Chandler Rulz

New member
../images/Emo91.gif

The Calling - Somebody Out There השיר האהוב עלי המאלבום האחרון שלהם

Chandler Rulz

New member
הכל.. באמת..

רוק (קלאסי, עכשווי, אלטרנטיבי, מתקדם) מטאל (הכל חוץ מהדבר הזה עם הנהימות גראול) פופ (כל מבלונדי ועד בריטני) New wave אלקטרוני (לא טראנס/קלאב ואלה.. משהו כמו Röyksopp לדוגמה) ישראלי בקיצור, הכל חוץ ממזרחית כבדה (יוסי עדן וכאלה)..

The anomaly

New member
../images/Emo45.gif טעם כזה זה טעם טוב

(וגם הטעם שלי (פלוס עוד איזה סגנון או שניים))

Chandler Rulz

New member
פלוס מה? (יכול להיות שגם את זה אני

שומע..) אה, ושכתחי, אני גם מתרחק ממוזיקה שחורה כמו מאש (כל הפיפטי סנט, אשר, fatman scoop האלה..)

The anomaly

New member
פלוס...:

פסיכודלי אבל כמעט רק עם ווקל (דוגמת אינפקטד משרום) צ'יל אאוט ומוזיקה מרגיעה (למרות שפסיכודלי גם נכלל אצלי בקטגוריה הזאת) (ואולי בnew wave התכוונת לזה אז לא יודע
) ונראה לי שכיסיתי את הכל (כמעט.... כי אף פעם אין הכל
)

חייב...

אני גם שומע הכל (מאהובה עוזרי ועד The New York Dolls) ויש לי מאגר אלבומים די גדול. ובכל זאת בריטפופ זה הסגנון המועדף עליי.

The anomaly

New member
חייב? ממש לא

אני שונא את הגישה הזאת שאומרת שצריך להיות מקובע על סגנון מוזיקה מסוים פשוט תשמע את המוזיקה שמדברת אליך...

זו ממש לא היתה כוונתי.

אני אפילו נגדתי את זה בדברים שלי. הכוונה שלי היתה: אם לדוגמא אני שומע שיר ממש ממש טוב, ונורא אהבתי את החיבור בו בין כלי הנגינה השונים, אז אני ישר אתחיל לחפש שירים מאותו סגנון. אם לדוגמא, מחר ייתנו לך להוציא אלבום משלך, איך הוא יישמע? זו הכוונה. (ו
חוזרת: Crustation - Down Down חובה חובה חובה!)

בטח שהוא יכול.

אבל במידה מסויימת. וגם האלבומים הכל אקלקטים יישברו לכיוון מסויים. זה פשוט לא מציאותי לשלב 1001 סגנונות ב-12 שירים בלי שזה יישמע כמו כאב ראש, וכל הכבוד למי שיצליח במשימה הזו.

Ice machinE

New member
למה חייב?

אני כמו איגור בדיוק. שומע מה שנשמע לי טוב. בין אם זה סינת'פופ גרמני או מטאל סקנדינבי או מזרחית לייט או אפילו פופ. כל עוד זה נשמע לי טוב, לא מעניין אותי מאיזה סגנון זה.

למעלה