!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo99.gif!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם גשם

SoldieRonit

New member
../images/Emo45.gifאיזה כיף../images/Emo45.gif אח-הריח הזה../images/Emo99.gif

ואני עומדת בחלון -ומקומה רביעית משקיפה על כל המסכנים שנאבקים ברוח
רעה שכמותי
והוא ממש חזק - שומעים אותו שורק

ווואוו איזה מבול היה פה קודם

עמדתי עם אלוני בחלון וראינו את הגשם. האמת אני שונאת גשם אבל ככה שאני בבית בפיג'מה, מחבקת את המתוקי שלי ורואה מהבית החמים מה קורה שם בחוץ אז ממש לא אכפת לי .

חןשסק

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo45.gif

אבל רק שאני בתוך הבית יבשה. כשאני בחוץ ורטוב וקר לי אז זה

SoldieRonit

New member
מה,את לא אוהבת לצאת מהבית כשאת

מתלבשת חם חם מכף רגל עד ראש (מגפיים ,גטקס +מכנס,גופייה+חולצה ארוכה+סוודר+מעיל,צעיף+כובע צמר) ורק האף מבצבץ החוצה ואת מסניפה את האויר הנפלא הזה
אח,הריח של אחרי הגשם
נ.ב : התפריט שכתוב למעלה לקוח מהמסע לפולין בקור של מספר מעלות חד סיפרתי ולא מיועד למזג האויר בארצנו
אתם תתבשלו מעודף חום

חןשסק

New member
לפעמים כן, לפעמים לא... ../images/Emo3.gif

בפולין היה כיף כי היה שלג וזה היה חו"ל. אבל בארץ, אמנם יש את הריח הזה, כשזה משפריץ עלייך מהכביש זה לא כזה מלבב

SoldieRonit

New member
הוי,זה נכון.בהחלט נכון

*בטון רציני של רפי גינת* אני זוכרת שפעם עקפתי שלולית ב
בשביל להימנע מלהשפריץ - טוב,הייתי נהגת חדשה וזיכרונות ההליכה ברגל עדיין היו טריים

cobainos

New member
../images/Emo5.gif

את שואלת בצורה כזאת שאנשים יחשבו שזה אמור להיות כיף! זה זוועה!!להרגיש כמו איזה דובי!!כמו איזה ילד בסיביר!פוי!!מגעיל!קשה לזוז,אין גמישות,כל פעם שמגיעים למקום צריך לזכור להוריד את העליונים למיניהם ולשים איפהשהוא ואז לזכור לקחת את זה ו...בלעע וגשם שקשה להסתובב בחוץ ושמירות בגשם ובקור ו...בקיצור חורף=

SoldieRonit

New member
לי זה הכיף ../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif חוץ מזה שבארץ זה

לא כזה קשה - לא צריך את כל השכבות האלה
למרות שאכן הזכרת לי נקודה כאובה - ה
:תמיד שונאת להיסחב איתה על הבוקר ולקחת מעיל או סווצ'ר עם כובע לא הספיק להם -ובפעם היחידה שהם לא שמו לב ויצאתי בלי מטרייה הגשם היה חזק כל כך והציף את כל מישור הנוף שחזרתי ספוגה עד שד עצומתיי ומאז נדונתי ...................לשכוח את המטריה בכיתה בכל יום
אבל עכשיו אני עם מעיל משטרתי = יבשה.
ולי אין שמירות = סורי.
ואח שלי עבר דירה - אז יהיה לי
כל הזמן = אין ללכת בגשם.

cobainos

New member
חיים טובים

איזו הודעה עילגת יצאה לי אתמול. לא התכוונתי "לזכור להוריד" וסתם התבלגן... ומטריה זה בכלל סיוט.

SoldieRonit

New member
פתאום קלטתי משהו ../images/Emo6.gif

שמעיל אי אפשר לשכוח - כי אתה יוצא והקור בכל רמותיו מזכיר לך לקחתיו. אבל גשם
במדינה שלנו שהרי זה מיותר להיסחב עם זה - אז בבוקר יש גשם ואחר הצהריים כבר מעונן .והכי אבסורד שתמיד שוכחים את זה -אז למחרת לוקחים עוד מטריה מהבית וגם אותה שוכחים ???!

cobainos

New member
מעיל אפשר לשכוח ועוד איך

כי פתאום יוצאת שמש ונהיה חמים או שסתם לא קר יותר.. הרבה פעמים לוקחים מעיל סתם למקרה שיהיה קר...בקיצור קל לשכוח.

למעלה