השחקנית שלי..סבב 12

ריjת

New member
../images/Emo99.gif

איזה סוודר
סתם
חמודה לאללה! כמעט ולא השתנתה בכלל

זידהלה4

New member
ננסי../images/Emo23.gif../images/Emo26.gif

די קשה...אין לי ממש תמונות נעורים... זאתי יותר ישנה... אם למישו יש אחרות זה יעזור

RAVITUS1

New member
../images/Emo57.gifאנהי בתמונת נעורים

חח נעורים זה הגיל הכי מכוער שלה אז אין לה תמונות משהו בגיל הזה אחרי האנורקסיה היא עברה שינוי פלאים גם בפנים וגם בגוף.

LIAH1

New member
יא-אללה... פשוט מהפך../images/Emo70.gif

לדעתי ולו רק על זה - היא צ'כה לקחת את הסבב הזה... זה באמת נדירות של תמונות...

LIAH1

New member
רגע מה... שאני אבין...

היא שינתה בפנים ה-כ-ל
היא עשתה ניתוח בכל איברי הפנים שלה

RAVITUS1

New member
את זה אף אחד לא יודע

רק אלוהים חחח היא סיפרה רק על 3 ניתוחים,חזה, שיניים(חניכיים שנסוגו באנורקסייה)ומשהו בפנים עצמם.

משהו אחד(../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif) בפנים עצמם???

בכל מקרה היא יותר יפה עכשיו, אבל גאד בחיים לא הייתי מזהה שזאת היא

Hadas 87

New member
מה פתאום חח

היא עשתה ניתוח בשיניים וזהו לפי ידעתי. הפנים שלה השתנו בגלל האנורקסיה, היא ממש רזתה, הלחיים שהיו לה נעלמו ובגלל זה היא נראת כ"כ שונה.

RAVITUS1

New member
והחזה הופיע לה גם בעקבות האנוקסיהה?

והיא אמרה בעצמה שעשתה ניתוח בחזה . אם את רוצה אני אביא לך סירטון שאנהי בעצמה אומרת שעשתה ניתוח חזה והשתלת שיניים ועוד.

Hadas 87

New member
בסדר דיברתי על הפנים אבל

אני יודעת שהיא עשתה בחזה זה לא קשור אבל למה הפנים שלה כ"כ השתנו. דיברתי רק על הניתוחים שהיא עשתה בפנים, וידוע לי רק על משהו בשיניים. אולי היא עשתה גם אחד בלחיים אבל לדעתי הם ירדו לה ככה בגלל האנורקסיה. נו מה לא אוכלים לא אוכלים מתישהו השומן הזה נעלם. חח

RAVITUS1

New member
כן באמת יכול להיות שזה מהאנורקסייה

למרות ששינוי כזה דרסטי לא נראה לי רק מהרזון. בכל אופן לי זה לא משנה כמה ניתוחים היא עשתה זה החיים שלה והיא נראית מעולה עכשיו אז מה זה משנה מה היה קודם.

Hadas 87

New member
לי בטח שלא משנה חח

סתם אני כל פעם נדהמת מחדש לראות מה המחלה הזו עושה. מצידי שתעשה 1000 ניתוחים, זו שהיא שנראת כמו בובה מפלסטיק. לא יכולה להבין את הנשים האלו. ממש מגעיל אותי. אבל שיהיה.

למעלה