על תשאלו מה קרה לי עכשיו

../images/Emo93.gif על תשאלו מה קרה לי עכשיו

אני דיברתי עם חבר שלי בטלפון והוא אמר שעוד שתי שניות הוא מתקשר אלי אז אנחנו מחורפנים כאלה כל פעם עונים לטלפון בצורות שונות כמו "חנות חיות שלומי , מה קורה תוכים שלי?" וכאלה... ויש לי שיחה מזוהה אז אני יודעת מתי לעשות את הקטעים האלה אבל בגלל שהוא אמר שהוא יתקשר עוד שניה אז לא הסתכלתי איזה מספר היה רשום וישר עניתי "מכון ליווי גן עדן שלום מדברת אוסנת" ומה התברר לי... זאת הייתה סבתא שלי
והיא כזה שאלה "מה? לאן הגעתי?!" ואני התפוצצתי מצחוק והיא מסכנה לא הבימה מה קורה כאן... בחיי זה היה מזה מצחיק ועכשיו למדתי לקח- אפילו עם אומרים לי שהתקשרו עוד שניה אני בודקת איזה טלפון צלצל או פשוט לא עושה את הקטעים האלה יותר... אחרי שניה באמת עומר התקשר וסיפרתי לו את מה שקרה ושנינו התפקענו מצחוק, וסתם בא לי לשתף אותכן... מליאתו´ש

מאי@

New member
ןליאת את פה??????.

תגידי למה את לא אונליין באיסיקיו??????????.

dominogrose

New member
חחחחחחחח... הרגת אותי! ליאתו´ש!!

זה מזכיר לי פעם שגם אני שיתי דבר כזה.... אני עוד מעט אספר לכן.... אני פשוט בטלפון...... LOVE U-ALL!
***סיון***

מאי@

New member
סיוון גם את לא בסדררררר

הבטחת לי לשלוח לי עוד קבצים של מייל שחבר שלך שלח לך זה לא פייר נו בואי לאיסיקיו תתחברי מחכה לך מהר... Mאיה

dominogrose

New member
אחחוותתתתתתיייייייי

אני מקיימת כל מה שאני מבטיחה, אחותי! אני פשוט עכשיו בטלפון.... כבר מתחברת לאיי סי ... חולה עלייך!!!

מאי@

New member
יאלה מהר((((:)

מחכה לך תתחבריייייייייייייייייי עכשיווווווווווווו

מה קורה לי?!

היום היה יום מזה מוזר!!! כל היום הפלתי דברים מהידים, ועכשיו יש לי שגיאות אני ממש שיכורה היום... תסלחו לי
מליאתו´ש

למעלה