מישהו שומר עליי

LIAH1

New member
כן... האמת?!

יש פה כמה דמויות שאני מחכה להן כבר
ניראה לי קרליטוס מהעבר... מילגרוס הבת הפריזאית... והאישה של ניקו בארה"ב... הולכים להכניס אקשן מגניב
ו... חחחחחח ניראה לי זה משהו שכדאי שאני אשלים
ולו רק בשביל ההנאה מהסצינה... אולי אני אספיק מחר לחזור מהעבודה לסצינה הזו
חחחחחח

RobertaMia

New member
../images/Emo6.gif

כשאת כותבת הודעות כאלה את מזכירה לי את ההודעה שלך ששמרתי במועדפים!
עדיין אני לא יכולה לגלות לך במה מדובר אבל את כבר תביני את זה בהמשך ותצחקי על מה שכתבת

LIAH1

New member
וואלה?!../images/Emo6.gif

סומכת עליך שתזכרי אח"כ להגיד לי על מה היה מדובר

evaed

New member
מתה על פאס היא פשוט קורעת...

לסוליטה מתאים לשחק בקומדיות...אני אוהבת גם את הקטעים שויקטוריה צוחקת על חשבון אחותה שהתאהבה באגירה.... ושפאס ואגירה מתנהגים כמו ילדים קטנים הם פשוט הורסים!!!

LIAH1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif אני חושבת שללא ספק

הטלנובלה הזו והדמויות הראשיות - משלבות מלא הומור... כנ"ל לגבי שאר הקאסט... כאילו, שמתי לב גם, שלא משנה מה הקייס העיקרי של הפרק... עצוב מותח מדכא או מעצבן - תמיד יהיה פן קומי
וזה אחלה
והזוג פאס\אגירה בהחלט סיימפרה קורע

evaed

New member
מתה על פאס היא פשוט קורעת...

לסוליטה מתאים לשחק בקומדיות...אני אוהבת גם את הקטעים שויקטוריה צוחקת על חשבון אחותה שהתאהבה באגירה.... ושפאס ואגירה מתנהגים כמו ילדים קטנים הם פשוט הורסים!!!

MoRoSH11

New member
ראסמי למה ניקו ציפה?!

ד"א את כותבת מקסים- הערת ביניים...

LIAH1

New member
נכון?!?!../images/Emo6.gif

כזה חי בסרט...
ו... תודה, אני שמחה... בכיף שלי

L i O r K u S h

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo34.gif../images/Emo55.gif

כל הקטע עם טטי וג'ינו הרג אותי!!! אהבתי ת'סיכום...אבל אין לי כח להרחיב היום לאפחד

RobertaMia

New member
איזה פרק קורעעע../images/Emo6.gif

אהבתי את ה"איום" שפאס הכינה בשביל ויקטוריה! בתקצירים היה כתוב שהיא תעשה משהו בשביל שאגירה לא יעזוב אבל לא היה כתוב מה אז לשם שינוי ראיתי משהו בלי ספויילר וזה היה נורא מצחיק!
גם אהבתי את איך שפאס אמרה לאלחנדרו שהיא נוסעת עם המאהב שלה לאירופה ולא עם אגירה.
ואגירה כל כך תמים היה חייב לוודא אם באמת יש לה מאהב
טוב שהיא לא כעסה עליו על שהוא מפקפק בה
היא דווקא אהבה את זה שהוא מקנא לה.
מה קורה לכל בנות הבית שנכנסות למקלחות של הגברים בלי לדפוק בדלת? חסרות חינוך כולן!
וטטיאנה ממש נבהלה מהמראה וג'ינו עוד יותר קרע מצחוק מהתגובה שלו!
מי שלפעמים קצת מציקה זאת רובי שלפעמים קולטים אותה צוחקת דווקא בסיטואציות הכי פחות מצחיקות
אני כבר מחכה שקרליטוס יגיע!!! היום בכלל לא דיברו עליו ועל העבודה הזאת שויקטוריה כל כך מצפה לה. מקווה לשינויים בפרק של מחר!
אולי זה שפאס עוזבת לאירופה מפנה את השטח לקרליטוס! וזה לא ספויילר אלא סתם השערה

RobertaMia

New member
שכחתי את ניקו וברבי

זה מראה כמה שהם "מעניינים" אותי
עכשיו אחרי שניקו ראה את גיז'ו עם ברבי הוא בטח עוד יותר יתרחק מברברה. השאלה זה מה הוא יעשה עכשיו, יחזור לבית משפחת אצ'אבל? חבל על הכסף שהוא בזבז על כרטיס הטיסה.
ומה עושה בדיוק גיז'ו? הוא מעדיף להשתכר ולהפסיד במשחק שכל כך חשוב בשבילו? הרי הוא התחתן עם ברברה בשביל להצליח ולהפוך לעשיר אבל בקצב הזה הוא ישאר בלי כלום.
כנראה שבכל זאת טטיאנה באמת הייתה חשובה לו אם הוא מרגיש כל כך בדיכי

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif

אני מניחה שהוא יתעמת איתם איכשהו... כאילו, הוא בטח יחכה שם - וינסה לתפוס את ברבריטה איכשהו לשיחת הבהרה חחחח הוא הרי חייב לדעת איך הוא ממשיך מפה...

כן הם הורגות אותי../images/Emo6.gif

שהן ניכנסות ככה כולם עכשיו טטי תמיד ברבי... ואז אם אגירה ויקי ופאס כאילו אין פרטיות? אז מה אם זה הבית של פאס
כניראה השיר הזה מתאים להם
"הכל פתוח עוד לא מאוחר"

BUG LOVE

New member
שאלת ../images/Emo58.gif

יש לך מושג באיזה פרק פאס וחואן ישכבו?

RobertaMia

New member
אני יכולה להגיד לך בערך../images/Emo58.gif

בערך עוד 15 פרקים. אבל אני אבדוק עכשיו בשביל להגיד לך במדוייק

BUG LOVE

New member