שרשור חדשים

Satla ruleS

New member
../images/Emo32.gif נצל"ש

אני רוצה להתחיל ללמוד גיטרה.. למישו יש המלצות על מורה לקלאסית-בת"א? לא חייב שיבוא/תבוא אליי הביתה.. ונמ..מישו פה מנגן?

Edgar Davids

New member
בת"א אין לי מושג ת'אמת..

אני רציתי להתחיל אז קניתי גיטרה אבל לא יודע אחי די קרע לי את המיתרים הדביל אז ויתרתי.. עצלן יותר מדי כדי ללכת לתיקון :(..

Satla ruleS

New member
חחחח קרה לי משהו דומה..

חברה שלי שחשה מומחית
ניסתה לכוון לי.. ובדרך קרעה פה ושם כמה מיתרים =| אבל ההבדל פה הוא שאני לא עצלנית
אני אלך לתקן אותה על היום הראשון של החופש! טוב..נו..
אז התעצלתי עד עכשיו [בערך שנה חח] אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא...לא? =]

bad astronaut

New member
אמ..

ולרי ומירה ועוד חברה שלי אלינה קנו לי גיטרה ליומולדת בשנה שעברה, וניגנתי בחופש הגדול אפילו אני וולרי ניגנו היחד יונתן הקטן! חחח ואז רצינו לנגן יוסי בכינור ביחד אבל זה היה קשה מידי חחחחח אבל מתי שכבר היה בצפר התחילה תקופה ארוכה של מבחנים וכל זה אז הפסקתי ואז שוב ניגנתי, ושוב הפסקתי ועכשיוא ני כבר לא מנגת איזה חודשיים אם לא יותר =/ אבל מתי שיתחיל החופש אני יחזור ללמוד =]

Satla ruleS

New member
גמאני יודעת יונתן הקטן ../images/Emo163.gif

על אורגנית
ששתינו נדע [אם נדע
] על גיטרה..נעשה דואט
חח

sp rock

New member
כן ואל

מי כמוך יודע שגמני רוצה ללמוד בגיטרה אבל אני עדיין מחפשת מורה מישהו יודע או ממליץ על מישהו עם מחירים די סבירים? הדבר היחיד שאני יודעת לנגן זה אין דה ג'ונגל ממלך האריות שגם זה לא הכי הכי ובל משתפרת וקרדיט לואל שלימדה אותי!!!!! מסכנה מה שהיא סבלה חחחחח אז סליחה ואל חחח

קרניjack

New member
אם בא לך לבוא לנ"צ...

נו סתם, יש בטוח מורים בת"א! כאדי ך להתחיל עם מורה פרטי, או מורה טוב בקבוצה.... אותי אח שלי מלמד לנגן אבל ממש כןואב לי עם האקוסטית אז שירים מש אני עדיין לא יודעת

sp rock

New member
אמממ

באמת חשבתי על מורה פרטי ולא אל משהו אחר אבל בכל זאת זה רחוק!!!!

n 0 f a r

New member
גמני הכרתי אותם משם..

אבל בהתחלה זה לא ממש הזיז לי את שחברה שלי הורידה את השיר המלא של וויקיישן ואז התאהבתי בהם..
(במיוחד בפייר..) ד"א אני חדשה..

sp rock

New member
יאאאאא

תופים זה היה העדפה הראשונה שלי אבל ההורים שלי הצליחו לעבוד עליי"אסור לתופף בבאזור מגורים זה חוק " וכשהבנתי שזה לא נכון היה מאוחר אבל קניתי את הגיטרה שלי שהיא העדיפות השנייה שלי!!!!|:)|

bad astronaut

New member
בולשיט...=/

ואת האמנת לזה? היית צריכה לשאול אותי או את ולרי או את מירה...P=

למעלה