ערב גיבושון הכולל ...

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif ערב גיבושון הכולל ...

מנגל בשרים סלטים שתיה ועוד ... כולם מוזמנים וכולם מוזמנים להביא מהבא ליד בשרים חומוסים סלטים פיתות שתיה בירות וודקות רד בולים והמון מצב רוח. וכמובן שנשמח לארח את חברי VAG Club המקסימים יום חמישי הקרוב בתאריך ה- 20/07/2007 משעה 20:00 במקום המפגש בר"ג ברחבת הדשא.. נא לתפוס יוזמה ומי שמכיר חבר כזה או אחר שאין לו ליין יש לצלצל אישית ולעדכן. אוהב ב
נל 'ה.

EranR

New member
חולה עליך בננה!

אתה איש מאוד מיוחד! אתה תמיד יכול לסמוך על בננה שירומם את מצב הרוח.... אני בפנים! ערן.

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif ערן אתה בסדר ../images/Emo35.gif

מהר פיפי ולישון ,וחסר לך שאתה לא שוטף את הרכב עד יום חמישי. מת עליך ב
נית.

iDo VW

New member
מגיע!

זה כמובן במידה והכל מתנהל כרגיל ואני לא אוקפץ לצפון.. שבוע טוב לכולם!!

בעזרת השם אני בפנים../images/Emo70.gif

שימו לב אחים קטנים...זאת לא התלבטות, זאת הודעה. שם תקבלו עדכונים נוספים לגבי אירועים נוספים לחודשים הקרובים. שיהיה לילה שקט ושבוע טוב!

balkanyi

New member
בפנים בפנים בפנים ותכינו מנגל גדול

מאד ................!!!!!

bruck

New member
לצערי לצערי לצערי אנו עכשיו בדיוק ב

לצערי לצערי לצערי אנו עכשיו בדיוק בשיא של תקופת הבחינות , חבל אבל אולי בפעם הבאה. ד"ש לכולם.

oz buggy

New member
מגיע כמו גדול!

רועי ודרור,מצטער אבל רק עכשיו התחברתי לאינטרנט מיום שישי..

דבר קטן שחשוב שתדעו...

את המנגל הזה תיכננו יחד, עוז, דרור ואני כשישבנו במפגש אחרי שכולם הלכו. היתה לנו שיחה הארוכה על עתיד המועדון ואני שמח לשמוע שהם באותו ראש כמוני, ז"א לקחת את המועדו הזה קדימה בזכות עצמנו ולא בחסדי אף אחד אחר. חשוב שתדעו שאין כאן שום עיניין של קרדיט, אנחנו יודעים שרוב חברי המועדון רוצה שיקרה פה משהו טוב אז החלטנו לעשות את זה ובלי שום סיבה מיוחדת. האירוע הזה לא יהיה משהו חד פעמי, זה משהו שאנחנו רוצים לעשות פעם בחודש בכיף... לשבת יחד ולטחון בשר! כמו כן עלו רעיונות של שבתות בים יחד, אירועי קארטינג, או סתם קמפינג בגני יהושוע. שימו לב... אנחנו מדברים על אירועים שמתקיימים רובם ככולם במרכז הארץ ואין צורך להתכונן במיוחד בשבילם כמו שאין להם סיבה מיוחדת. ככה סתם בשביל להיות יחד ולגבש את המועדון. אני אשמח אם בחמישי תתנו לי 3 דק' של הקשבה בשביל שתבינו מה התוכניות הקטנות שלנו, שומדבר אסטרונומי, שומדבר שמצריך יותר מידיי תיכנון ומחשבה, פשוט סתם... הדברים הקטנים שחשובים לנו כחבר'ה וכמועדון. אוהב אתכם קטיושות קטנות!

oz buggy

New member
יא קרייזי...

תותח אחד. עוד עניין חשוב...שמי שלא יכול להגיע,לא קרה כלום...לא אסון.אבל רק שהשרשור הזה לא יגיע לכיוונים של "למה התאריך הזה?" ואני כן יכול/לא יכול.נקבע תאריך וזהו! חמישי הזה הולכים להיות צחוקים,בשר,בלאגנים ורמבו ייצא בהודעה חשובה(רמבו,הגיע הזמן)... ביום חמישי תינתן הבמה לכל מי שירצה להגיד מילה או שתיים בקשר להתפתחויות האחרונות שהיו במועדון,על גבי הפורום ומחוצה לו.אז כל מי שיש לו להגיד משהו,להביע דעה,לתת ביקורת בונה,זה הזמן.תראו את זה בתור גיבושון לכל דבר. במו כן יהיו הצעות של כל מיני אירועים שאנחנו נארגן,חברי המועדון,בלי שום קשר לאנשים שלא קשורים למועדון.בין אם זה ערבים כמו יום חמישי הקרוב,אירועי קארטינג שאפשר לארגן,טיולים,איקאה וכו'. נ.ב-אנשים המקושרים למועדון vag -חשוב להזמין גם אותם,כי הם תמיד מזמינים אותנו לאירועים שלהם.

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif בשר+חומוס+פיתה = מינגול...

היי רם כן כן יהיה חומוס אסלי מיצור פרטי וגם טחינה.. עוז הזמנתי את משפ' VAG באותו היום שפרסמתי פה.. ביי דרור.

למעלה