השיר הכי יפה של הכנסייה

R h o n e

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo47.gifהשיר הכי יפה של הכנסייה../images/Emo47.gif../images/Emo88.gif

השיר הכי יפה של הכנסייה - שבוע 3 יוצאים לדרך $#@$%^
זכר|
שבוע ראשון: בחירת 2 השירים היפים ביותר מתוך "דברים בלחש"
שבוע שני: בחירת 2 השירים היפים ביותר מתוך "קח שירים"
שבוע שלישי: בחירת 2 השירים היפים ביותר מתוך "כנסיית השכל"
שבוע רביעי: בחירת 2 השירים היפים ביותר מתוך "רוץ ילד" שבוע חמישי: בחירת 2 השירים היפים ביותר מתוך "ידיים למעלה" שבוע שישי: גלגל ההצלה - בוחרים עוד חמישה שירים אהובים שלא הצליחו להכנס! שבוע שביעי: הסינגל המוצלח ביותר - בוחרים את שלושת הסינגלים שהכי אהבתם! שבוע שמיני: חלוקת הבתים: 18 השירים שנבחרו יחלוקו ל-6 בתים. כל בית 3 שירים! שבוע תשיעי: בחירת השיר היפה ביותר מבית א' שבוע עשירי: בחירת השיר היפה ביותר מבית ב' שבוע אחד-עשר: בחירת השיר היפה ביותר מבית ג' שבוע שנים-עשר: בחירת השיר היפה ביותר מבית ד' שבוע שלושה-עשר: בחירת השיר היפה ביותר מבית ה' שבוע ארבעה-עשר: בחירת השיר היפה ביותר מבית ו' שבוע חמישה-עשר: רבע הגמר שבוע שישה-עשר: חצי הגמר שבוע שבעה-עשר: הגמר! היום אנחנו בשבוע השלישי. המנצחים : 1. דברים בלחש 2. לקטוף את הירח 3. אוטוביוגרפיה 4. קח שירים כעת, הצביעו ל-2 השירים שאתם הכי אוהבים מ"כנסיית השכל"! 1. להיות לבד 2. אנחנו לדרכים 3. קאנה וואחדה 4. מה נשאר 5. אגדה מוזרה 6. ואת מתפשטת 7. היינו עושים אהבה 8. נפלה עלייך עצבות 9. למיה יש אקדח 10. היא הולכת 11. אני בא אליה 12. מיטות חולות צאו לדרך...
להצביע רק ל- 2 שירים

Niran2

New member
קל מדי

האלבום היחידי שאני לא חושב בכלל: 1. היינו עושים אהבה 2. ואת מתפשטת טיפה התלבטות אם להכניס את מיה או היא הולכת, אבל ה2 שירים הכי יפים של האלבום זה מה שבחרתי

Niran2

New member
אגב סתם שאלה

במקרה עברתי שוב על החוקים, אם יש 6 בתים ומכל בית עולה אחד, איך בדיוק יהיה רבע גמר?
ותוסיף את אוטוביוגרפיה במקום הסינגלים לדעתי, כי סביר להניח שאת הסינגלים נבחר כבר מהאלבומים..

ש י ר ה 4

New member
../images/Emo204.gif טוב, זה כבר לא הגיוני בכלל

איך אפשר שניים?! >< אחרי התלבטויות נוראיות, בחרתי ב..: אני בא אלייה למאיה יש אקדח זה אלבום כזה שאי אפשר לבחור מתוכו רק שניים

למעלה