"It's time to say goodbye...

AndreaCorr ©

New member
"It's time to say goodbye...../images/Emo10.gif

block out the sun and pack up the sky..." כן, לכל דבר טוב יש סוף. כפי ששמתם לב הפורום כבר לא ממש פעיל, והגיע הזמן להפרד. אני יודעת שזה נשמע נורא דרמטי אבל אין לכם מושג כמה עצוב לי לסגור את הקהילה שלנו, שבמשך כמעט שלוש שנים כל כך נקשרתי אלייה. הותיקים בטח זוכרים כמה מגובשים היינו פעם. צר לי שאנחנו נאלצים לסגור את הפורום מפני שזה באמת היה אחד האתרים הבודדים, ועכשיו כשאני חושבת על זה הוא היה היחיד אפילו, שאפשר לדבר בו על הקורס. ההכחלה שלי בטח תוסר בקרוב, ומי יודע, אולי יום אחד הלהקה תחזור לפעילות וכך גם הפורום. לכל הותיקים, החדשים, ועוברי האורח - אין כמוכם, אתם למעשה החזקתם את הפורום הזה, ואני באמת אוהבת את כולכם.
שרון

אנו מודים ל-AndreaCorr ©

על ניהול הפורום עד כה ומאחלים לה בהצלחה בהמשך
בשלב זה, עקב מיעוט פעילות, הפורום יסגר. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

yehudit b

New member
../images/Emo10.gif אוף...אני ממש מצטערת...

חבל שניזכרתי להצטרף כ"כ מאוחר...אבל היה לי נחמד בכל מקרה

p i n g o

New member
מה?!?!?!?!?!?!?

שרון, למה הפורום נסגר?! לא היו דיבורים רק על החלפת הניהול??? אוף!!!!
אפשר לפחות הסברים?

p i n g o

New member
איזה באסה ../images/Emo4.gif

זה הפורום הראשון שלי בתפוז... וזה מה שאהבתי פה, שיש פורום לכל דבר! חשבתי שאני היחיד שמעריץ את הלהקה הזאת... אני אדבר איתך כבר במסנג'יקיו... תודה על העבודה הנפלאה שעשית פה בימיו הטובים של הפורום, לא נשכח איזה פורום מגניב זה היה!

Hangman Jury 87

New member
../images/Emo10.gif

די עצוב, באמת הפורום היה די יבש כבר תקופה ארוכה
בכל מקרה- היית אחלה מנהלת!
שיהיה בהצלחה וכמובן מקווה שהפורום מתישהוא יחזור...

Noamush

New member
כל כך חבל ../images/Emo10.gif

אני זוכר איך זה היה פורום נפלא פעם, חבל שהוא נסגר אבל בכל מקרה נהניתי להכיר אתכם חברי הפורום, והיה לי כיף איתכם. תודה שרון על המסירות בהנהלה במשך תקופה ארוכה כל כך.

m L m

New member
../images/Emo24.gif שרוני

אני לא יודעת מה לומר... הלוואי וזה לא היה מסתיים. גם אני מקווה שיום אחד הלהקה תחזור לפעילות ונקים מחדש פורום פורח

RVD18

New member
../images/Emo4.gif

אני זוכר את היום בו הפורום נפתח...היה ממש כיף פה ואחר כך נהיה יבש...

d o g b e r t

New member
../images/Emo7.gif

מאוד חבל. עצוב במיוחד לאור העובדה שאני כרגע מסתכל על התגובות ומבין שכולם פה נכנסו לפורום בערך פעם ביום. שנים (וזאת לא הגזמה) גלשתי באינטרנט בחיפוש אחרי מעריצים ישראלים שאוכל להחליף איתם חוויות על הקורס, ופשוט ללא הצלחה, חוץ מאתרים אחדים שעלו וירדו, וקשר שנמשך זמן קצר עם אנשים בודדים ב-ICQ. לבסוף מצאתי את הפורום הזה, ומאוד נהנתי. מצאתי סוף סוף אנשים שיודעים על מה אני מדבר, שמתרגשים כל פעם שהם שומעים במקרה שיר של הקורס ברדיו, שאפשר לדבר איתם על הקליפ האחרון של הקורס ועל איזה שיר הם צריכים להוציא כסינגל. חבל שזה נגמר. קיוויתי שלפחות נצליח לארגן איזה טיול (לפחות 4 אנשים לפי הסקר) לראות את הקורס בהופעה, אבל מסתבר שזה לא יקרה. היה כיף, ואני מאחל לכולכם כל טוב.

למעלה