וזו ההודעה שלי...

ר ו מ י ה

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo124.gif וזו ההודעה שלי...

אז לפני הכל אפתח בהתנצלות על נוכחותי הדלה יחסית בפורום שהוא לי כבית, אבל אני מאמינה שלאחר שתקראו את הסיבה אזכה מכן להפחתת שליש, אם לא לחנינה מלאה
יקירותי שלי, נשים אהובות- אני בהריון ספונטני, מרגש ונפלא. כנראה הסברה שהסיכוי של אנדואית להרות עולה בשנה שלאחר ההריון והלידה הוכיח את עצמו במקרה שלי, ואם בהריון הראשון הריתי לאחר מסכת ייסורים שנמשכה מעל לשלוש שנים ולוותה בניתוחים וטיפולים שונים, כאן ההריון הגיע במהירות מפתיעה ומשמחת. הדרך אומנם היתה הפעם מהירה, אבל ההריון הזה לא נטול דראמות (כאן, שימו לב, מגיעים הטיעונים להפחתה בעונש והזכאות למחילה על נוכחותי הדלה
) וגם בהריון הזה זכיתי כבר לפגוש את חדר הניתוחים ואני נמצאת במעקב צמוד ביותר של יחידת ההיי ריסק תוך שמירת הריון כמעט מוחלטת בביתי. יודעת, גם הפעם שיש עוד כברת דרך לפני ולכן אודה לכן ,נשים קסומות, אם תתפללו ותחזיקו אצבעות להמשך הריון תקין ולידת ילד/ה בריא/ה
מאחלת לכן בכל ליבי ונשמתי שהנס לו אתן מייחלות, כל אחת בתחומה, יתגשם עבור כל אחת מכן לטובה
אוהבת
ר ו מ י ה

לולי72

New member
קולולולולו ../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif../images/Emo6.gif

איזה כיף לפתוח ככה את הבוקר, תפזרי קצת אבקת הריון פה על כולם. מאחלת לך הריון תקין ומשעמם.

נעמי 17

New member
משנכנס אדר- מרבים בשמחה

זה באמת מפתיע ומשמח!! בשעה טובה!! שימשיך הכי משעמם שיש, תקראי ספרים , עיתונים וכל חומר שישאיר אותך בשמירה!

בלגן2

New member
איזה יופי!!!!!!!!!!!

איזו הודעה משמחת! רק מה זה הסיפור הזה על חדר ניתוח בהריון? מה כבר עולל האנדו? יקירתי - שימשיך בקלות, בבריאות ואם צריך - אז גם בשיעמום גדול!

ל י א ן 2

New member
יווווו רומיה ../images/Emo23.gif

איזה יופי לשמוע כל כך שמחה בשבילך
מחזיקה אצבעות חזק חזק להמשך הריון תקין עם מינימום דרמות... אוהבת אותך

אהובתי ../images/Emo23.gif

מקבלת את התנצלותך
יודעת ומבינה שהדבר האחרון שיש לך אליו זמן,זה הפורום. את שמחתי הרבה כבר הבעתי בעבר ואני שמחה שהריון ספונטאני נוסף יצורף לקישור של הריונות הפורום, הריון ספונטני נוסף שנותן תקוה ומשב אופטימיות לכל המייחלות
מחזיקה אצבעות להמשך נטול דרמות ולסוף תקין ומושלם
של הריונס מס' 2
מקוה שעד הבר מצוה של הגורים נצליח להיפגש
אענה לך על המסר במשך היום,
בינתיים

זואילי

New member
וואי רומיה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif מזל טוב

איזו הודעה מרגשת ומדהימה! כמה כוח זה נותן לשמוע על הצלחות שכאלה. בעיקר כשהדרך מפותלת. את זוכה לחנינה מלאה כי זו סיבה מצויינת. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, המון המון בריאות, כוח, אושר, נחת ואהבה עד אין קץ. תשמרי על עצמך טוב טוב, מחזיקה לך אצבעות ולא עוזבת... שהריונך ימשיך עגול ומקסים. נשיקות ממני

ha1231

New member
מזל טוב../images/Emo24.gifמאחלת לך המשך הריון תקין וקל

ובע"ה שתלדי בשלום ויעבור בקלות.

חלי80

New member
איזה כיף לפתוח את השבוע עם ידיעה כזו

איימלים כאלה רק מחזקים אותי כדי לדעת שאולי תורי מתקרב מאחלת לך המון מזל טוב והריון בריא ושלם. כל כך שמחה בשבילך חלי

יווווווווווווווווווווווווווווו

יווווו איזה יופי כולי התרגשות ...אחרי כמה ימים שגם אני נעלמתי (הסבר בהודעה נפרדת...לא מערבבים שמחה בשמחה) איזה כייף איזה כייף יקרתי המון אושר ומאחלת ומתפללת להריון תקין ארוך עגול ומשעמם .......
ולפני שיבוא כל האייקונים לחגוג.....ביקשת חנינה קיבלת אבל את יודעת שזה אומר שעברת על חוקי האנדו היבשים
ותופעות הלוואי - הריון ספונטני אומר סקס....אם אני זוכרת נכון..............
מכתירה אותך למלכת הספונטנים
נשיקות וחיבוקים עדינים

galim29

New member
ואאווווווו רומיה איזה כייף../images/Emo24.gif

עשית לי את השבוע. איזה כייף לפתוח את השבוע עם הודעה משמחת כזאת. עשית לי מתוק על הנשמה
שיהיה הריון קליל, כייפי וכן ירבו

טשומפי

New member
בשעה טובה../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

איזו הודעה
מכל מיני סיבות לא הצלחתי להתעדכן בנעשה בפורום בזמן האחרון, ובשניה שאני נכנסת אני קוראת כזו הודעה!!!!! איזה אושר ואיזו שמחה!!!!! אני מאחלת לך שההריון יעבור בריבוי מעקבים (כי לפעמים באמת אין ברירה) אך נטול דרמות נוספות (פעם אחת בחדר ניתוח היא מעל למכסת הדרמות המומלצת להריון אחד). איזה כיף לשמוע על הריונס (ברשותך התלהבתי מהביטוי, ששמעתי לראשונה ממך, ואימצתי אותו) כזה מפתיע ומדהים. מבינה בהחלט את ההעלמות וכ"כ שמחה לשמוע שהוא אכן רק מהסיבות הנכונות ביותר. אוהבת, ומאחלת לך את כל הטוב שבעולם.
טשומפי.

איזה יופייייי../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif

המון המון מזל טוב מחזיקה
חזק חזק שימשיך קל, ארוך, תקין ומשעמם

ליאל ד

New member
../images/Emo95.gifמזל טוב!../images/Emo57.gif

מאחלת לך הריון תקין, ארוך ומשעמם!!!!! הוי זה כל כך מרגש!!!!

נעמי 17

New member
יו רומיה

מהבוקר כשקראתי את הודעתך, עשית לי חשק גם!! אני שכבר ויתרתי מראש< אני על דיכויי קבוע> פתאום בא לי איזה ספונטאני שכזה. איזה כיף@!

boli bilboli

New member
איזה כייף לשמוע ../images/Emo49.gif

איזו
! ממש מחמם את הלב. שיהיה לך הריון "משעמם" בלי בתי חולים ושאר ירקות. הכי חשוב בריאות ושיעבור בקלות.
!!!

חברה אהובה שלי!!!

וואו וואו, שני ספונטניים!!! איזה כיף. זוכרת טוב טוב את מסכת הייסורים בפעם הקודמת ושמחה שהפעם זה לא היה כך למרות שבלי דראמות אי אפשר (מה כבר הספיק האנדו' לעולל?), מתפללת עלייך כל הזמן ומכל הלב מאחלת כמו בפעם הקודמת שימשך תקין, עגלגל, קל, שמח, בריא ובלי שום דראמות, ואגב את לא עוברת לפורום העגול בלי לפזר אבקה.

רומיה, רומיה, רומיה../images/Emo2.gif ../images/Emo12.gif../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif - יש!!!!!!!!

איזו הודעה מדהימה, פשוט כייף לקרוא
מהריונס (גם אני אהבתי את המילה הזאת) לנסהריון(Nesharion), נו, האח/ות של הריונס
חוץ מזה, למה בחדרי ניתוחים
בזמן ההריון....תשמרי על עצמך המון
המון
וכמובן מקסימה
להריון קל, נעים ותקין
ולידת ילד/ה בריא/ה אמן ואמן....
אצבעותיי לא מרפות לרגע אחד

למעלה