. נמסטה בועז.

xyxyxy

New member
יקח לי 2 שניות להוריד את זה..

לליימר עלוב שלא מבין כלום 2 דקות.. זה אפילו לא קרוב להגנה כלשהי..

DakaBoaz

New member
הגנה

אם זה מופיע לך על המסך אז אין הגנה. אפשר להעתיק את המסך כמו שהוא. אבל שתי קדות עלולות להפוך ל"טוב, נוותר". לדעתי אין מה להגן (זה רקע משיקולי עיצוב), אבל אם כבר הגנה, זה הכי טוב שיכול הייתי לחשוב עליו... מה לכל הרוחות כבר אפשר לעשות שריפרוף קצר בקוד לא יגלה? אני אשמח לשמוע רעיונות מתחרים. בועז.

xyxyxy

New member
חכה קצת אני יעלה אתגר קטן

עוד מעט ששום ריפרוף בקוד לא יעזור לך כמובן שניתן יהיה להעתיק את התמונה.. אבל זה יקח לפחות 5 דקות

DakaBoaz

New member
אתגר

אם כל מה שאתה הולך לעשות יהיה להעביר את התמונה דרך קישור נוסף, חבל על הזמן. אם אתה הולך פשוט להעלות דף בלי התמונה... וואלה, יקח לי יותר מ-5 דקות. אבל אני פורש מהמחשב ממש כל רגע, אז הכי הרבה אני אבדוק את האתגר שלך בבוקר ואספר לך כמה זמן לקח. בועז.

למעלה