שרשור שאלות לטלי

../images/Emo98.gifשרשור שאלות לטלי../images/Emo98.gif

ביום ראשון הקרוב, 26.3.06 בשעה 19:00 תגיע טלי לאירוח כאן בתפוז
אנשים
אתם מוזמנים להתחיל לשרשר שאלות

../images/Emo214.gifטוב שאלות../images/Emo98.gif

קודם כל את אחלה כונפה שבעולם! סתם..
אני אוהבת אותך נורא את שחקנית מדהימה ואני מקווה שתמשיכי לגדול ולפרוח במקצוע הזה כי הוכחת שאת אחת השחקניות הכי טובות בארץ!!!
אם היתה לך אפשרות להוריד סצינה בסרט "למראית עין" איזו סצינה היית מורידה?
אם היתה לך אפשרות לשנות את אופיה של יערה מה היית מוסיפה/משנה?!
אחרי שעשית את הסרט..היית מוכנה לעשות אותו שוב מהתחלה?? זהו בנתיים
אני אחשוב על עוד שאלות

einbal13

New member
שאלות

אם לא היית משחקת את יערה בלמראית עין את מי כן היית משחקת? במשך כמה זמן צולם הסרט? מה הסצנה שכי אהבת לשחק בה סרט? יש עוד סרטים שאת מתכננת לשחק בהם בקרוב? ממה נהנת יותר מהמשחק בטלנובלה או מהמשחק בסרט?

I מ י ר ב I

New member
שאלות...

איך היה לשחק שוב עם גיא לואל בסרט? האם הציעו לך להשתתף בטלנובלה האלופה?

בלושש 15

New member
שאלות לטלי ../images/Emo99.gif

האם יש סיצנות מסוימות בסרט שהביך אותך לצפות בהן? או שגם הביך אותך שאנשים קרובים אלייך יראו אותן?
האם את חושבת שיכולת לשחק יותר טוב בסרט?
במה את עוסקת היום?, מה הפרוייקט הבא שאת עובדת עליו?
האם קרה לך שהלכת ברחוב ואנשים באו אלייך ואמרו לך ביקורות על הסרט?
שיהיה לך הרבה הצלחה בהמשך- מוכשרת שכמותך, ושאף פעם לא יגמר לך החשק ליצור ולשחק! -אוהבת המון

ortali91

New member
שאלות:../images/Emo11.gif../images/Emo60.gif

-דרך הסרט למדת דברים חדשים על עיוורים ועל ראיית העולם מהמבט שלהם, מה את חושבת על זה? -אם את היית מביימת את הסרט, את חושבת שהוא היה נראה אותו דבר? מה היית משנה?

שאלות שלי..

1. על מה את עובדת כעת?! 2. המקום מתי הוא מגיע לטלווזיה?! 3. אמרת בראיון של וואלה שהתיאטרון זה עבודה שחורה למה?!

Tali Sharon

New member
שאלות לטלי

היי אני חדשה בפורום ואני ממש ממש אוהבת את טלי שרון..! היה פשוט מ-ו-ש-ל-מ-ת..!למרות שאני בטוחה שלא הייתם צריכים אותי בשביל לדעת ..! השאלה שלי היא: איך התכוננת לסרט במחינה נפשית והאם זה קל לשחק עיוורת?! אני ממש ממש רוצה שתעני לי..! אוהבת נירית.. נ.ב. שלחו לי הודעות היכרות.. :)

Dorit Elofer

New member
שאלה

בטלנובלה בעמ,הקטע שכפיר מפליק לרננה סטירה מתי שהוא מצא אותה עם הכדורים שהיא נסתה להתאבד... האם הסטירה החזקה הייתה אמיתית? כי היא בהחלט נראתה אמיתית... ועוד שאלה האם את הולכת לצפות בטלנובלה החדשה האלופה...

Raheli D

New member
../images/Emo183.gifשאלות

1. מה הסצינה שהכי אהבת בסרט? 2. מה הסצינה שהיה לך הכי קשה לצלם? 3. במה הכי התחברת לדמות של יערה? 4. עם איזה מהשחקנים בסט היה לך קשר הכי טוב? 5. אם היית יכולה לחזור אחורה, מה היית משנה בחיים שלך? 6. איזה תוכניות טלויזיה את אוהבת לראות? 7. מי הבנאדם הכי קרוב אלייך? 8. מה עם תפקיד אורח ב"האלופה"? 9. האם את עדיין בקשר עם שחקנים מטלנובלה בע"מ או מיכאלה? 10. איזה חוייה שהייתה לך לא תשכחי אף פעם? 11. איזה תכונה את הכי שונאת אצל אנשים? 12. אירוח בוואלה או אירוח בתפוז?

../images/Emo80.gifשאלות לטלי../images/Emo23.gif

קודם כל את שחקנית מדהימה ואחת הטובות בארץ ואני מאוד מאוד מאוד אוהבת אותך
ולשאלות
1. אם לא היית משחקת את יערה איזו דמות היית רוצה לשחק ולמה? 2. האם את ויערה דומות? אם כן, במה? 3. עם איזה שחקן/שחקנית היה לך הכי כיף לעבוד? 4. את שומרת על קשר עם האנשים מהסרט? 5. ושאלה לא קשורה
יש סיכוי שניראה אותך באלופה?
מקווה שתעני
רותם

mor the only

New member
שאלות לטלי../images/Emo3.gif../images/Emo85.gif

אוקי קודם כל רציתי להגיד לך שאת שחקנית מעולה
ורציתי לאחל לך בהצלחה בהמשך במקצוע
או בחיים הפרטיים
הנה כמה שאלות שרציתי לשאול: 1.איך היה לשחק עיוורת בסרט? 2.האם התקשית לשחק עיוורת? 3.איפה אהבת לשחק הכי הרבה מבין כל סגנונות המשחק שהתנסית בהם? תיאטרון,טלוויזיה או קולנוע? 4.את תשחקי בסוף ב"האלופה" בתפקיד אורח?

שאלה

קודם כל אוהבת אותך!!! *לאיזה מהדמויות ששיחקת הכי התחברת? *למה הצתלמת בעירום? "חלקי" *מה את הכי אוהבת בעצמך? ומה היית רוצה לשנות? *מה את חושבת על הוליווד? *יש לך חלומות? תודה! תום תלמי

שאלות

למרות שאולי אני לא יראה את זה כי יש לי בעיות במחשב... אה ואני מקווה שאפשר גם שאלות לא על "למראית עין" |שקית| אחרי ששיחקת תפקיד של עיוורת, תוכלי להגדיר צורך אחד שיש לעוורים
[ואם היא תענה על זה בקשה זה חשוב לי זה גם יעזור לי בפרויקט של שיעורים
] |שקית| מה התוכניות שלך לעתיד
|שקית| יש יזו דמות ששיחקת שהיא מועדפת עליך
|שקית| את חושבת שאת תכתבי לעצמך תפקידים
|שקית| [זו שאלה מפגרת אבל..שיהיה] את קונה מותגים
זהו אין לי עוד שאלות ... אם יהיה לי אני יוסיף

למעלה