ילדתי!!

דביבי

New member
../images/Emo95.gifילדתי!! ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

ביום שבת בבוקר ילדתי את האוצר של חיי,יהונתן, בלידה קלה יחסית ומהירה. הלידה התחילה בירידת מים ביום שישי ב- 22:00 (אצל חברים המומים), והתפתחה במהירות. הגענו לבית החולים בשעה 23:00, ישר צעקתי "סוכרת הריון" ו"אפידורל", אם כי בשלב הזה עוד לא הרגשתי צירים. בדקו אותי ומצאו שיש פתיחה של אצבע וחצי וצוואר מחוק 80%. היות והיתה ירידת מים מלאה כמובן שלא יכלו לשחרר אותי, ולכן העבירו אותי למחלקה ואמרו לי שיכול להיות שאני אצטרך ללדת עם זירוז - משמע לבלות שם עוד הרבה זמן... אבל כפי שיהונתן לא יכל לחכות עד התל"ם כך גם לא היתה לו סבלנות לחכות עד אחרי החג ותוך שעה התחילו להתפתח צירים שהתקדמו ממש מהר. בשעה 4:00 הועברתי כבר לחדר הלידה וקיבלתי אפידורל (איזו הקלה...). ברבע לשבע בבוקר הגעתי לפתיחה מלאה והתחלנו במלאכה... היו לי שתי מיילדות שהיו מאוד מקצועיות ובעל תומך שהתאהבתי בו מחדש אחרי הלידה. שעה וחצי אחרי, יהונתן הונח על בטני, וזה היה הרגע המאושר בחיי. לאחר מס' דקות נתנו לי גם להניק את המלאך הקטן. דרך אגב, עם כל החששות שהיו לי בנושא המשקל (סוכרת הריון...) יהונתן בסוף נולד קטן יותר ממה שהעריכו, ושקל בלידה 2860 ג'. הפורום היה לי לעזר רב בתקופת ההריון ואני מאחלת לכולכן לידה קלה ומעצימה, ויותר חשוב הנאה מהאוצר הקטן. להתראות בינתיים, אני הולכת להניק

allmus

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo57.gif

אפשר גם לפני, אהה?

מזל-טוב../images/Emo24.gifכן ירבו כמותך../images/Emo45.gif

אני מאכלת לך שתגדלי אותו בכיף ותהני מכל רגע והלווא שכולן תלדנה כך.אני אישית אוהבת לשמוע סיפורי לידה מעודדים...במיוחד בשביל החדשות שלא התנסו בחוויה וכשתתאוששי את מוזמנת לשלוח תמונה.

Gali112

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

יופי של לידה

yoyo10

New member
כתבתי לך בפורום השני ואני אכתוב

גם פה זאת ממש התרגשות המון
להולדת יהונתן

דביבי

New member
../images/Emo26.gif הנסיך ../images/Emo99.gif

תודה לכולכן. לאלו ששאלו - הלידה היתה בליס.

למעלה