חברי...

../images/Emo96.gif../images/Emo42.gifחברי...

הרשו לי להיות הראשונה להגיש לכם כוס קפה מלא תקווה של בוקר.. ליום שיפתח לנו מחר חדש... אמן

דניאלה1311

Active member
מנהל
ברבורה חחחחחחח, ראשונה? תשכחי מזה כבר כווולם קמו, טוב לא כולם אבל החלק החשוב. בוקר טוב לך גם אם אחרת, תעמדי בפינה.

בוני101

New member
Good morning fifty´s ../images/Emo24.gif

גם אני כאן . בדיוק מרתיח את המים לקפה במשרד . הזמנות לשולחן לא מתקבלות אחרי 8 .

Sודית

New member
אוףףףף....איך פיספסתי....

זהו?? אין קפה??? למה לא הודעת בזמן??? הייתי ממהרת... סודית מכינה לבד....

דניאלה1311

Active member
מנהל
אם אני אצטרך לחכות ל-milch שלך.... אני אחמיץ. בקצב הזה לא רק אחמיץ, אולי אהבך לגבינה צהובה ../images/Emo6.gif

magy

New member
שרייבן ניכט דויטש..........

תרגום............ אם המניילת...... מבינה שפות זרות.....זה לא אומר שכולם מבינים..... את שומעת פורפורי!!!!!! אני לא רוצה בעיות...... כיתבי מה בראש שלך.........הכללללללללללל אבל תרגום עבור כל מי שלא מבין...... תני לי יום אחד של שקט........ אולי ארדם בלילה בסוף.......בלי הבונדורמין שלך......
פורפור.........א- בּליז............

דניאלה1311

Active member
מנהל
Ja, sicher warum nicht? nur Spanish תרגום מגי, "בטח, מדוע לא? רק ספרדית?" לא היה מקום לכתוב ספניולית ועם כל דוברי הספניולית סליחה אבל גם לנו, מיעוט מבודד, מגיע לדבר בשפת האם שלנו.

magy

New member
דניאלה, אני בדרך אלייך

עם המקל........ הגזר כבר בפנים......... היה חצי יום שקט....בעיקר בגלל שישנתי......
ואת רוצה לעשות לי מהומות??????? את יודעת מה? מרגע זה ההנהלה עוברת אלייך.........לעשרים וארבע שעות. אני, מ´כפת לי......תריבי את עם כולם.......!!!!!!!!!!1

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני? מהומות? אני האמא של המהומות גם בגדה אני עושה מהומות גם ביבשה באויר ובים וגם אתמול במוסקבה לכן אל תאיימי על זונה בזין כמו שאומר יתברך שמו, שאני אנהל? אנהל, את תראי איך הפורום הזה יקפץ לו כמו חסיד בחופתו כשהוא יודע מה מחכה לו אחרי החופה, למה אני חושבת כאלו מחשבות ביום שבת בצהרים כשהמזוודה טרם ארוזה? מוזר.

ראיתם בחדשות?../images/Emo12.gif

הרוסים נכנסו לתאטרון הרגו 67 בני אדם,אבל למזלם לא כולם סובלים מהרעלת גז, גז עצבים,לא פחות ולא יותר.

magy

New member
ממש פעולה...

הורגים את כולם כדי להציל שניים? אנחנו היינו עושים את זה יותר טוב........לא?????. גז עצבים? העולם לא מספיק עצבני??. אין גז מדמיע?

למעלה