• פותח הנושא bduya
  • פורסם בתאריך

bduya

New member
../images/Emo9.gif

Green Day, Time Of Your Life Another turning point A fork stuck in the road Time grabs you by the wrist Directs you where to go So make the best of this test And don´t ask why It´s not a question But a lesson learned in time It´s something unpredictable But in the end is right I hope you had the time of your life So take the photographs And still frames in your mind Hang it on a shelf of Good health and good time Tattoos of memories And dead skin on trial For what it´s worth It was worth all the while It´s something unpredictable But in the end is right I hope you had the time of your life It´s something unpredictable But in the end is right I hope you had the time of your life It´s something unpredictable But in the end is right I hope you had the time of your life

../images/Emo9.gif

הזמן הטוב ביותר בחייך/גרין דיי עוד נקודת מפנה, מזלג תקוע בדרך, הזמן אוחז בידך, מכוון אותך לאן ללכת, אז עשה את הכי טוב שתוכל במבחן הזה, ואל תשאל למה, זאת לא שאלה, אלא לקח שתלמד עם הזמן, זה משהו בלתי צפוי, אך בסופו של דבר נכון, אני מקווה שזה הייה הזמן הטוב ביותר בחייך. אז קח את התמונות, והמראות הדוממים בראשך, תלה אותן על מדף של, בריאות והנאה, קעקועי זכרון, ועורו המת של הנסיון, אם זה שווה משהו, זה הייה שווה את כל הזמן, זה משהו בלתי צפוי, אך בסופו של דבר נכון, אני מקווה שזה הייה הזמן הטוב ביותר בחייך. זה משהו בלתי צפוי, אך בסופו של דבר נכון, אני מקווה שזה הייה הזמן הטוב ביותר בחייך. ... אחד השירים האהובים עלי.. תודה לך בדויונת..

candybox

New member
הייתי רוצה לכתוב,

שגרמת לי לקום ולשים את הדיסק שלהם במערכת, זה כי מזה עשית לי חשק לעשות את זה, אבל מה... אני עצלנית (לא, עדיין לא עבר לי) ומה לעשות, עצלנים כמוני יכולים רק לרצות לכתוב... תודה לך בכל מקרה מתוקית שלי

רותי ב.

New member
כל יום אני לומדת פה משהו,

השירים של אביב גפן, ועוד כל כך המון דברים... ועכשיו לימדת אותי דבר נוסף, ותודה, בשם כל מי שזה עושה עליו את החיים קלים יותר, הרבה יותר, לאפונה, זה באמת מקסים מצידך.

למעלה