וווווואאאאאאייייייי
!!

שירנוש87

New member
../images/Emo99.gifוווווואאאאאאייייייי../images/Emo99.gif!!

אני לא מאמינה עכשיו ראיתי את הקליפ של הבקסטריט בVH1 אני מתה איזה מתוקים מקסימים מדהימים!!!!! רק רציתי לציין את זה אז מצטערת שפתחתי הודעה חדשההה

שירנוש87

New member
כן! אינקומפליט!../images/Emo99.gif

היום בבוקר כבר ראיתי אותו 4 פעמים! אבל ב-MTV זה לא פרש חבל... בVH1 זה יעני ההמלצה שלהם.. בקיצור תסתכלו כל הזמן בשני הערוצים האלה ותראו את הקליפ

Incomplete Girl

New member
ראיתי בשניההםםםםםםםםםםםם

ייאאאאאאאאאאאאאא זה מושלםםם דיייייייייי
התחלתי לבכות כבר

sivanick

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

אינקומפליט השתחרר באירופה?

sivanick

New member
נוו אז זה הגיוני שזה היה ב-Vh1...

רק שיהיה בפרש פליז פליז!!

elinor carter

New member
בננות כנסו!!

עכשיו התקשרתי לרדיו 100 fm וביקשתי באקסטריט: larger than life אז תקשיבו בבקשה בשעה הקרובה!

Incomplete Girl

New member
יא מאגניב!

מקווה שתעלי,כי בד"כ הם לא שמים אותו אמן פעמיים, אבל נקווה!

BShenB

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif;-

היום נסעתי לחברה שלי שעדיין בבית חולים, אז בכלל לא ראיתי טיוי מהבוקר... אוףף לא ראיתי עדיין את incomplete
... אני מתההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אבל הוידאו בהיכון זה הכי חשוב
... אוףף שיהיו כבררררררררררר
.... רק שיש בעיה אחת, אני אצטרך סטוקים של טישו... בטלויזיה אני פשוט לא אעמוד בזה
... איזה התרגשותתת דייייייי!!!!! הם פשוט הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים!!!! הם , ואתם ברורררר... אבל זה הולך ביחד
וווווווווווווווווואאאאאאאאאאאאאאאאאאאווווווווווווווווווווו אתן קולטות
איזה קטעים כשאני לבד אני חופשי משחררת צרחות, לא כדאי להיות לידי
.. נראה לי יש עכשיו ת'קליפ אני מעירה את כל הבית.. מסכנים ההורים שלי מרחמת עליהם...
חחחח

efratushh

New member
למה עוד לא ראית את הקליפ??

אמרת שכן! או שאת מדברת רק על הטלוויזיה...

BShenB

New member
ראיתי את הקליפ רק במחשב...

אבל זה לא אותו דבר כמו הטלוויזיה.... זאת התחושה האמיתיתתתתתתתתתתתת

BShenB

New member
צודקת.. בעזרת ה'!!..../images/Emo13.gif../images/Emo99.gif

אני כל כךךךךךךך מאוהבת בהםםםםםם
אהה אגב בננותת... לא סיפרתי לכם- התחלתי ללמוד לנגן בגיטרה <כן סוףסוףףףף שירנעעע אם את זוכרת שדיברנו ממש מזמן שאני רוצה ללמוד> והמורה שלי לימדה אותי את as long as you love me
.. למרות שזה רק אקורדים עדיין לא התחלתי תווים .. בכל זאת כולה 6 שיעורים...אבל גם זה יגיע בע"ה...
אין, המוזיקה זה הנשמה
בקסטריט בויז זה הנפש, החיים, הכלללללללללללללל
לב|

efratushh

New member
יאאאאאאא אני מתה לנגד בגיטרה!

הכלי האהוב עליי!! ואני יודעת לנגן את איי ווונט איט ד'אט ווי!!

BShenB

New member
חחחחחחחח באמת../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אני הייתי מתההההה פשוט מתהההההה לנגן בגיטרה.... אז אבא שלי תפס יוזמה מצא לי מורה קנה לי גיטרה בדרך ופשוט נכנסתי לזה.. סופסוף באמת! אבל מה, עדיף מאוחר מלעולם לא... נכון

למעלה