../images/Emo93.gif

נראה לי שרישמית הלכו לי הלילות. הזעטוטה שבתוכי לא מפסיקה להשתולל זה נורמאלי? ועוד בנוסף יש לי תחושה מוזרה ביד ימין ורגל שמאל מאין זרם דם מוזר כזה כמו שיתוק לא יודעת איך להסביר..... ובנוסף הבעל המתוק נכנס למיטה איך שצלחתי להירדם והחליט שהוא רוצה תשומת לב וזה עולה לי בלילה לבן.......... אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני עייפה נראה לי זה טירונות לפני השרות

ממש נדהמנו

אתמול מהתגובות שלה לקול שלו! אפילו כשהתחבקנו ולשנינו ברוך השם לא חסר כרס.....
הרגשנו אותה בועטת........ אבל הפחיד אותי ההרגשה המוזרה ביד ורגל ימין.....עד כדי כך שהפריע לי לישון! זה נראה תקין הכאב הזה?

1אמאלה

New member
גם לי זה קורה

אבל ביד שמאל.. פשוט הורדתי את כל הטבעות וקראתי במדריך הישראלי שזה בסדר אז אני לא דואגת. זה באמת מדהים איך הם מגיבים לבעל נכון? בעלי כל ערב לפני השינה שם יד על הבטן שלי והם מנהלים ביניהם שיחות ובעלי בעננים מזה. אין על התחושה של הבעיטות..זה הקסם בהתגלמותו

איזה מרגיזזזזזזזזזז

זה ממש מעצבן...... גם ככה אני שכחתי מה זה שינה ועכשיו זה...... פעם ישנתי כמו סוסה עשר שתיםעשרה שעות עכשיו אם אני ישנה חמש שש שעות בלילה אני בעננים.....

רוית ב

New member
תחושת הנימול ההירדמות בגפיים

נגרמת בגלל שהעוברית שלך שוכבת ולוחצת על איזה עצב בגב... גם לי יש את זה ברגל היא רדומה כבר יותר מחודש ימים אין מה לעשות עם זה.

happy

New member
לי זה קרה ביום שישי

נירדמתי בשעה 21:00 ואז ב 23:30 החצי השני עלה לישון והעיר אותי וזהו הלך לי הלילה היתי ערה עד איזה 04:30 בבוקר פשוט לא יכולתי לישון והוא ישן כמו תינוק!!!

למעלה