שוברט

New member
../images/Emo89.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif

I have now made a habit of being prepared in all affairs of life for the worst. as death, when we come to consider it closely, is the true goal of our existance, I have formed during the last few years such close relations with the best and truest freind of mankind that is image is not only no longer terrifying to me, but is indeed very soothing and concoling

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אני לא כל כך בטוחה

שמוות הוא מטרת הקיום. אחרת לא היינו מתקיימים כלל, לא? אבל אני מאמינה לך שאתה נמצא עכשיו במקום של כאב כל כך גדול, שהמוות נראה לך כמוצא היחיד. אולי תוכל לספר קצת על עצמך, כדי שנדע עליך יותר. אני יודעת שכתבת בעבר, אמרת שאתה סובל מדיכאון זה זמן רב. אך מעבר לדיכאון, אולי תספר קצת על עצמך כאדם. מקשיבים לך, בתקווה להקל ולהפיג מעט את הבדידות.

שוברט

New member
../images/Emo7.gif

עלי להודות שחיי כיום הם חיי מצוקה וסבל. זה כמעט שנתיים שחדלתי לחיות משום שאין ביכולתי לומר לבני אדם: אני הומו. לו הייתי אדם אחר הייתי עשוי להתמודד עם נכותי זו. אבל לאדם כמוני זו מגבלה איומה. פעמים רבות כבר קיללתי את בוראי ועצם קיומי. אני מרגיש שאני האוממל ביציר כפיו של האל.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אכן זו התמודדות לא קלה

אך בני אדם עשו את הדרך הזו והצליחו להגיע לא רק לשלום עם עצמם, אלא גם למצוא לעצמם את הסביבה החברתית שתהיה תומכת ומקבלת, למצוא בני זוג מתאימים ולהשתלב בחברה בלי קשר לנטייתם המינית. הנה קישור לדף [URL='http://www.sahar.org.il/']באתר שלנו[/URL] שבו תוכל לקרוא על מקומות שיוכלו לעזור לך. אולי יעזור לך להתצטרף לקבוצת תמיכה, כדי לא להרגיש כך כך בודד במערכה? בינתיים, אתה בהחלט מוזמן לכתוב כאן ולקבל עידוד מהחברים האחרים בסה"ר, שכל אחד מהם מתמודד עם קושי אחר, אך מוצאים חיזוק רב האחד מהשני. אתה כמובן גם מוזמן להגיע לשיחה באתר, כשתרצה בכך. הדבר אפשרי בכל ערב משמונה עד חצות.

stonefroze

New member
שוברט היקר

שמע לי,העולם מלא בכל מיני ייצורים שמן הראוי להתעלם מהם,כאילו לא היו קיימים. אתה אינך זקוק לאישור על מנת לחיות לפי דרכך ומהותך מאף אדם ובוודאי שלא מן העלובים והרדודים והשטחיים בקרב בני האדם. אני מודע לעובדה שהעולם מלא בהומופובים,אולם אני רוצה גם שתדע,שאני ועוד רבים וטובים לא נמנים עמם וזאת מן הסיבה הפשוטה:חבורת ההומופובים המסכנה הזאת (שמישהו רק יבדוק מניין נובע הפחד הזה,מעניין???) לא רק שונאת אותך על מה שאתה,אלא גם אותי ואת כל מה ששונה מהם ואת כל מה שרגיש מהם ואת כל מה שהוא בעל תכונות אנושיות חיוביות עודפות משלהם. ובכן שמע בעצתי,אין לייצורים האלה זכויות ייתר על העולם הזה ואתה אינך צריך לבקש רשות מאף אחד על מנת לחיות את חייך ולנסות להיות מאושר עד כמה שניתן. האמן לי,הם האחרונים שלהם אתה צריך לעשות חשבון. הם היחידים הזקוקים באמת לטיפול, אבל בנוסף לכל חטאיהם הם גם שחצנים,גסים ויהירים על מנת להודות בכך. התחזק באמונתך.הלחם על מה שמגיע לך בחיים. שים פס על אותו חלק מהעולם,המנסה לבלוע אותך אל קרבו כאילו לא היית מעולם. זהו לא חלק משמעותי,האמן לי.זהו חלק מטומטם וחסר ערך. רוב האנשים הללו לא תרמו לאנושות דבר והם מנסים להשתלט באלימות על כל חלקה,מנסים להפוך את העולם לשיכפול בהמי של עצמם. לא אני ולא אתה ולא כל מה שרוח בקרבו ודם טהור זורם בעורקיו,דם של לוחמים למען החיים,צריכים לתת להם להצליח בכך. העולם הזה הוא לא פחות שלנו מאשר שלהם ועדיף שהוא יתעצב בכיוון שלנו. מי שרוצה להתבוסס בקיאו וברפש של עצמו שיבושם לו. אתה אינך חייב לסבול את ניחוחותיהם ואינך חייב לעשות חשבון לאף אחד,המנסה לגרום לך להרגיש אשם,או מלוכלך,או לא טהור, או לא ראוי,או לא אדם. כי אני אומר,כאדם שונה אל אדם אחר,אתה אדם,אתה נבראת בצלם אתה מאוד מאוד אדם.היית ותישאר. בהצלחה וכל טוב ודע לך שאני וכל שאר חברי הפורום הזה נעודד ונתמוך עד שתראה את האור האמיתי שלך ושל העולם כי בעולם וביקום יש אור ודבר לא יאלח אותו או יזהם אותו. דבר לא יוכל לו. אמן.

שוברט

New member
תודה סטון

הלוואי וזה היה פשוט כ"כ. אבל לצערי זה מורכב הרבה יותר. רציתי לומר לך שאני קורא את ההודעות שלך בקביעות ותמיד נפעם מחדש. אתה אדם מדהים ותענוג לקרוא את מה שאתה כותב.

stonefroze

New member
אני יודע

שזה מורכב שוברט, אולם הדבר הכי חשוב זה לא להפסיק להאבק למען מה שאתה מאמין בו. ראה את החיים שלנו כמו סימפוניה, כל עוד זה תלוי בנו,אסור שהסימפוניה תיפסק בטרם יכתבו כל ארבעת הפרקים, ומהם ארבעת הפרקים? ילדות,נעורים,בגרות,שיבה. כל אחד מארבעת הפרקים הללו יכול להתברר כגהנום או כגן עדן כמעמקי הייאוש או כפסגת התקוה הממומשת. לעולם אין לוותר. לשוברט הייתה סימפוניה אחת שהוא לא סיים ועד כמה שהיא כבירה בעוצמתה,היא גם מאוד עצובה. שוברט לא הגיע לפינלה,לסקרצו. ואני מאמין שלו הדברים היו ממש תלויים בו בסופו של דבר הוא היה מגיע. ואם כבר מדברים על סימפוניות,שמעת פעם את אלו של מאהלר? מאהלר היה לוחם אמיתי.הסימפוניות שלו מבטאות את כל הגוונים של החיים עצמם, את כל התקווה,את כל הייאוש, את כל המעברים החדים בין תקוה לייאוש, את כל השמחה,את כל הסבל,אולם מעל לכל את המאבק שאין בו פשרות וכן,גם את הניצחון. אני ממליץ לך לשמוע. בהצלחה.

שוברט

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אני מכיר את הסימפוניות של מאהלר by Heart ואוהב אותן מאוד.

שוברט

New member
למרות

שלצערי, היכולת שלי לשמוע לקרוא או לדבר על מוסיקה הולכת וקטנה בגלל מצבי הנפשי הלא פשוט. פשוט אין לי את האנרגיות יותר וחבל כי רק למוסיקה הסוד כיצד לגעת בקרקעית נפשי.

לשוברט ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

אלוהים אוהב בני אדם ולא משנה לו מה נטיותיהם המיניות קח את המילה שלי על זה.מקווה שאתה בסדר שלך חנה גונן

למעלה