מישהו שומר עליי

LIAH1

New member
אנסריו../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif

ריקודי בטן משהו?!
סבבה חחחחחחח ויש מצב - אולי אני באמת אוהב את זה... אני אנסה לראות... זה כאילו פעם בשבוע ביום ג' בערב

כן חחח...../images/Emo9.gif

כן זה נחמד לדעת קצת מכל דבר...! כן...בטוח את תאהבי את השואו תנסי כן זה בכל יום ג' ב-20:45 אז תנסי כן כן לא לא אה ויש אחלה מוסיקה ברקע...

LIAH1

New member
סבביישן... חחחחח../images/Emo79.gif

אני אתן לזה צ'אנס
וכיף לך שאת ככה יודעת כל מיני סגנונות
אחלה תחביב

שתהיה צפיה מהנה ../images/Emo44.gif../images/Emo185.gif../images/Emo80.gif

עפתי לי..לעיסוקים של הבצפר.. לילה טוב

BUG LOVE

New member
אחד הפרקים המשעשעים

נכון שהיה עצוב לראות את הריחוק בין לאורה לטנגו ואת הסוף שניקו מוצא את ברברה במיטה עם בעלה אכל אני חושבת שחצי פרק פשוט צחקתי קודם כל מפאס זה היה כל כך צפוי שהיא תעשה משהו כזה ואגירה כל כך תמים הוא לא חושב שאם זה באמת היה נכון פאס היתה מקימה רעש ולא משחקת אותה רצינית כל כך. זה כאילו הוא לא מכיר אותה אין פרק שהאישה הזאת לא בוכה אז איך הוא האמין לאדישות שלה??? במיוחד שמדובר באחותה גם הצחיק אותי שהוא העיר אותה בשביל לשאול אם היא נוסעת עם המאהב שלה נו באמת כאילו פאס יכולה להתסכל על מישהו שזה לא אגירה ועוד דבר קטן לרובי מגיע פרס על האגרוף הזה, כל הכבוד לה!
ודבר אחרון הגברים בבית הזה לא הבינו שצריך מנעול למלקחת שלהם?? ססתםםםםםם כמובן שאני נהנת כל פעם מחדש

elushfanatica1

New member
כן אה "אמרתי שאני נוסעת עם מאהב...

...לא עם אגירה..." חחח קרעה אותי מצחוק...לאלחנדרו נשאר פרצוף של תחת... חחחחחח...ועוד הרג אותי איך שאגירה העיר אותה ואמר לה שהוא מקנא... ואז היא שמחה...

RobertaMia

New member
זה היה קורע מצחוק!

לפחות אם היא מחליטה לכתוב הודעה אנונימית שתכתוב אותה בשלומותה ולא תחסיר אותיות! והיה יכול להיות יפה אם אגירה היה מוצא על השולחן של פאס את ה-S החסרה ואז הוא היה מבין שהיא עושה את הכל בשביל להשאיר אותו בסביבה.

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif

ניראה לי שגם אם הוא היה קולט - הוא היה משאיר את זה כמו שזה
כי זה היה כ"כ שקוף - שפאסיטה עושה טודו - ע"מ שחס וחסה אגירה שלה לא יעזוב את העבודה

פרק ההפתעות../images/Emo77.gif

איזה הפתעו היו היום זה משהו
הרגה אותי טטי שניכנסה למיקלחת וראתה את ניקו כמו ביום היוולדו
והיא הייתה
טוב גם אם אני הייתי רואה אותי ככה
הייתי ככה
מיסכנה האחרון שהיא ראתה בלי חולצה וזה היה גרוע זה היה הגוף של גיז'ו ואז כניראה היא הבינה שיש דברים יותר טובים כמו ניק
הרגה אותי איך היא הסביר ל...גי'נו
והאו מיתלהב ספרי ספרי לי חחחחחח הג'נו הזה גדול
ה..
של פאס...הרגה אותי שהיא לא יידעה מה לעשות אם אגירה איך היא הכינה את הדף אם "האיום" על ויקי איזה ראש קרימנלי יש לפאס הזו כשהיא רוצה אין מעצורים
ועוד משא השיכנועים לויקי זה היה מדהים
טנגו מיסכן
לאורה ניפרדה ממנו
יידעתי שיהיו חייבים להרוס לקשר הזה כי הרי כל כך הרבה זמן לא יכול להיות טוב...מצד אחד אני מבינה את אהבת האם שלה לילד אבל מצד שני את רק מראה לחוליאן שהוא מצליח להפריד בניכם והוא יימשיך
ומסכן הוא כל כך טוב עזר לכולם אפילו כבר ניקו אוהב אותו
סוף סוף היתגלה הפרצוף האמיתי של חוליאן לרובי המיסכנה איזה מכות טנגו החטיף לו כל הכבוד!!!! נהנתי מכל רגע!!! והכי הכי אהבתי איך שרובי החטיפה לו
זה היה גדול!!
הפרידה החמודה בין טטי לניקו היה חמוד!!!
הפרידה של ניקו מלאורה והמישפחה שמחתי שבסוף הוא נתן נשיקה לאינס מגיע לה!!!
ברבי וגיז'ו שני מטומטמים הם כל כך סובלים בייחד והם כל היום בחדר המעפן הזה שזה משהו אין היתקדמות איתם לשום מקום,אפילו הם שכבו סוף סוף וזה גם בהשפעת ה..
ומיסכן ניקו עשה את כל המאמץ להגיע עד לאהובתו...ובסוף הוא רואה אותם שכובים זה לצד זה....
אהבתי את ההכנסה של פאס לאגירה
איך נהניתי מכל רגע מגיע לו..."אני הולכת אם המאהב שלי" אבל לא אם אגירה
אהבתי את איך שאגירה העיר את פאס והיא ניבהלה חח הכל בישביל השאלה את באמת הולכת אם האמאהב שלך? חחחח.....היה מצחיק ה..
בניהם קטלו אין ייתושים נכון??
מה אני יגיד לך אגירה פאס הייתה מעדיפה שאתה תהייה הייתוש
מקווה שלא שחכתי כלום אחלה סידרה מחכה כבר למחר!!!
והייתי אומרת לפאס שהיא לא הייתה צריכה להכין את האיום על ויקי יש כאן הרבה בחורות שהיו שמחות,שבזמן שהיא בפריז הוא יישמור עלינו וגם בלי תשלום

תיקונים../images/Emo26.gif

הפתעו=הפתעות אותי =אותו והאו=ההוא טעות חמורה
אהבתי את ההכנסה של פאס לאגירה=אהבתי את ההכנסה של פאס לאלחנדרו

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif הסצינה של טטו\ניקו

באמת היתה קורעת... ואין חחחחחחחחח ג'ינו הזה - אני חולה עליו... לא משנה מה הוא מוציא מהפה - זה מצחיק
אפרופו פרידות של ניקו - שמתי לב שכאשר הוא "ניפרד" הוא דוחף חתיכת נשיקה שחבל"ז
אשכרה הבנאדם נהדף אחורה אחרי נישוקיישן שלו
פאסיטה אכן שיחקה אותה עם אגיררררה והשקר לבעלה... זה היה מעולה - והלוואי והצנון הזה ימשיך להאמין לבדיה השלופה מהמותן... פאסיטה שיחקה אותה לאורך כל הפרק

RobertaMia

New member
באמת איזה נשיקות יש לניקו???../images/Emo12.gif

הבן אדם שואב את האנשים!!! לא מנשק!

למעלה