שאלות לגבי הגיוס

TOMPARIS

New member
../images/Emo92.gifשאלות לגבי הגיוס ../images/Emo53.gif

שלום, היה לי תאריך גיוס מקורי ליולי 2004, אחרי זה נסיתי להתקבל לעתודה ובסוף החלטתי לעזוב את העתודה. אך הצבא שינה לי למרץ 2005 ואחרי בקשה להחזיר לתאריך גיוס המקורי הם שינו לנובמבר 2004 ושלחתי פעם שניה בקשה ליולי והפעם איזה רס"ן(מלשכת הגיוס) חתם על כך(בטוח מטופס מוכן מראש) שהם לא רוצים להקדים. שאלותי הם: 1) האם לרס"ן הזה המילה האחרונה לגבי תאריך גיוס, או שיש עוד מישהו שניתן לפנות לשינוי תאריך? 2) הצבא כל פעם(כבר 3 פעמים) שולח לי מנילה(שאלון קרבי), טופס ירוק עם 12 סעיפים וכולם רק לגבי קרבי. מלאתי כבר פעם אחד את זה, איך אני גורם לצבא להבין אני לא רוצה להיות קרבי?(למרות שרשמו לי 97 בפרופיל), אני רוצה במחשבים או באלקטרוניקה).

McH3

New member
הצבא זה לא תוכנית לפי בקשתך

עם יש לך פרופיל 97 ולא התמיינת לכלום סביר להניח שתשובץ כקרבי

TOMPARIS

New member
עוד בקושי עברתי בגרות בחינוך גופני

עפ פטורים לשניים מהמבחנים בו(2000 מטר ומתח), אז ממני יעשו קרבי?

TOMPARIS

New member
אני סומך על צה"ל שלא יקח אותי לקרבי

אני רוצה מחשבים או אלקטרוניקה, האם יש מיונים עד בהם לנובמבר. בשום אופן לא קרביי

TOMPARIS

New member
עוד שאלות

נניח שאני אתגייס בנובמבר 1) האם יש מיינים עד אז? ואם אילו? 2)איך בכלל נכנסים לעסק של המיונים ? (העתודה בפני עצמה הייתה ברדק למרות שעברתי את השלב הראשון) קרבי RESISTANCE IS "NOT" FUTILE FROM

warfare

New member
אחי, תחשוב בהגיון

יש לך פרופיל קרבי ולא עברת מיונים של עתודה (זה מה שהבנתי). לאן אתה חושב שהצבא יגייס אותך? ממר"ם? עם פרופיל כזה ובלי שום מיונים - אתה תגיע לקרבי, אלא אם תלך לקד"צ נהיגה או משהו כזה.

TOMPARIS

New member
עזבתי את העתודה בגלל התנאים

הפסיכו הוא 744. מה זה הקד"צ נהיגה?

TOMPARIS

New member
אז תגיד לי איזה מיונים יש עד

נובמבר 2004, ואיך מבקשים להתקבל אליהם?

TOMPARIS

New member
צריך תשובות

מצטער על הפלוד הזה אך אני צריך תשובות עכשיו

TOMPARIS

New member
עדיין אין תשבות ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

למעלה