רעיונות, מה לבקש מחו"ל

gal1gal

New member
../images/Emo91.gif רעיונות, מה לבקש מחו"ל

שלום, הקטנה שלנו בת חודשיים, אבא שלי נוסע לארה"ב וקנדה ושואל מה להביא. מכיוון שאני לא סומכת על הטעם שלו בבגדים, רציתי לדעת אם יש רעיונות אחרים (אפילו לגיל מאוחר יותר). תודה גל

kerenra

New member
מושב בטיחות, משחקים של פישר פרייס

משחת דזיטין, מנשא וגם סינור של בייבי ביורן.

lyluu

New member
אם את מניקה, אז אפשר לבקש

בקבוקים של הברמן. עוזרים בתקופת ההנקה, להאכלות של חלב שאוב, תקופות של כאב בשד, ואח"כ בגמילה...

למה דווקא הברמן?

זה קנייה מיותרת ויקרה מאד, יש הרבה בקבוקים מצויינים בשוק על פני הברמן שמיועדים להאכלה של תינוקות מסוג מאד אחר.

gal1gal

New member
כן, אני מניקה

אשמח לשמוע עוד פרטים, האם הם בטוחים מבחינת רעילות (כמו בי פרי)? יש המלצות על משאבה ידנית אולי?

lyluu

New member
לא יודעת לגבי הרעילות של הבקבוק

אני ממלציה על הברמן מתוך האינפורמציה של הלוחשת לתינוקות, בספר ובטלוויזיה... נראה לי כדאי, והייתי מזמינה לעצמי אם היה לי משלוח מארה"ב. לא מכירה בקבוקים מקבילים בארץ. לילו

michal@gal

Active member
מנהל
הלוחשת לתינוקות

היא לא ממש סמכות בענייני האכלת תינוקות בכלל, ותינוקות יונקים בפרט. ההמלצה שלה על בקבוק הברמן ליונקים לא לגמרי מובנת, ומיותרת לחלוטין.

מלבד המחיר המופקע של הבקבוק

לתינוק יונק בריא לחלוטין, אין שום צורך ושום הצדקה. הבקבוק מיועד לתינוקות עם חיך שסוע, תסמונת דאון ופיגור שכלי. את מוזמנת לשאול כל יועצת הנקה בארץ בעלת הסמכה של IBCLC והיא תגיד לך את זה. הלוחשת לחלוטין לא אסמכתא להזנת תינוקות בשום דרך שהיא.

ליה ב

New member
מה מיוחד בבקבוקים האלה?

כיצד הם עוזרים לתקופת הנקה ולגמילה?

../images/Emo18.gifלא כדאי לקנות בקבוק הברמן!!

זו הוצאה מיותרת וממש לא נדרשת לתינוק יונק או ניזון מבקבוק ובריא לחלוטין. להסבר על הבקבוק: כאן

ליטל פיפול של פישר פרייס

אומנם לגיל הרבה יותר מאוחר אבל בארץ עולה 450 ובארהב 21 דולר

הג יולי

New member
כסא בטיחות!!

אני סחבתי פעמיים מארה"ב וממש משתלם. אבל הוא צריך להיות מוכן לסחוב! וזה גודל חריג - אז צריך לשלוח את זה מדלפק מיוחד בשדה. קניתי את הטריומף בחצי מחיר - $130. עוד שווה באמת little people לגילאים יותר מבוגרים (אפשר לפרק מהקופסא וכך זה לוקח פחות מקום). כל הצעצועים של פישר פרייס יותר זולים. אנחנו קיבלנו משם מתנות של גיטרה מנגנת - ומשהו כמו אורגן מנגן - ממש מוצלח, שורדים נפילות רבות ולא עולות יתר על המידה. דברים כמו כוסוט פנטנט גם עולים שם חצי מחיר. (שימושי מגיל חצי שנה) אנחנו גם קנינו אמבטיה כזאת קטנה, בזווית של סל קל, שניתן לשים באמבטיה הגדולה ואחרי זה אפשר לשנות את הזווית לישיבה. את יכולה להכנס לאתר של TARGET.COM ולראות איזה דברים יש שם לתינוקות או בAMAZON או BABIESRUS.

Tula1

New member
מצטרפת לכסא בטיחות ומוסיפה-

בנזוגי הביא 2 כסאות בטיחות וזה שווה בטירוף- חצי מחיר.הוא גם הביא בריכה מתנפחת וגם אמברווז ומראת דובי לאוטו- קצת יותר זול מאשר בארץ , לא יודעת אם שווה להיסחב אם זה טיול. בגדים- יש בTARGET בגדים חמודים לאללה ובאיכות טובה. משחקים- לא יודעת להמליץ, שלי עדיין קטנה מידיי...

למעלה