../images/Emo9.gif ../images/Emo24.gif

היי כולם
חחחחחחחחח זזזזזזזזז רררררררר תתתתתתתת ייייייייי
אוף איך שאני התגעגעתי.....
זהו נגמרו להם השיפוצים אצלי בחדר ויש לי סוף סוף מקום נורמלי (לא על הרצפה) להניח עליו את המחשב ושוב אני כאן ... אני בטוחה שלא ממש הייתי חסרה כאן אבל כבר ציינתי בעבר שהפורום הזה הוא אחד ממקורות האנרגיות חיוביות שלי. אז אני כאן היום נכנסת לממש מעט זמן אבל אני עוד אשוב (קרציה נשארת קרציה) אני לא אניח לכם כל כך מהר
יש לי המון שאלות לשאול אתכם והמון מה לספר בתקווה שזה יעניין אתכם וזהו... דרך אגב משהו מכם היה אתמול בהרצאה של Soma? הייתי אמורה ללכת אבל לא ממש הרגשתי טוב. אז אם משהו כן היה אני אשמח אם הוא ישתף איך היה... אתם רואים אני מתחילה להיות כמוכם .. (הרצאות רוחניות, עשית הרפיות וכו...)
ביי לכולם יום נפלא מלא אור שמחה אוהבת מא...ד חני

מיקוששש

New member
ברוכה השבה ../images/Emo13.gif

שיהיה לך כיף בחדר החדש שלך! הי, למה את אומרת על עצמך שאת קרצייה? (אפילו בצחוק). את יודעת שמילים מבנות את המציאות שלנו? ועכשין שאלה, מי זה Soma?

Soma זה.... ../images/Emo70.gif

הי כולם
ו... למיקושששש ומלאווח בתשובה לשאלתכם... Soma זה ראשי תיבות של המשפט State of mind art-אומנות מצב התודעה. הגעתי לאתר שלהם בחיפוש אחר כל מיני אתרים שתוכנם הוא רוחניות ורפואה אלטרנטיבית-יש להם אתר נחמד ויפה מומלץ לנסות לבקר בו, לפחות לטעמי www.soma.org.il ומשם הדרך היתה מאד קלה השארתי פרטים ושיצרו איתי קשר הם הזמינו אותי להרצאה בנושא .. נשמע מעניין אבל לצערי לא יכלתי להגיע אז זהו בעניין זה וחוץ מזה ... באתי רק כדי לשלוח לכם את
הכנה לילה טוב
אוהבת חני
ביי

מיקוששש

New member
זה ממש בסדר, אין על מה....

את גם יכולה לקרוא לי מיקוש (הכי נוח, לא?) או מיקושש או מיקוששש או מיקושששש, מה שבא לך

למעלה