איזה שירים הכי מתאימים לסקרבס

Jagged chaos

New member
../images/Emo91.gif../images/Emo83.gifאיזה שירים הכי מתאימים לסקרבס

? ... שימו לב, זה לא אמור להיות שירים שאתם ממש אוהבים, אלה שירים נחמדים באווירת סקראבס. אני לדעתי הסגנון בדרך כלל הוא פולק, פופ אלטרנטיבי.... יאללה שפכו... (ומן הסתם, לא שירים שכבר הופיעו בסדרה...
)

Roncha87

New member
רעיון מעולה!../images/Emo47.gif

השרשור החלומי של חן ויעל
יש בעיה שפשוט רוב השירים שיש לי במחשב הם מסקראבס
אבל בכל זאת- Maria mena- Bye Bye שזה שיר שקט וחמוד ממש עם משמעות מגניבה. Matt Costa - Yellow שיר שהורדתי לא מזמן והוא גם מתאים. Switchfoot - Learning to Breathe מלכים
יש עוד כמה, אשתדל להוסיף עוד בהמשך.

Roncha87

New member
לא ממש לא עשינו את זה כבר

התכוונתי פשוט שיעל וחן ממש יאהבו את השרשור הזה, יש להם ידע מוזיקלי עצום [וטעם נהדר]

Jagged chaos

New member
הנה כמה-

שירים שלא הופיעו בסדרה, אבל מתאימים- יעל נעים- new soul. תהרגו אותי, יכול להיות שזה בגלל שבתקופה האחרונה בגלל שיצא לי הרבה לשמוע את השיר ולסגור פערים של 6 עונות סקראבס.... אבל כל פעם ששמעתי אותו חשבתי כמה האווירת במבי של השיר הזה מתאימה לסדרה, חייב להיות השיר האחרון בפרק האחרון אי פעם. Chris Cornell- preaching to the end of the world- לאלה שהשם מוכר, בטח ישר חושבים על הסגנון הכבד של סאונדגרדן, אבל מדובר בשיר הכי מפתיע של כריס קורנל. מתאים סקראבס בטירוף- עצוב-שמח. http://www.youtube.com/watch?v=SnV191MQLyo בחובה שלכם להכיר. ועוד כמה שאין לי חפירה להביא עליהם, פשוט מתאימים: fiona apple- paper bag Jack Johnson- כמעט כל שיר שלו...
Nick Drake- pink moon, השיר הזה מתלבש בול על איזו פילוסופית-סוף-פרק של JD... David Bowie- starman Beck- everybody's gotta learn sometime, פפסדר לא חוכמה, lost cause שלו התלבש בול על איזה פרק בעונה הרביעית....שיהיה... אגב, במקור של הkorgis, אחד השירים הכי טובים שנוצרו אי פעם. fiona apple- across the universe lene marlin- sitting down here lenny kravitz- stillness of heart lynyrd skynyrd- sweet home alabama, אם זו חוכמה...השיר הזה מתאים לכל אווירה בעולם הזה.. matchbox 20- unwell כמעט מוזר שהם לא חשבו על זה עד עכשיו... norah jones- sunrise REM- end of the world as we know it REM- shiny happy people semisonic- closing time texas- say what you want the verve- lucky man the smiths- i'm so sorry

steelwater

New member
וואי, אתה גאון!

"I'm not crazy I'm just a little unwell I know right know you can't tell" איך לא חשבתי על זה קודם? זה שיר שכל-כך מתאים לסקראבס! לגמרי מתאר את ג'ידי חחח. פעם לא ממש אהבתי את Matchbox 22 אבל שמעתי את השיר הזה ואני ממש אוהבת אותו. הוא גאוני ויש מילים מצוינות. אני לא מכירה פה כמה שירים ואני אבדוק אותם. הם שמו פעם את REM - Bad Day וגם את Half a World Away בפרק My Fishball בעונה השביעית שהיה בערך הדבר היחיד הטוב בפרק. גיליתי את השיר דרך סקארבס וזה שיר מדהים. אם אני אשמע את דיוויד בואי בסקראב נראה לי אני אתחיל למחוא כפיים כמו מטורפת מול המסך חחח. יש לך טעם מעולה, אני ממש שמחה שצטרפת לפורום.
Tears for Fears - Everybode Wants to Rule the World

jess r

New member
בדיוק חשבתי על זה!

"On Call" של Kings Of Leon. גם שיר נהדר וגם המילים מאוד מתאימות. זה ברור אפילו מהשם של השיר.

למעלה