השחקנית שלי..סבב 12

Hadas 87

New member
מה עובדה?

אז חבורת של בנים בני 15 מתלהבים ממנה עכשיו יותר. חח וואו. זה עדין לא קשור. ניתוח חזה לא הופך מישהי מסתם אחת למהממת. מה זו החשיבה השטחית הזו? מי שטוען את זה אז הוא ממש מטומטם. יופי זה קודם כל בפנים. מה שייך חזה? יכול להיות חזה ענקי כמו לא יודעת מה ופנים עם אף עקום, עיניים פוזלות, מפוצצות בחצ'קונים ושיניים צהובות, אז מה, הבחורה עדין מהממת ו"פיצוץ" לדעתך? חוץ מזה שהוריד מהיופי למאיטה בעיני לפחות זו התספורת שהיא עברה, כי תספורת באמת משנה פנים, חזה- לא! הניתוח חזה רק הוריד לה את הדימוי בעיני. מבחורה חמודה ומתוקה היא הפכה להיות עוד-אחת-מאלו. חבל. פשוט חבל.

RAVITUS1

New member
לא התכוונתי שהיא נהייתה יפה יותר

אלא נחשבת ליפה יותר וכסקסית ומושכת משהו שלפנ הניתוח לא נחשבה.

LemonLimeLilach

New member
זה ממש מוזר בעיניי

כל מה שאומרים עליה בשרשור הזה אני מהפעם הראשונה שראיתי אותה ברבדלה החשבתי אותה למהממת. היא פשוט יפה. אין לי מושג איך היא נראית היום אבל לפני שנתיים לא חשבו שהיא יפה? היא הייתה יפיפייה.

Hadas 87

New member
אנחנו לא מדברים על התקופה של רבלדה חחח

מדברים על תקופה של האנורקסיה שלה. תראי את התמונות. היא ממש לא נראת שם משהו. אחרי האנורקסיה היא נהפכה לממש יפה.

Hadas 87

New member
אה אז כן

ברבלדה היא היתה ממש יפה, היו לה פנים טהורות כאלו. עכשיו ברור שהיא עדין יפה אבל סתם נהרסה כזה עם התספורת והניתוח וזה.

yaelsn

New member
שטויות...

אישית אני חושבת שהיא הכי יפה מכל השלוש ואני גם אוהבת את הקול שלה הרבה יותר מהקול של השתיים האחרות... יופי זה עניין של טעם אישי ולא של הדעה הרווחת בפורום כזה או אחר

פריקמר

New member
../images/Emo45.gifיופי זה עניין של טעם אישי

גם אני חושב שמאיטה מדהימה

Jovencita linda

New member
זאת אנהי/tapuzforum/images/emo35.gif/tapuzforum/images/emo2.gif

איזו שונה היא פה... חמודה וצנועה חח

Dandushit 24

New member
יקירתי את יודעת לשרשר????

כי אם לא קבלי ובבקשה תלמדי אותו לעומק