מטפלות גנים ומעונות

רות י

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif../images/Emo36.gif אני מחפשת תינוקת

חמודה בסביבות גיל שנה וארבעה חודשים, כדי לצרף לנעמה שלי. ככה שהמטפלת תטפל אצלי בבית ב- 2 תינוקות עד לחודש 9/2005, שאז נעמה תלך כבר לגן. אני גרה בתל-אביב, באזור ככר המדינה. מישהו מעוניין? מישהו שמע על מישהו שמעוניין? בתודה מראש.

sael

New member
הלכתי היום לראות גנים

הספקתי לראות את כל הגנים שתכננתי- 4 גנים. 2 גנים לא נראים לי אז הם יורדים מהרשימה, ונשארו 2 שמצאו חן בעיניי שאני יותר נוטה לאחד מהם כי יש בו חוגים ובשני אין ומעוד כמה סיבות, אבל אני עוד צריכה להחליט סופית. איזה כייף שירד לי העול של לבדוק גנים, ושאני כבר כמעט סגורה על גן. בכל מקרה, אני ארשום אותה כנראה רק ל-1/11 ולא לתחילת שנה. אגב, עמית היתה איתי כמובן בסבב גנים, והגן הראשון שראינו הוא הגן שכנראה נלך עליו, ועמית מה זה התלהבה להיות שם וגם קיבלה דגל ישראל ועוגיות והרבתה לחייך ולפטפט שם לגננת.

ת ו ל

New member
אז מה צריך לבדוק במעון/גן?

אני רוצה לבדוק מעונות השבוע אבל אין לי מושג למה צריך לשים לב , איך לדעת שהגננת באמת טובה לילדים , איך לוודא שהמעון יתאים לקטנטונת שלי , ואיך בדיוק הולך עניין ההרשמה , כלומר ממה שקראתי קצת כאן הבנתי שאפשר לרשום לא רק לספטמבר אלא לינואר , האם ניתן להכניס למעון בכל חודש שבוחרים???.... והאם חצי שנה הוא גיל שמתאים למעון?... תודה לכל מורות הנבוכים.... תול.

קרני41

New member
מטפלת בתל אביב ליומיים +ערב

מחפשת מטפלת ליומיים בשבוע+ערב בתל אביב. תודה מראש !

אני לא מבינה בגנים

אבל דבר אחד אני יודעת: שהגן ש"יזכה" בעמית יקבל אליו ילדה מדהימה!

איזה ניק מדליק../images/Emo8.gif

קצת מזכיר לי מישהי...
חוץ מזה אני ממש לא יודעת לענות לך. איתי בן 7 חודשים וחצי וממש לא בכיוון.

יפעת 27

New member
מומלץ לעיין במאמרים שלנו

וגם של פורום להיות הורים ושל פורום חינוך לגיל הרך. אם עוד ישאר לך שאלות, את מוזמנת...

dafgol

New member
הי תול ../images/Emo39.gif

ממליצה לך לקרוא את המאמר הזה - חיפוש מסגרת לפעוט מתוך מאמרי הפורום בקטגוריית מטפלות. עד כמה שידוע לי אפשר בכל חודש , יכולה לספר לך שבמעון (ויצ"ו) שבר נמצא יש גם שני בני חצי שנה, ממליצה לך לבדוק את קבוצות הגילאים , לשאול את כל השאלות , לדבר עם הורים בגן שאת מעוניינת , וכמובן להתייעץ איתנו

sael

New member
תודה אביטל ../images/Emo24.gif, וכמו שכבר אמרת

אני חוסכת לך את הסקר גנים, ורוב הסיכויים שבת-אל תיכנס שנה אחרי עמית לאותו גן שעמית תהיה בו.

meroi

New member
שאלה דחופה

מישהי יודעת כמה משלמים למטפלת במשרה מלאה באיזור הצפון לילד בן שנה וילד נוסף שחוזר מהגן בצהריים

sipor

New member
הצפון זה אזור גדול מאוד..

בחיפה זה סביב 3500 -4000 ש"ח.. אבל גם זה משתנה מי מה וכמה.. ואם זה צפון יותר רחוק.. אז אין לי מושג..

משוש30

New member
../images/Emo53.gifמטפלת או משפחתון בגילה ירושלי

הי. אני מחפשת לחודש הבא מטפלת או משפחתון בגילה (או אם יש מישהי ממש ממש ממש מדהימה לא בגילה בירושלים. מתני יהיה בן חמישה חודשים ואני מחפשת בשבילו מישהי שתתן לו את כל הרוך והאהבה שהוא זקוק להם. אני אובדת עצות, מה שראיתי בינתיים לא מתקרב למה שאני מחפשת. אם יש המלצות בבקשה בבקשה בבקשה תשלחו לי במסר או פה בהודעה!!! תודה רבה מראש

קרני41

New member
שואלת שוב- דרושה מטפלת בת"א

מחפשת מטפלת ליומיים בשבוע בתל אביב. תודה מראש למי שיודעת ומספרת לנו...

ענורית

New member
חג שמח../images/Emo104.gif ושאלה על אשדוד

אני יודעת שרוב המשתתפים לא פעילים היום, ובכל זאת: אני מחפשת גן /משפחתון באשדוד ברובע י"ב, ליואב שיהיה בן שנה ו 4. אמנם שאלתי בעבר אך הנה הבקשה ל
שוב. תודה, נורית

Shampile

New member
ממליצה לך להקפיץ ../images/Emo105.gifמחר....

היום כמעט אין אנשים בפורום... בהזדמנות זו...מקפיצה.

משוש30

New member
מקפיצה לטובת כולנו המחפשות האומללות

שרוצות המון תגובות רצוי שיהיו חיוביות שיטפלו לנו בתינוקות אז בבקשה בנות...

למעלה