אתם מקסימים...

t@gel

New member
../images/Emo99.gif אתם מקסימים...

כמה טוב היה לבוא ולהתפרק קצת (הרבה
) לדבר את כל השטויות שבעולם ולדעת שלא תשפטו. יצאתי די אהבלה (שוב, די הרבה
) אבל מה'כפת לי.. הרי אתם כבר הבנתם.. תודע על פיפי ומים וצעיף.. תודע על המילים אתם מקסימים

t@gel

New member
גולי..

כפרה.. מה דעתך שבפורום נמשיך לריב... ת'אמת יותר כיף לי לריב בנט.. במציאות זה משהו אחר..
כפרה עליק נאעביבש

ג ו ל י

New member
קודם תשלחי לדגדג מה שהבטחת לה

קשה לי להאמין שאני מסוגל להיות כזה בוטה. עז אז לא תקבלי מה שאת רוצה ואני אמשיך להתנהג אלייך כמו לאחותי נה!

CRAZYIT

New member
../images/Emo141.gif

רק רוצה להוסיף... המון תודה לנהגת השודים שלנו - ירוק ירוקקקקקק ירוקקק... גם תודה לך שהיית כנה ודברת דוגרי.. וגולי הייתה הפתעה לפגוש אותך!!!

גולי גוצי מרשמלו קטן של דגדג

לפני שתגל שולחת לך את מה שהיא הבטיחה לך, אולי כדאי שתשלח לי את מה שהבטחת לי עוד לפני שבועיים, אני את מה שהבטחתי שלחתי ועוד מושקע, אולי הגיע הזמן להחזיר??????? חכה מחר אם אני לא מכניסה לך פלטפורמה של סנדל בשערה הבלונדינית של האוזן. תגל, יפה שלי, מדהימה שלי, היה מדהים אתמול, אני מקווה שאת סומכת עלינו כי אם לא, זו הפעם האחרונה שאני עושה לך כזו חוויה של שפיכת מנוע באמצע הכביש, יש? נשתמע דנית נ.ב. - קרייזית, הירוקים באו טוב, תודי תודי תודיייייייייי, הם עזרו לנו להגיע הביתה בחתיה הביתה ועם אוטו ברתיחה של 99 מעלות, רסמי, השתזפתי שם ליד הרדיאטור. ד.

אההההההה

תגל, את הצעיף להחזיר מכובס (ביד, כן?) וגולי, יצאתי רק בשש וחצי ותודה על התמיכה עם הנהג מונית הקמצן וקרייזית, סורי על הסוף הלא מובן, זה מה שקורה שתוך כדי הקלדה יש לך חתולה מסטולה על הקו. דנית

בבקשה קופיפות שלי

היה צחוקים נהניתי סוף..... פעם הבאה מביאים חשפן ועיניינם בחתונה שלך א א מ ן יא קרייזית אחת... ותגל...תתרחקי מקגלביץ הרוסי הזה פעם הבאה תתארגני מה-חצי חינם פחחחחחחחחחחחח (הקוראת בקלפים מיאווווווווווו)

אה ובעעעעעעע וגע גע גע קרייזי

חחחחחחחחחחחחחחח טוב היה כייף היה פצצה סוף שהוא גם חוייה אני קמתי עם אסטמה קלה מהעשן של דנית וגב תפוס מצחוק חחחחח בסוף....... התעלפתי למיטה... וקרייזית אני קבעתי לך תור ליום חמישי קרייזית לא להברריז אמרתי לספר מה אני רוצה בשבילך... דה בסט לה פצ'ונג ליגה לאומית... כשתראי אותו תביני חחחחחחחחחחחחח ותגלייייייי את באה איתה שיהיה יותר מעניין ניראה אותך מארגנת הנחות חחח ומשקאות חינם

מסטוליקה

בחיי, אני לא יודעת אם מהיום שהתחלת לעבוד אצל הפצ'ונג הזה את יותר מסטולה או יותר מהבולה ;) ודיר באלאק אני מחכה לך שניונת היום, אני מצפצפת עד המוות ואת יוצאת, יש?

למעלה