Cassidy

dune d

New member
../images/Emo91.gif Cassidy

מדובר על בחור צעיר (21) שרק מתחיל את דרכו אבל מנובא לו עתיד מזהיר ביותר. יש לו כישרון ,זרימה טובה , קול טוב. הוא הספיק להשתתף בכמה מיקסטייפים אבל עדיין לא יצא לו משהו ממשי וגדול. בתחילת החודש יצא לו מייקסטיפ אישי ראשון בשם The Future. במיקסטייפ הוא מארח את מיטב האומנים של המוסיקה. בראש עומד Swizz beatz שהפיק את המיקסטייפ ואת האלבום שעומד לצאת לו (עוד מעט פרטים). בין השאר משתפים פעולה r.kelly, jadakis, ruff riders, snoop, mos deff, nas, fat joe, wyclef ועוד רבים וטובים. כל זה מביא אותי בעצם לדבר הבא. ב-19 במרץ צריך לצאת לבחור אלבום ראשון בשם Split Personality. הציפיות כבר בשמיים והם בהחלט מוצדקות. למה מוצדקות אתם שואלים? כי מה ששמעתם במיקסטייפ לא מיתקרב לאלבום שלו. עד הכשיו אני שמעתי רק שני שירים מתוכו והם פשוט מצויינים. כאמור גם כאן ההפקות הם של Swizz . Cassidy ft. r.kelly – hotel זה הוא הסינגל הראשון מתוכו שכבר יצא לפני כמה חודשים (מופיע גם על המיקסטייפ). הסיגנון נוטה יותר לכיוון r&b ופחות לגאנגסטה. R.kelly עושה עבודה מצויינת. הסינגל לא הורגש יתר על המידע בקרב הקהל ,אבל זה אף פעם לא מאוחר.פשוט שיר שכייף להקשיב לו. סינגל מצויין. Cassidy ft. snoop dogg- mack you scream זה בעצם הסינגל השני שאמור לצאת סמוך להוצאת האלבום.מי שאהב את הביט של through the wire יוהב גם את זה. לסנופ יש רק בית אחד אבל הוא חוזר לעצמו אם הזמן והכי חשוב זה לשמוע את קסיידי , הוא מצויין. עוד שיר מדהים עם הפקה מצויינת. בקיצקוץ ,יש למה לחכות ובהחלט מומלץ.

dune d

New member
הופ-היפ

מוקפפפפפפפפפפפפפפפץ. שווה להוריד ולהקשיב.

MC Hassid

New member
מוסיקה קסידית

אני מוכרח לציין שסוויז ביטז הוא אחד המפיקים הכי מעפנים והכי אוברריטד אי פעם (למרות שהוא גם יודע לפגוע לעיתים רחוקות) אבל בכל זאת, ניתן צ'אנס כבוד על ההשקעה אופיר

j style

New member
דרך אגב...

לדעתי הסינגל take it הוא אחד מהחזקים ויותר מהשיר עם סנופ... ר

למעלה