החיפושית המופלאה ...

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif החיפושית המופלאה ...

החיפושית המופלאה הסרט ... יום חמישי בתאריך ה- 28/07/2005 יוצא לאקרנים סרט ההמשך החיפושית המופלאה ,למועדון שלנו יש הזמנה כניסה חינם לסרט. מקום ושעת ההקרנה עדיין לא סגור אך יש סבירות שההקרנה תהייה בקניון שבעה הכוכבים הרצליה או בסינימה סיטי רב מכר גלילות בשעות הערב ,מתחם חניה שמור לנו ויהיה סיקור וצילום של החיפושיות ומקוררי האוויר. הצפוניים יכולים לעשות שיירה מאזור חיפה לקולנוע והדרומיים יכולים להגיע למקום המפגש בר"ג מרכז לשיירה מר"ג לקולנוע. על מנת לסגור את כמות החיפושיות שמגיעות וכמות האנשים שיגיעו להקרנה נא לשלוח לי בפרטי או בטלפון שלי רכב וכמות אנשים ברכב למטרת הכרטיסים לסרט. תודות וחי
וקים דרור. 052-2banana נא להזדרז חייבים לסגור עניינים.

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif החיפושית המופלאה ...

איך שחכתי תודות לגליה Morticia לאלון יחסי ציבור של הסרט לסיסי ולסולסול.. ב
נל 'ה.

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif די נו אני ...

מתרגש עכשיו קוביX הרי אתה יודע שאני בחור צנוע שאוכל ב
נות בשקט בחדרי חדרים המון תודות. החבר'ה מתחילים להציף את הפרטי קדימה להמשיך תודה. ב
ל 'ה.

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif החיפושית בהילוך גבוה ...

עברו רק שלוש שעות ובקצב הזה נראה לי שאנחנו צריכים הקרנת ערב והקרנת לילה.. חבר'ה קדימה לשלוח לי מסרים או לצלצל 052-222.62.62 אם אפשר במסר לציין כמות אנשים סוג הרכב וטל' אישי. לא להתבייש.. ב
נל 'ה.

Avi 66

New member
סבבי בבי.../images/Emo24.gif אני בא עם אחי,

אחותי ןאחיינית שלי כמובן. כל הכבוד ותודה לגליה Morticia לאלון איש יחסי הציבור של הסרט לסיסי ולסולסול וכמובן גם לדרור בננה.

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif היי קריייייזי ..

לך אני שומר איזה 5 כרטיסים על עיוור ורשמתי 2 חיפושיות ,לגבי מתנות יהיו צלמים שיצלמו את החיפושיות שלנו זו המתנה הכי פרסומית בשבילנו אל תשכח כרטיסים חינם אין כסף.. ועכשיו אני רציני פופקורן ענק ומיץ תמר ב
נות טיבעי בשבילך עלי. דרור.

balkanyi

New member
אחרי התמונה עם אופל קורסה שפירסמת

אין מצב שהוא לא בא.

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif רק שתדעו אני בשוק ...

עד כה נרשמו 26 חיפושיות ומקוררי אויר.. והוזמנו 61 כרטיסים שזה כמות אדירה ממוצע של 2.3 אנשים ברכב אני בשוק. חבר'ה אתמול מרכז ההזמנות הטלפוני פשוט קרס מרוב הזמנות וגם סתם שאלות והפרטי פשוט עמוס, מצטער על הממתינות בשעות הערב. תודה לכל המשתתפים והנרשמים אתם גדולים ,מי שלא נרשם מוזמן לעשות זאת הרי שמעבר לסרט המתוק פירסום המועדון ביום ההקרנה יתועד ולא ישכח. אוהב ב
נל 'ה.

Dror BANANA

New member
../images/Emo94.gif איזה קצב לא יאמן ...

היי חבר'ה המון תודות לכולם בתאריך ה- 28/07/2005 לדעתי ולהרגשתי העיר הרצליה תנשום אוויר עגול. עד כה נרשמו 31 חיפושיות ומקוררי אוויר וכ- 74 חברים ואנשים קרובים.. חבר'ה אני רוצה לומר לכם שההרשמה מתבצעת ללא לחץ של זמנים ,אני בקשר הדוק עם אלון מהיחצנות והוא יוזם אטרקציות נספות עם סליברטי המקולנוע ומהטלויזיה בארץ יהיה ממש מדליק.. על צלמים דיברתי
בקיצור הקולנוע יכבש ע"ינו יש הרבה חברים במועדון שאין להם אינטרנט או שלא פעילים בפורום ,על כולנו לקחת אחריות ולספר ולהפיץ לכולם על הערב הלא שיגרתי שיעבור עלינו. להרשמה צלצלו דרור ב
נה 052-222.62.62 או בפרטי בפורום זה.. או במייל [email protected] יש לציין שם פרטי ,סוג הרכב ,מס' כרטיסים וטלפון ליצירת קשר. ביי לכולם |ב
נל 'ה.

latino1302

New member
תה חמוד אתה.. אין עליך כפרה..

כבר דיברתי עם עוד שניי אנשים שהם מוכרים וכנירא הם אם יספיקו יגידולי בקרוב מאוד.כנירא גם בת דודה מגיעת.

omrifb

New member
5 כרטיסים עמרי שני עדן יניב ונאור

נכון לעשיו עדיף מאוד בלילה כי אני חוזר רק ב 8 מהבסיס, 10 זה טוב...

למעלה